Poslední nepodepsaný volný hráč se s týmem domluvil na ročním prodloužení smlouvy za $ 925 000.

31. 1. 2018
Povolání z farmy

Do hlavního týmu se vrací dvojice DeAngelo, Holland

Dvojice hráčů odeslaná do záložního týmu před přestávkou pro All Stars Game byla znovu povolána do prvního týmu. Jedná se op Anthony DeAngela a Petera Hollanda.

26. 1. 2018
Odeslání na farmu

Přestávku pro All Stars game ztráví trojice hráčů v záložním týmu

Trojice Anthony DeAngelo, Peter Holland a Vinni Lettieri byla před zahájením přestávky v soutěži pro All Stars Game odeslána do záložního týmu.

20. 1. 2018

Dalšími zraněnýmy Staal, Shattenkirk, zůstává Hayes

K Dlouhodobě zraněnému Chrisi Kreiderovi, přibyli obránci Marc Staal (natahovač kyčle), Kevin Shattenkirk (meniskus) a stále zůstává mimo hru i Kevin Hayes (zranění v dolní části těla). Vedení klubu proto povolalo dvojici hráčů ze záložního týmu. Jsou jimi obránce Tony DeAngelo a útočník Daniel Catenacci.

24. 10. 2017

DeAngelo poslán do záložního týmu

Mladý obránce Anthony DeAngelo byl vedením klubu odeslán do záložního týmu. V prvním týmu odehrál od začátku soutěže 8 zápasů s bilancí 1 nahrávky a -4 bodů v +/- bodování. V záložním týmu tak vzniká přetlak na pozici pravých obranců. Po příchodu Sproula, nyní DeAngela je to ještě Pionk, Pedrie a Gilmour.

23. 6. 2017
Výměna - příchod

Stepan s Raantou do Arizony

Očekávaný odchod Dereka Stepana a Antti Raanty je skutečností. Z arizony přichází talentovaný mladý obránce s pravým držením hole Anthony DeAngelo a 7. výběr letošního draftu. Tento trejd otevírá hodně prostoru pod platovým stropem.

Počet článků, ve který je zmíněn Tony DeAngelo: 42
DeAngelo oslavil stý zápas dvěma góly. Stačilo to jen na bod
Phoenix se chtěl pokusit rozšířit svou šňůru výher na čtyři, zatímco Rangers chtěli utnout svou sérii právě na aktuálních čtyřech porážkách. Tony DeAngelo nastoupil do stého zápasu v dresu Rangers a byl jediným střelcem domácích. Rangers nakonec prohráli zápas, ve kterém rozhodně nedělali to, o čem mluvili po zápase posledním, v prodloužení. V domácí brance se ukázal Alexandar Georgiev. Také lajny Rangers doznaly zvláštních změn. Do prvního útoku se posunul Jesper Fast, Lias Andersson spadl na centra čtvrté řady. Změny, které řada fanoušků považuje více za výsměch, by mohly být asi razantnější.
Rangers vs Canucks: podaří se Rangers po dvou týdnech opět zvítězit?
Do MSG v podvečer našeho času zavítají Canucks, pro které je to třetí zápas v řadě na venkovním kluzišti. Včera podlehli 1-0 na ledě Devils. Rangers naposledy vyhráli 6. října a po třech porážkách za sebou by konečně rádi vyhráli.
Rangers Capitals nepřekvapili a prohráli třetí zápas v řadě
Drobných změn doznala sestava Rangers pro zápas ve Washingtonu. Kreider se posunul do první řady, Lemieux nakonec nahragil McKegga a obranné dvojice byly také přeházené. Ty se nakonec točily i během zápasu, protože od poloviny utkání do hry nezasahoval Tony DeAngelo. Během zápasu nebyly známy důvody absence. Oproti předchozímu zápasu byli Rangers živější, ale góly stále chybí, přihrávky jsou často nepřesné nebo končí na prvním bránícím hráči. Lundqvist držel celý zápas šance na dobrý výsledek. Především zákroky ve druhé třetině byly těžké a velmi důležité. Včetně zastaveného trestného střílení Jakuba Vrány. Nebýt těchto zákroků, bylo po zápase v polovině druhé třetiny.
Capitals vs Rangers: zvednou si Rangers sebevědomí na hřišti silného Washingtonu?
Rangers se hned po nepovedeném zápase proti Devils přesunuli do hlavního města, kde je čekají domácí Capitals. Domácí John Carlson bodoval ve všech osmi zápasech Capitals. Rangers se jej pokusí zastavit s Lundqvistem v brance.
Odevzdaný výkon na ledě nejhoršího týmu ligy přiřkl Devils zaslouženou první výhru v sezoně
Rangers nastoupili do teprve čtvrtého zápasu během dvou týdnů. A ať už to má souvislost nebo ne, za Rangers zřejmě hrál zcela jiný tým než v prvních dvou zápasech. Celkově pomalé, bez chuti. Přesilovková formace bez jakékoliv změny přesto, že Kreider nebyl vůbec vidět. Komplikovaná hra plná zbytečných přihrávek, zbytečně moc kličkující Kakko. Devils oproti předchozím zápasům výrazně zjednodušili hru, rychle přistupovali k protihráčům, hráli více fyzicky. Rangers si nic než porážku od týmu, který ještě nevyhrál, dokonce ani neskóroval v přesilovce, a jehož hra v oslabení byla před tímto duelem naprosto hrozivá, nezasloužili. Pokud hráčům vadilo málo zápasů a velké prostoje, uvidíme, co budou říkat v neděli. Ve následujících třech dnech je čekají další dva zápasy.
Devils vs Rangers: prodlouží Rangers čekání Devils na první výhru?
Devils jsou posledním týmem ligy, který čeká na výhru. Rangers v úvodních dvou týdnech odehráli jen tři zápasy. První očekávaný souboj Kakko - Hughes uvidí dnes v noci Prudential Center.
Rangers vs Oilers: kdo si připíše první porážku v sezoně?
Souboj dvou zatím neporažených týmů uvidí večer našeho času MSG. Pro Rangers je to teprve třetí zápas, navíc od posledního uběhnul týden. Bude to výhoda nebo naopak se budou hráči na ledě více hledat? Henrik Lundqvist nastoupí do zápasu po devíti dnech.
Zápas oplývající nepřesnostmi ukončil v nájezdech bekhend Miki Zibanejada
Filip Chytil se pro poslední domácí přípravný zápas dostal na pravé křídlo útoku Miki Zibanejada společně s Vitali Kravtsovem. Závěrečnou třetinu pak odehrál Chytil ve druhé formaci. První zápas odehrál Tony DeAngelo a Henrik Lundqvist byl připraven odchytat celé utkání. Zápas celkově byl dost nepřesný a pomalý a pro Chytila z pohledu boje o místo ne moc dobrý. Na druhou stranu si český útočník dokázal pokrýt puk a být silný v soubojích u mantinelu. Libor Hájek odehrál zápas po boku Jacoba Trouby a odehrál ho s velmi slušným přehledem a přesnými rozehrávkami. Uvidíme, s čím bude David Quinn nakonec spokojený. Poslední zápas odehrají Rangers v sobotu v noci proti Islanders na ledě jejich záložního týmu v Brdigeportu.
Tréninkový kemp je za dveřmi
Rangers dnes oznámili soupisku na nadcházející trénink kemp. 56 hráčů je rozděleno do tří skupin. Jaký mají Rangers nejbližší program?
Rangers se rozloučí se sezónou v MSG proti Columbusu
Columbus přijíždí do MSG s vidinou možné definitivy pro playoff. Blue Jackets se přetahují o druhou divokou kartu s Montrealem, mají stejně bodů a zápas k dobru. Výhra v MSG je posune do playoff. Na druhou stranu se Rangers určitě nechtějí rozloučit s domácími fanoušky další porážkou.
Rangers vyzvou v odpoledním zápase Flyers
Rangers se pokusí urvat druhou výhru v řadě ve Wells Fargo Center ve Philadelphii. Flyers prohráli šestkrát v posledních devíti zápasech.
Na Toronto s Georgievem v brance
V posledním zápase proti Torontu zastavil 55 střel Maple Leafs, také proto se Alexandar Georgiev postaví dnes do branky a pokusí se zabránit šesté porážce Rangers v řadě. Domácí Toronto naopak potřebuje snížit ztrátu a přiblížit se k Bostonu v boji o playoff.
Trip po západě uzavřou Rangers v Minnesotě
Wild se pokusí předejít čtvrté porážce v řadě, stejně jako Rangers. Henrik Lundqvist útočí na 450. výhru v kariéře.
Na skok v MSG na souboj tápajících Rangers a Devils
Než Rangers vyrazí na západ k 5 zápasové šňůře, zastavili se na jeden zápas doma. Čekají je sousedé zpoza řeky Hudson a také z tabulky. Do MSG zavítají New Jersey Devils, které Rangers v obou předchozích případech porazili.
Rangers míří do Detroitu
Rangers nedokázali vyhrát pět zápasů v řadě. Red Wings se pokusí, bez Larkina a Greena, zastavit sérii osmi porážek.
Capitals chtějí v MSG přidat čtvrtou výhru nad Rangers v sezoně
Capitals letos porazili Rangers ve všech třech předchozích kláních. Dvakrát ovšem zápas dospěl do prodloužení. Libor Hájek, který si vysloužil za jeho debut hodně chvály, by měl opět nastoupit po boku Neala Pionka. Filip Chytil bude mezi náhradníky.
Libora Hájka čeká premiéra v NHL. Soupeřem je tým Original Six Montreal
V MSG se očekává tradiční souboj gólmanů, kdy branku hostí bude hájit Carey Price a branku Rangers Henrik Lundqvist. Český obránce Libor Hájek, který byl včera povolán do prvního týmu, by měl nastoupit k prvnímu zápasu v NHL ve dvojici s Nealem Pionkem. Druhý zápas v řadě bude chybět Filip Chytil.
Druhý odpolední zápas v řadě sehrají Rangers na půdě obhájců poháru
Podruhé během víkendu se Rangers představí v příjemném večerním čase. Po včerejší výhře na domácím ledě je však čeká výzva posilujícího obhájce Stanleyova poháru na jeho ledě.
Sehrají Zuccarello a Hayes poslední domácí zápas v dresu Rangers?
Zatímco Ben Lovejoy a Marcus Johansson z New Jersey budou podruhé za sebou v roli zdravých náhradníků, Rangers by měli nastoupit v plné síle, tedy včetně dvojice Mats Zuccarello i Kevin Hayes.
Rangers se vrací domů. Čekají je Wild
Wild nepřijíždí do MSG ve zrovna dobré náladě. Prohráli pět zápasů v řadě (0-4-1). Navíc dva poslední zápasy v MSG neskórovali.
Rangers ukončí venkovní sérii na ledě Caroliny
Carolina vyhrála 3 poslední zápasy. Výsledky Rangers jsou jako na houpačce a na řadě je výhra. Uvidíme, zda Rangers Hurricanes vrátí porážku z domácího zápasu, ve kterém Rangers jednak nevstřelili ani gól a především pak ukončili sérii 17 výher proti Carolině na domácím ledě.
Rangers pohrdli příležitostí a následnou ztrátu v Pittsburghu již nedotáhli
V úvodu třetí třetiny se Rangers naskytla čtyřminutová přesilovka při vyloučení domácího kapitána. Početní výhoda byla sehrána tak špatně, že Penguins nakopla ke třem gólům, kterými se dostali domácí z vyrovnaného stavu do trháku. Snížení na jeden gól přišlo při dlouhé hře bez brankáře bohužel pozdě.
Rangers čeká odpolední zápas v Pittsburghu. Bude v sestavě Chytil?
Rangers sice nemají sílu předchozích let, ale pokusí se uštědřit desátou porážku Penguins z posledních 15 vzájemných utkáních hraných v PPG Paints Aréně. Druhý zápas po sobě by měl odchytat Alexandar Georgiev.
Rangers zasypali Buffalo šesti góly
Filip Chytil si, po rozmluvě s trenérem, odkroutil zápas jako zdravý náhradník. Také Joe Thorton by ve své nováčkovské sezóně několik posazen na tribunu a kam se dopracoval. Do dnešního zápasu platilo, že domácí tým ve vzájemných zápase této sezóny vyhrál. Dnes se to zlomilo.
Rangers se vrací na východní pobřeží a míří k Niagarským vodopádům
V brance Rangres by se měl opět představit Alexandar Georgiev, který se pokusí zabránit tomu, aby Sabres nezískali dvě výhry v řadě. Na to čekají od prosince loňského roku.
Venkovní sérii zápasů začnou Rangers na ledě Jets
Po pěti zápasech na domácím ledě se Rangers vydávají na čtyři utkání ven. Vše odstartuje noční souboj na ledě Jets, kterým se doma v poslední době daří.
Oslavenec Georgiev zastavil 55 střel a zařídil Rangers výhru nad Torontem
Pětizápasová série zápasů hraných na domácím kluzišti skončila výhrou nad silným Torontem. V brance Rangers nastoupil Alexandar Georgiev, který dnes slavil 23. narozeniny. A byla to výtečná oslava. Střelce Toronta dováděl k šílenství. Jen Tavares a Kadri vyslali celkem 20 střeleckých pokusů. A protože Toronto opravdu tlačilo, byla to dnes doslova one man show. Posledním gólmanem, který pochytal alespoň 50 střel v zápase hraném na jeho narozeniny nebyl nikdo jiný než Henrik Lundqvist. Čtyři zákroky chyběly k tomu, aby Georgiev vyrovnal rekord Rangers v počtu střel na jejich branku, který tak stále drží Mike Richter.
Proti Torontu Rangers uzavřou sérii zápasů v MSG
Toronto se těší, že si na Rangers smlsne a uloupne si pátou výhru v řadě. Rangers se naopak pokusí mladý a dobře hrající tým zaskočit a po posledním zápase, kdy odešli s prázdnou a to i v počtu vstřelených branek, se před výjezdem na hřiště soupeřů dostat do lepší nálady.
Porazí Rangers Carolinu v MSG posedmnácté v řadě?
<p>Hurricanes v MSG? Jistota výhry Rangers. Tedy, alespoň statisticky. Poslední porážka Rangers je stará více jak 8 let a odehrála se 29. října 2010. Tehdy Carolina vyhrála 4-3. Rangers by dnes rádi natáhli tuto šňůru, která je jejich nejdelší proti jednomu soupeři v celé historii organizace, na 17 výher v řadě.</p>
Potvrdí Rangers převahu nad Bruins?
<p>Proti Bruins by měl v brance Rangers dostat přednost Alexandar Georgiev. Na druhém konci hřiště se do branky postaví Jaroslav Halák. Rangers v posledních 9 zápasech proti Bostonu vyhráli 8x. Podaří se Rangers po kratší odmlce přidat výhru? Prosadí se Filip Chytil a vstřelí další pěkný gól? Zápas je na programu od 2 hodin.</p>
Do New Yorku míří nejlepší tým soutěže
<p>Pro Henrika Lundqvista by výhra byla pátou v řadě (v aktuální sérii má úspěšnost 91.2 % a průměr 2.5 obdržených gólů). Soupeřem ovšem bude nejlepší tým ligy, který má téměř o 30 bodů více než Rangers.</p>
Čekají na Rangers za řekou Hudson body?
Rangers se v posledním zápase nepodařilo skórovat na domácím ledě. Dnes se vypraví do sousedního New Jersey, kde je čeká tým Devils, který, přes četnou marodku, dokázal naposledy porazit silné Penguins.
Po pauze zpět na led. Rangers doma prověří Flyers
Flyers pokukují po páté výhře v řadě, což by bylo jejich sezonní maximum. To se jim na domácím ledě v MSG pokusí překazit Rangers, pro něž by výhra byla čtvrtou v řadě.
Do MSG zavítají Blackhawks
V zápase v MSG se Patrick Kane pokusí prodloužit sérii zápasů, ve kterých získal alespoň dva body, na šest. Zabránit se mu tom pokusí Henrik Lundqvist, kterému chybí jedna výhra na vrovnání se Terry Sawchukovi.
Přidají Rangers druhou výhru po sobě? V cestě stojí Blue Jackets
Oba týmy sehrály včera vítězné duely se shodným výsledkem 2-1. Blue Jackets ale museli bojovat i v prodloužení. Rangers mají drobnou výhodu v tom, že včera hráli hned po obědě.
Bude se Rangers dařit lépe v odvetě v Brooklynu?
Islanders a Robin Lehner se pokusí po vychytaném vítězství v MSG o okamžitou druhou výhru proti Rangers v domácím prostředí Barclays Center. Proti by měl být, stejně jako v posledním zápase, Henrik Lundqvist.
Bude derby v MSG pro Rangers budíčkem?
Po sérii venkovních zápasů se Rangers vrací do MSG, kam je přijedou z Brooklynu navštívit Islanders. Hosté se vezou na vítězné vlně, Rangers živoří. Dnes to bude první ze dvou vzájemných zápasů s Islanders ve dvou dnech.
Připíší si Rangers první výhru v roce 2019 nebo prolomí špatnou sérii Arizona
V relativně rozumnou dobu (22 hodin) vyjedou hráči Rangers ke třetímu zápasu roku 2019. Po přídělech od Penguins a Avalanche jim budou v cestě stát Coyotes z Arizony.
Chytil a Howden vystřelili Rangers další výhru
Bez zraněného Buchneviche nastoupili Rangers proti Canucks v jediném společném zápase této sezóny. Zranění ruského útočníka dalo mladým hráčům možnost trávit více času na ledě. Canucks hrají výborný hokej a táhne je talentovaný Elias Petterson. Rangers mají také své talenty a ti se neztratili. Filip Chytil využil přesilovku, posunul se do lajny k Zibanejadovi a Namestnikovovi, dostal více prostoru na ledě a byl nejaktivnějším hráčem Rangers. Druhý gól přidal Howden a Rangers tak slaví další výhru.
Zápas gólmanů rozhodly nájezdy. Výhru slaví Rangers
Jak bylo dopředu avizováno, Filip Chytil se přesunul na křídlo druhého útoku ke Kevinu Hayesovi a Matsu Zuccarellovi. Pavel Buchnevich, Adam McQuaid a Tony DeAngelo byli zdravými náhradníky. U Buchneviche může jít o více než jednozápasovou pauzu, to ale ukáže čas. Do branky se opět postavil Lundqvist, přestože se očekával start Georgieva a Lundqvista pak zítra ve Washingtonu. Poprvé v sezoně dospěl zápas Rangers do nájezdů, které rozhodl Kevin Shattenkirk, který asistoval u obou branek v základní hrací době.
Vyrovnaný zápas se Sharks rozhodl v prodloužení Brady Skjei. Rangers slaví první výhru
Podle původních předpokladů byl Shattenkirk a Pionk pouze mezi zdravými náhradníky, na jejich místech nastoupili Fredrik Claeson a Tony DeAngelo. V brance se opět představil Henrik Lundqvist. Zápas se moc nelišil od těch předchozích až na jednu, a to zásadní, výjimku. Rangers dvakrát dotahovali, ale nakonec urvali výhru v prodloužení. Pečlivě odehraná třetí třetina přinesla vyrovnání a po 37 vteřinách prodloužení rozhodl Brady Skjei. Za představení ve třetí třetině si Rangers vysloužili ovace svých fanoušků.
Je to tady! Novou sezonu začínají Rangers doma proti Coloradu
Tak jsme se konečně dočkali. NHL je konečně zpět a s ní i kolotoč zápasů New York Rangers. Jednadevadesátá sezona na Broadwayi začíná právě dnes, přesněji v noci na pátek, kdy Rangers hostí ve své Madison Square Garden Colorado Avalanche.