New York Rangers.CZ
Aktuality      Analýzy      Drby      Historie      Komentáře      Profily      Prospects      Rozhovory      Zajímavosti      Zápasy     
Ăšvod
Tipovaèka

Onlajny.cz


od 19. 10. 2003

Poèítadlo
od 10. 3. 2000

Ikonka New York Rangers.CZ:
New York Rangers.CZ

 

Tabulky NHL
| divize | konference | liga |

Sezóna 2017-2018 - divize

Východní konference

Metropolitní divize

# Tým Z V P PP GV GO RS PH% OS% Doma Venku P10 Body % ROW
1.Washington Capitals5632177176165+1121.480.020-8-212-9-54-3-37163.429
2.Pittsburgh Penguins5832224182174+826.782.721-7-111-15-37-2-16858.630
3.Philadelphia Flyers57281910169167+221.675.014-9-614-10-45-3-26657.927

4.New Jersey Devils5628208168174-619.681.615-10-313-10-54-6-06457.124
5.Carolina Hurricanes5727219158169-1119.979.715-9-512-12-46-3-16355.324
6.Columbus Blue Jackets5629234151156-514.975.217-10-112-13-34-5-16255.423
7.New York Islanders5827256194214-2021.673.115-10-412-15-23-5-26051.724
8.New York Rangers5727255166175-920.882.418-10-39-15-23-7-05951.824

Atlantická divize

# Tým Z V P PP GV GO RS PH% OS% Doma Venku P10 Body % ROW
1.Tampa Bay Lightning5738163204154+5023.778.019-5-119-11-26-4-07969.336
2.Boston Bruins5535128185133+5221.684.319-7-416-5-48-2-07870.932
3.Toronto Maple Leafs5834195192162+3020.483.018-8-216-11-38-2-07362.929

4.Detroit Red Wings5523239149166-1718.478.212-11-711-12-25-3-25550.019
5.Florida Panthers5324236154172-1818.379.713-9-311-14-36-4-05450.922
6.Montreal Canadiens5522267144172-2821.478.314-10-68-16-14-5-15146.420
7.Ottawa Senators5519279147194-4716.774.512-11-57-16-44-6-04742.717
8.Buffalo Sabres57173010137188-5117.878.68-16-49-14-65-4-14438.617

Západní konference

Centrální divize

# Tým Z V P PP GV GO RS PH% OS% Doma Venku P10 Body % ROW
1.Nashville Predators5534129173143+3022.882.519-5-315-7-66-1-37770.029
2.Winnipeg Jets5733159183154+2923.282.921-5-212-10-76-2-27565.831
3.St. Louis Blues5934214170151+1916.282.019-12-015-9-46-3-17261.031

4.Dallas Stars5733204175151+2420.082.220-9-113-11-37-3-07061.429
5.Minnesota Wild5631196168158+1021.480.620-4-511-15-17-2-16860.728
6.Colorado Avalanche5530214174163+1119.483.519-7-111-14-34-5-16458.229
7.Chicago Blackhawks5724258160166-615.882.512-12-312-13-52-6-25649.124

Pacifická divize

# Tým Z V P PP GV GO RS PH% OS% Doma Venku P10 Body % ROW
1.Vegas Golden Knights5637154192154+3820.881.620-4-217-11-26-4-07869.635
2.San Jose Sharks5730198166158+823.484.415-9-315-10-54-5-16859.626
3.Calgary Flames5729208161164-316.679.513-13-316-7-54-4-26657.927

4.Los Angeles Kings5630215162140+2219.483.414-9-316-12-26-4-06558.028
5.Anaheim Ducks58272011161166-517.481.315-9-412-11-75-3-26556.024
6.Edmonton Oilers5523284157184-2715.070.912-14-211-14-24-5-15045.521
7.Vancouver Canucks5622286147180-3321.277.810-14-312-14-34-6-05044.622
8.Arizona Coyotes4912289117170-5317.079.76-14-36-14-63-3-43333.711

Poslední aktualizace: 2018-02-14 09:30:00

U samostatných nájezdů se do skóre započítává jen vítězný gól.

Legenda: Z - počet zápasů, V - vítězství, P - prohry v normální hrací době, PP - prohry v prodloužení a na nájezdy, GV - vstřelené góly, GO - obdržené góly, RS - rozdíl ve skóre, PH% - úspěšnost přesilovek v %, OS% - úspěšnost oslabení v %, Doma - domácí bilance (V-P-PP), Venku - venkovní bilance (V-P-PP), P10 - bilance z posledních 10 zápasů (V-P-PP), Body - celkem získaných bodů, % - percentuální úspěšnost, ROW - výhry v normální hrací době a v prodloužení

Partneři serveru:
| Evidence tiketů | Nadměrné oblečení | MVP Baseball 2005 | MLB CZ.com |
| Převodník měn | Převodník kurzů | Kalkulátor arbitráží a surebetů |

©2000-2017 redakce, webdesign by Radek Krejsa
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.

Verze webu: klasická / mobilní