20 20 5 15 0
1. 7. 2019
Příchod - volný hráč

Panarin hráčem Jezdců

Ruský útočník Artemi Panarin podepsal jako volný hráč sedmiletou smlouvu za 81,5 milionů dolarů s Jezdci. Vedení nemá podepsané smlouvy s chráněnými volnými hráče Troubou, Buchnevichem, DeAngelem a Lemiuexem.

Počet článků, ve který je zmíněn Artemi Panarin: 17
Série domácích zápasů začala porážkou
Rangers odstartovali sérii pěti domácích zápasů. Nakonec sice výhra nepřišla, ale kdo odešel před třetí třetinou, může litovat. Nic to nemění na tom, že prvních tak pětatřicet minut bylo naprosto nekoukatelných. Domácí hráči nebyli schopni si přihrát, nedokázali vyhodit puk z vlastní třetiny, o útočných choutkách nemluvě. Třetí třetinu konečně odehráli Rangers tak, jak si stanovili své letošní motto. Canucks nevěděli kudy kam, ale narozdíl od Rangers v první třetině s pukem tolik nezmatkovali a když bylo potřeba, puk prostě vyhodili na zakázané uvolnění. Doufejme, že třetí část poslouží jako odrazový můstek a že se kouč Quinn nebude bát více zamíchat útoky.
Rangers vs Canucks: podaří se Rangers po dvou týdnech opět zvítězit?
Do MSG v podvečer našeho času zavítají Canucks, pro které je to třetí zápas v řadě na venkovním kluzišti. Včera podlehli 1-0 na ledě Devils. Rangers naposledy vyhráli 6. října a po třech porážkách za sebou by konečně rádi vyhráli.
Capitals vs Rangers: zvednou si Rangers sebevědomí na hřišti silného Washingtonu?
Rangers se hned po nepovedeném zápase proti Devils přesunuli do hlavního města, kde je čekají domácí Capitals. Domácí John Carlson bodoval ve všech osmi zápasech Capitals. Rangers se jej pokusí zastavit s Lundqvistem v brance.
Devils vs Rangers: prodlouží Rangers čekání Devils na první výhru?
Devils jsou posledním týmem ligy, který čeká na výhru. Rangers v úvodních dvou týdnech odehráli jen tři zápasy. První očekávaný souboj Kakko - Hughes uvidí dnes v noci Prudential Center.
Rangers vs Oilers: kdo si připíše první porážku v sezoně?
Souboj dvou zatím neporažených týmů uvidí večer našeho času MSG. Pro Rangers je to teprve třetí zápas, navíc od posledního uběhnul týden. Bude to výhoda nebo naopak se budou hráči na ledě více hledat? Henrik Lundqvist nastoupí do zápasu po devíti dnech.
Zibanejad hattrickem překazil Senators jejich první domácí zápas
Bez ohledu na průběh a výsledek prvního zápasu bylo naplánováno, že zápas v Ottawě bude chytal Alexandra Georgiev. Obranné dvojice byly zcela přeházené. Libor Hájek, který hrál s Jacobem Troubou, jako první donutil Anderssona v domácí brance zakročit proti střele. Brady Skeji hrál po bodu Adama Foxe a Marc Staal s Tony DeAngelem. Přeřazení mladých obránců Foxe a Hájka ke zkušeným se ukázalo jako správný tah. Zápas si pro sebe ovšem ukradla hvězda prvního utkání Mika Zibanejad. Zápasovou bilanci 1+3 z prvního zápasu otočil na 3+1. Navíc každý gól padl v jiné situaci, a tak po téměř pěti letech vstřelil hráč Rangers hattrick góly v oslabení, přesilovce a při plném počtu hráčů. K tomu na hřišti soupeře, kde se to před devatenácti lety povedlo Petru Nedvědovi. Posledním hráčem, který v prvních dvou utkáních sezóny zaznamenal 8 bodů byl v roce 1995 Jaromír Jágr a v samotné historii Rangers je Zibanejad teprve druhým (Rod Gilbert), komu se to povedlo.
Panarin a Trouba přispěli góly k výhře v ofenzivně pojatém utkání s Jets
Dlouhé čekání ukončil krátce po jedné hodině ranní nástup hráčů ke středovému kruhu MSG. Artemi Panarin i Kaapo Kakko se podle očekávání dočkali bouřlivého přivítání. Lias Andersson zakopl o kabel ke kameře. V brance Rangers se do 15. sezóny pustil Henrik Lundqvist. Po čtrnácté v řadě se postavil do branky v prvním zápase sezóny, čímž se v této statistice osamostatnil na druhém místě na Martinem Brodeurem (18x). V dresu hostí nechyběl, ještě v létě trucující, Patrik Laine.
První výhra v režii ruských posil
Do druhé poloviny přípravy vstoupili Rangers s tím, že více prostoru již bude věnováno hráčům, kteří by měli 3. října vyjet na led proti Jets. Více času také na trénincích věnují Rangers hře v oslabení, což bylo v zápase proti Islanders velmi patrné. Hra v početní výhodě naopak dnes postrádala to nejdůležitější - góly. První výhru v přípravě obstarali ruští střelci Panarin a Kravtsov. První řada Panarin - Zibanejad - Buchnevich, zdá se, má finální podobu.
Přípravu zahájil gólem Panarin. K výhře to ale nestačilo
Pět měsíců a dva týdny. Tak dlouho MSG čekala na hokejový zápas. V tom posledním vstřelil poslední gól v MSG Artemi Panarin ze samostatného nájezdu, který ukončil zápas s Blue Jackets. A symbolicky právě Artemi Panaril byl prvním Rangerem, který skóroval v MSG na prahu nové sezóny. Přesilovky nevypadaly špatně, obrana, až na pár výjimek, musí ještě máknout.
Davidson: Všichni jsou nadšení a optimističtí
Newyorským Rangers včera odstartovala příprava na novou sezonu. Zatímco všech šestapadesát pozvaných hráčů mělo na úvod tréninkového kempu na programu zdravotní testy, prezident John Davidson absolvoval tiskovou konferenci.
Tréninkový kemp je za dveřmi
Rangers dnes oznámili soupisku na nadcházející trénink kemp. 56 hráčů je rozděleno do tří skupin. Jaký mají Rangers nejbližší program?
S Panarinem v jedné lajně? Byli bychom dobří, říká Kakko
Dvojka posledního draftu, finský útočník Kaapo Kakko, by se rád dostal do jednoho útoku s největším úlovkem free agency, ruským křídelníkem Artemi Panarinem, který jako volný hráč podepsal s Rangers sedmiletou smlouvu.
Seznamte se: John Davidson
Novým prezidentem klubu byl v pátek 17. května 2019 jmenován John Davidson. Pojďme si nového šéfa trochu představit.
Rangers se rozloučí se sezónou v MSG proti Columbusu
Columbus přijíždí do MSG s vidinou možné definitivy pro playoff. Blue Jackets se přetahují o druhou divokou kartu s Montrealem, mají stejně bodů a zápas k dobru. Výhra v MSG je posune do playoff. Na druhou stranu se Rangers určitě nechtějí rozloučit s domácími fanoušky další porážkou.
Přidají Rangers druhou výhru po sobě? V cestě stojí Blue Jackets
Oba týmy sehrály včera vítězné duely se shodným výsledkem 2-1. Blue Jackets ale museli bojovat i v prodloužení. Rangers mají drobnou výhodu v tom, že včera hráli hned po obědě.
Hayes letos září. Ale co s ním?
Od té doby, co byl Filip Chytil převelen na křídlo, se mu začalo neskutečně dařit. Jeho gólová série je už známým tématem, nicméně hraje dobře i bez toho, aniž bychom se dívali na statistiky. Hraje s lehkostí a sebevědomím. Také nutno dodat, že hra na křídle je v mnohém jednodušší než ve středu formace. Tuto roli místo něj totiž obstarává skvěle hrající Kevin Hayes.
Tři využité přesilovky ve třetí třetině zařídily obrat v zápase s Blue Jackets
Rangers plují na vítězné vlně. A nezastavili je ani Blue Jackets, kteří přijeli do MSG jako vedoucí tým metropolitní divize. Pro vyrovnané první třetině a po rozpačitém vstupu do té druhé, přišla smršť přesilovkových gólů v závěrečné části. Na všechny tři přihrával Mika Zibanejad a Rangers tak slaví čtvrtou výhru v řadě.