V posledním přípravném zápase vychytal Georgiev výhru na ledě Flyers

Rangers uzavřeli přípravu na ledě Flyers. Přestože se původně Georgiev a Tokarski měli podělit o strážení branky, odchytal nakonec celý zápas bulharský gólman. A svým výkonem si rázně řekl o post dvojky. Rangers se úplně nepovedly první a třetí třetina. První byla celkově slabší, ve druhé dominovali a vytvořili si náskok 3-0. V té závěrečné se víceméně bránili a díky Georgievovi nepovolili Flyers otočit skóre.
Zápasové statistiky

První třetinu odstartoval tvrdý hit na Libora Hájka, který se naštěstí většině střetu vyhnul. Jinak až do svého závěru nebyla z pohledu útočných choutek Rangers úvodní část moc zajímavá.

Větší střeleckou aktivitu vyvíjeli Flyers, ale Georgiev si v brance počínal velmi přesně. Pravým betonem například zastavil teč Oskara Lindbloma z bezprostřední blízkosti své brány.

V šestnácté minutě se připomněl také útok Rangers. Vinni Lettieri natrefil před odkrytou brankou skákavý puk.

Minutu před koncem první třetiny došlo na vůbec první vyloučení v zápase. Weise podržel McLeoda, což znamenalo početní výhodu pro Rangers.

V úvodu druhé třetiny Rangers dohrávali přesilovku, kterou využil skvělou tečí Lettieri. Útočník Rangers stál metr od branky a jen nastavil hokejku na naprosto přesnou střílenou přihrávku Kevina Shattenkirka.

Uběhla půl minuta a Rangers vedli 2-0. MacDonald upadl, Vesey získal puk, podržel a předložil na zlatém podnose puk Howdenovi, který trefil odkrytou branku.

V jedenácté minutě se Rangers poprvé bránili v oslabení a nepustili domácí ani k jedné střele.

Pět minut před koncem třetiny opět zaútočil Veseyho útok. Lettieriho vychytal Hart, Howden se nedostal k usměrnění puku v brankovišti a střelu Libora Hájka nakonec také zastavil domácí brankář.

Hájek pak dvakrát podržel útočnou modrou a na druhé straně stálo při Georgievovi hodně štěstí, když mu puk zazvonil na obě tyčky a vyletěl zpět do pole.

Konec druhé třetiny, stejně jako té první, hráli Rangers v početní výhodě. Ale na rozdíl od té předchozí ji využili již v té samé třetině. Domácí selhali na vyhození, Shattenkirk našel Namestnikova a ten z kruhu propálil Harta.

Druhá třetina byla jasně po taktovkou týmu z Broadwaye.

Závěrečnou část začali Flyers náporem, z kterého vyplynuly během dvou minut tři rychlé zákroky Alexandara Georgieva, více než za celou druhou třetinu. V sedmé minutě měl pak již zákroků deset a nebyly to žádné tuctové pokusy domácích.

V polovině třetiny už byl Georgiev krátký na střelu Provorova. Skvěle ho uvolnil van Riemsdyk a Flyers snížili na 1-3.

Za další dvě minuty to bylo o gól. Van Riemsdyk nahazoval před branku Rangers, kde bohužel ve snaze přerušit přihrávku, což se teda povedlo, tečoval puk Vladislav Namestnikov a usměrnil ho přesně do vlastní branky.

Čtyři minuty před koncem domácí trefili břevno.

Devadesát pět vteřin chybělo do konce, Hart akorát odjel z branky, protože to vypadalo, že Flyers získají puk v útočné třetině. Puk se ale dostal ke Kevinu Hayesovi, který do prázdné branky zvýšil na konečných 4-2.

Komentáře k článku

V posledním přípravném zápase vychytal Georgiev výhru na ledě Flyers

Rangers uzavřeli přípravu na ledě Flyers. Přestože se původně Georgiev a Tokarski měli podělit o strážení branky, odchytal nakonec celý zápas bulharský gólman. A svým výkonem si rázně řekl o post dvojky. Rangers se úplně nepovedly první a třetí třetina. První byla celkově slabší, ve druhé dominovali a vytvořili si náskok 3-0. V té závěrečné se víceméně bránili a díky Georgievovi nepovolili Flyers otočit skóre.
Nový komentář

Rychlé zprávy

Buchnevich a Trouba k arbitráži

5. 7. 2019 (20:21:28), mess

Nově získaná posila Jacob Trouba a útočník Pavel Buchnevich se přihlásili k arbitráži o výši jejich platu. Klub se s nimi dohodne do termínu arbitráže nebo podstoupí vlastní arbitráž. Ani jeden z těchto hráčů nemůže podepsat tak zvaný "offersheet" a klubu se otevírá druhé oknou pro možné vyplacení hráčů ze smlouvy.

Panarin hráčem Jezdců

1. 7. 2019 (18:33:11), mess

Ruský útočník Artemi Panarin podepsal jako volný hráč sedmiletou smlouvu za 81,5 milionů dolarů s Jezdci. Vedení nemá podepsané smlouvy s chráněnými volnými hráče Troubou, Buchnevichem, DeAngelem a Lemiuexem.

Vesey vyměněn do Buffala

1. 7. 2019 (17:41:38), mess

Vedení klubu vyměnilo Jimmi Veseho za 3. kolo draftu v roce 2021 do BUffala. Tímto odchodem uvolnili pod platovým stropem 2,75 mil dolarů.

Statistiky

Zranění

10. 3. Hájek Libor
vykloubené rameno, do konce sezóny
22. 3. Fast Jesper
zraněné rameno, do oonce sezóny
24. 3. Kreider Chris
zranění dolní části těla, day-to-day

Poslední transakce

1. 7. 2019 Výměna - odchod - Jimmy Vesey Více...

18. 6. 2019 Výměna - odchod - Neal Pionk Více...

18. 6. 2019 Výměna - příchod - Jacob Trouba Více...

5. 6. 2019 Podpis smlouvy - Tarmo Reunanen Více...

18. 5. 2019 Podpis smlouvy - Jegor Rykov Více...

3. 5. 2019 Podpis smlouvy - Adam Fox Více...

Tipovačka TOP 5

Uloženo do paměti: 23. 7. 2019 04:52:01