New York Rangers.CZ
Aktuality      Analýzy      Drby      Historie      Komentáře      Profily      Prospects      Rozhovory      Zajímavosti      Zápasy     
Ăšvod
Tipovaèka

Onlajny.cz


od 19. 10. 2003

Poèítadlo
od 10. 3. 2000

Ikonka New York Rangers.CZ:
New York Rangers.CZ

 

Tabulky NHL
| divize | konference | liga |

Sezóna 2017-2018 - divize

Východní konference

Metropolitní divize

# Tým Z V P PP GV GO RS PH% OS% Doma Venku P10 Body % ROW
1.Washington Capitals82492620259239+20269.00.021-15-58-2-02-8-310564.046
2.Pittsburgh Penguins82472922272250+22265.00.017-20-46-3-19-8-210061.045
3.Philadelphia Flyers8242268251243+8223.00.020-13-86-1-33-8-69859.840

4.Columbus Blue Jackets82453012242230+12214.00.019-18-46-2-23-10-49759.139
5.New Jersey Devils8244294248244+4258.00.021-15-57-2-15-10-29759.139
6.Carolina Hurricanes823635-28228256-28191.00.017-19-55-5-00-13-58350.633
7.New York Islanders823537-32264296-32235.00.016-19-65-5-04-13-28048.832
8.New York Rangers823439-37231268-37247.00.013-23-52-7-12-14-47747.031

Atlantická divize

# Tým Z V P PP GV GO RS PH% OS% Doma Venku P10 Body % ROW
1.Tampa Bay Lightning82542360296236+60268.00.025-13-35-4-15-8-211368.948
2.Boston Bruins82502056270214+56246.00.022-12-75-3-24-8-211268.347
3.Toronto Maple Leafs82492645277232+45231.00.020-16-56-4-02-8-310564.042

4.Florida Panthers8244302248246+2227.00.017-19-57-2-13-8-39658.541
5.Detroit Red Wings823039-38217255-38258.00.014-23-44-4-23-16-47344.525
6.Montreal Canadiens822940-55209264-55263.00.011-26-43-6-13-10-57143.327
7.Ottawa Senators822843-70221291-70234.00.012-24-52-8-02-14-46740.926
8.Buffalo Sabres822545-81199280-81235.00.014-20-72-8-04-14-36237.824

Západní konference

Centrální divize

# Tým Z V P PP GV GO RS PH% OS% Doma Venku P10 Body % ROW
1.Nashville Predators82531856267211+56299.00.025-9-75-4-13-5-311771.347
2.Winnipeg Jets82522059277218+59274.00.020-13-89-1-01-9-211469.548
3.Minnesota Wild82452621253232+21272.00.018-20-34-2-42-12-110161.642

4.Colorado Avalanche82433020257237+20269.00.015-19-74-5-12-10-39557.941
5.St. Louis Blues8244324226222+4231.00.020-15-65-4-11-12-39457.341
6.Dallas Stars82423210235225+10281.00.016-20-54-6-04-14-09256.138
7.Chicago Blackhawks823339-27229256-27235.00.015-21-53-5-22-14-37646.332

Pacifická divize

# Tým Z V P PP GV GO RS PH% OS% Doma Venku P10 Body % ROW
1.Vegas Golden Knights82512444272228+44237.00.022-14-55-3-26-6-310966.547
2.Anaheim Ducks82442519235216+19274.00.018-15-88-1-13-7-710161.640
3.San Jose Sharks82452723252229+23224.00.020-14-75-4-18-5-310061.040

4.Los Angeles Kings82452936239203+36260.00.022-14-56-2-24-11-59859.843
5.Calgary Flames823735-30218248-30269.00.020-15-62-8-01-14-38451.235
6.Edmonton Oilers823640-29234263-29245.00.017-22-25-4-17-11-27847.631
7.Vancouver Canucks823140-46218264-46276.00.015-22-46-2-22-17-37344.531
8.Arizona Coyotes822941-48208256-48225.00.013-20-85-4-12-12-77042.727

Poslední aktualizace: 2018-04-30 23:30:01

U samostatných nájezdů se do skóre započítává jen vítězný gól.

Legenda: Z - počet zápasů, V - vítězství, P - prohry v normální hrací době, PP - prohry v prodloužení a na nájezdy, GV - vstřelené góly, GO - obdržené góly, RS - rozdíl ve skóre, PH% - úspěšnost přesilovek v %, OS% - úspěšnost oslabení v %, Doma - domácí bilance (V-P-PP), Venku - venkovní bilance (V-P-PP), P10 - bilance z posledních 10 zápasů (V-P-PP), Body - celkem získaných bodů, % - percentuální úspěšnost, ROW - výhry v normální hrací době a v prodloužení

Partneři serveru:
| Evidence tiketů | Nadměrné oblečení | MVP Baseball 2005 | MLB CZ.com |
| Převodník měn | Převodník kurzů | Kalkulátor arbitráží a surebetů |

©2000-2018 redakce, webdesign by Radek Krejsa
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.

Verze webu: klasická / mobilní