New York Rangers.CZ
Aktuality      Analýzy      Drby      Historie      Komentáře      Profily      Prospects      Rozhovory      Zajímavosti      Zápasy     
Úvod
Tipovačka

Onlajny.cz


od 19. 10. 2003

Počítadlo
od 10. 3. 2000

Ikonka New York Rangers.CZ:
New York Rangers.CZ

 
Prospects
Stepan a Gračev zářili, stačilo to ale jen na páté místo
Vydáno dne 16. 9. 2010, 02:57:48 (1605 přečtení)

Jevgenij Gračev se stal nejlepším střelcem turnaje v Traverse City.Naděje Jezdců už mají za sebou letošní ročník turnaje v Traverse City. Jako tým zůstaly lehce za očekáváním – páté místo z osmi účastníků lze těžko brát jako úspěch, nicméně fanoušky Blueshirts zase mohou těšit některé individuální výkony; Derek Stepan skončil se sedmi body (2+5) ze čtyř zápasů na děleném prvním místě kanadského bodování turnaje a Jevgenij Gračev se stal nejúspěšnějším střelcem, když ve čtyřech zápasech vstřelil stejný počet branek.


Mladí Jezdci do turnaje vstoupili nadějně, když v prvním zápase ve skupině porazili novou krev Columbusu 5:4. Následovaly ale dvě těsné porážky, nejprve 1:0 s Carolinou a poté 5:4 s Minnesotou. Skutečnost, že všechna utkání skončila rozdílem jednoho gólu, svědčí o vyrovnanosti skupiny, ve které Blueshirts nakonec obsadili třetí místo, což znamenalo, že ve svém závěrečném vystoupení na turnaji nastoupili k duelu s nadějemi Dallasu.

A právě středeční utkání proti Stars se ukázalo být nejpovedenějším představením výběru Rangers na turnaji. Ofenzivní smršť znamenala přesvědčivé vítězství 7:2 a celkově páté místo. Blueshirts po celý turnaj táhla první pětka; už zmiňovaného Stepana a Gračeva doplňoval na levém křídle Ryan Bourque, který si na turnaji připsal čtyři body. Z obránců nejvíc zářil kandidát pro první tým Jezdců Ryan McDonagh, který nasbíral tři body za asistence, ale především zaujal spolehlivou hrou. Partnera v obraně mu dělal letošní první výběr Jezdců v draftu – Dylan McIlrath. Ten si dle dostupných zpráv dokázal rychle zvyknout na tempo turnaje a prezentoval se svou typickou hrou: vysokou tvrdostí a kvalitní defenzivou.

Z dalších hráčů o sobě dal vědět například teprve nedávno podepsaný Kesley Tessier, jenž zaznamenal gól a dvě asistence, přestože nastoupil jen ke třem utkáním. Stejný počet bodů nasbíral i útočník Andrew Yogan (2+1) a obránce Brandon Manning (0+3), který dosud nepatří do organizace Jezdců, nicméně si hlasitě řekl o smlouvu a šanci hrát aspoň za Hartford.

Naopak poněkud rozpačitě lze hodnotit výkony brankářů. Cam Talbot a Scott Stajcer předvedli nevyrovnané výkony, když se jim shodně jeden zápas povedl a další nikoliv. Navíc s úspěšností zákroků pod 89 procent nemůže být ani jeden příliš spokojen.

Zatímco někteří junioři se vrací do klubů, v nichž stráví nadcházející sezonu, jiní míří do New Yorku na tréninkový kemp Jezdců. Fanoušci se tak mohou těšit, že v přípravných zápasech na novou sezonu NHL uvidí v akci McDonagha, Stepana, Gračeva a další.
Autor: J. K. Kožíšek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář


Partneři serveru:
| Evidence tiketů | Nadměrné oblečení | MVP Baseball 2005 | MLB CZ.com |
| Převodník měn | Převodník kurzů | Kalkulátor arbitráží a surebetů |

©2000-2018 redakce, webdesign by Radek Krejsa
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.

Verze webu: klasická / mobilní