• V systému Rangers
    Ano
  • 2. 3. 2017
    Povolání z farmy
    Pavel Buchnevich byl povolán zpět do prvního týmu. Po zranění dvojice Fast Grabner se dalo jeho povolání čekat. Do záložního týmu byl odeslán z důvodu zisku Brendana Smitha a nutnosti povolání obránce Kampfera ze záložního týmu. V AHL odehrál jeden zápas s bilancí 2+1.
    28. 2. 2017
    Odeslání na farmu
    Vzhledem k příchodu Brendana Smitha musel být odeslán do záložního týmu Pavel Buchnevich. Tým tak má na soupisce povolený počet hráčů 23 dva brankáře, osm obránci (dva jsou mimo hru Klein a Girardi) a třináct útočníků.
    13. 5. 2016
    Podpis smlouvy
    Mladý talent z ruské KHL, kterého si Jezdci vybrali ve 3. kole draftu v roce 2013, Pavel Buchnevich podepsal dle očekávání nováčkovskou smlouvu. Buchnevich v letošní sezóně odehrál jako klíčový ofenzivní hráč 40 zápasů za Severstal Čerepovec s bilancí 12+17. Po jeho přestupu do Petrohradu ztratil svou pozici a hodně času na ledě a proto i jeho bilance v 18 zápasech 4+4 není úchvatná. Po Bredy Skjeiovi je to druhý mladík, který může omladit sestavu Jezdců.
    Výborná první třetina na Devils dnes stačila. Strome vstřelil dva góly
    Sehrají Zuccarello a Hayes poslední domácí zápas v dresu Rangers?
    Rangers se vrací domů. Čekají je Wild
    Rangers ukončí venkovní sérii na ledě Caroliny
    Rangers pohrdli příležitostí a následnou ztrátu v Pittsburghu již nedotáhli
    Rangers čeká odpolední zápas v Pittsburghu. Bude v sestavě Chytil?
    Rangers zasypali Buffalo šesti góly
    Rangers se vrací na východní pobřeží a míří k Niagarským vodopádům
    Venkovní sérii zápasů začnou Rangers na ledě Jets
    Proti Torontu Rangers uzavřou sérii zápasů v MSG
    Porazí Rangers Carolinu v MSG posedmnácté v řadě?
    Přidají Rangers druhou výhru po sobě? V cestě stojí Blue Jackets
    Bude se Rangers dařit lépe v odvetě v Brooklynu?
    Mika Zibanejad čtyřmi body vyprovodil Panthers z MSG
    Show na Broadwayi si pro sebe urval David Rittich. Rangers se nedokázali prosadit
    Zápas gólmanů rozhodly nájezdy. Výhru slaví Rangers
    Rangers nevyužili své šance. Nakonec rozhodl McDavid ve vymyšlené přesilovce
    Vyrovnaný zápas se Sharks rozhodl v prodloužení Brady Skjei. Rangers slaví první výhru
    Rangers opakovaně vedli, přesto padli. Přestřelku v Carolině Rangers neustáli ve třetí třetině
    Rangers si vylámali zuby na výtečném Huttonovi
    Solidní zápas a dobré šance body nakonec nepřinesly. Rangers musí zkousnout hořkou porážku
    Rangers v prodloužení tentokrát neuspěli. Islanders vyhráli i druhý přípravný zápas
    Famózní Pavelec ukradl Dallasu alespoň bod. Hra dopředu zklamala
    Canucks nikdy neprohrávali, přesto přetahovanou v nájezdech ukončil až Jimmy Vesey
    Zápas gólmanů rozhodl v prodloužení Zuccarello
    Precizní obrana pomohla Lundqvistovi k čistému kontu proti Senators
    Vítězný listopad pokračuje. Aktuální formu Rangers odnesl Edmonton
    Tři využité přesilovky ve třetí třetině zařídily obrat v zápase s Blue Jackets
    Ze slunné Floridy s plným počtem bodů. Prodloužení proti Panthers rozsekl Shattenkirk
    Trick-or-treat? Halloweenský večer přinesl čtyřgólový obrat ve třetí třetině
    Po ostudné první třetině sice Rangers vyrovnali, z Montrealu ale body nevezou
    Jubilejní zápas Ricka Nashe v režii čtvrté řady. Dva góly pro Buchneviche a Grabnera
    Chaos s centry, Vigneault nic nezměnil - souhlasit nemusíte
    Zápas, který mohl skončit debaklem i výhrou ukončila v prodloužení hrubá chyba kapitána
    Mladíci v dresu Rangers těsně padli s Islanders
    Rozšiřující draft je tu. Koho si Rangers chrání před Vegas?
    Jubilejní sezónu zahájila výhra
    Konec čekání, Rangers dnes vstoupí do 90. sezony. Obránce Klein bude jen divákem
    Vigneault řeší dilema se sestavou. McIlrath je přesvědčený, že nepřesvědčil
    Trénování i utužování party. Hráči spolu řádili u policistů a navštívili památník
    Začíná tréninkový kemp. Zúčastní se ho přes šedesát hráčů
    Byl to skvělý zážitek, říká Marc o hraní s bráchou Ericem. Těší se na lepší sezonu
    Minimum změn, ale identita může být jiná
    Kemp prospektů: Buchnevich je připraven na NHL, Ronning chce být jako Zuccarello
    Jezdci si vybrali ve vstupním draftu šest hráčů
    Zá pár dní je tu letošní draft, odtajní něco k budoucí sestavě týmu?
    Vyměnit trenéry a omladit tým - souhlasit nemusíte
    Neuspěl ani záložní tým, čeká ho velká obměna
    Rangers ukončili sezonu. Vigneault mluvil o nutnosti změn, Boyle se hádal s novinářem
    Skapského sen se stal skutečností
    Kanada přehrála Rusy a Duclair má zlato. Kam povedou jeho další kroky?
    11. 12. 2018 (18:13:13), mess
    Steven Fogarty byl po odehrání 10 utkání v prvním týmu (bez kanadského bodu) odeslán zpět do záložníhjo týmu. To zřejmě znamená, že jeden z dvojice Buchnevich, Zuccarello je plně zdráv a může nastoupit do dalšího zápasu.
    Beleskey povolán k prvnímu týmu
    7. 12. 2018 (18:07:55), mess
    Matt Beleskey byl po odehrání středečního zápasu záložního týmu opět povolán do prvníhu týmu Jezdců. Bude připraven nastoupit pokud nebudou k dispozici dva ze tří útočníků (Zuccarello, Buchnevich a Namestnikov), kteří se vracejí po zranění.
    Zranění se uzdravují
    4. 12. 2018 (18:26:48), mess
    Dnešního tréninku se zúčastnili i čtyři zranění. Zuccarello a Buchnevich trénovali normálně s týmem a McQuaid s Namestnikovem bruslili v dresech pro hráče trénující bez fyzického kontaktu se spoluhráči.
    Poslední škrty, tým hotov
    28. 9. 2018 (17:44:15), mess
    Posledními škrty mezi kterými jsou i Hájek, Lindgren, Meskanen, Lindqvist, Fogarty, O'Gara a velmi překvapivě Andersson, kteří putují rovnou do záložního týmu. Přes Waiver list pak musí před stejnou cestou Schneider, Holland, Bigras, Tokarski a Mazanec. V týmu pak jsou: Lundqvist, Georgiev, Skjei, Shattenkirk, Staal, Pionk, DeAngelo, Smith, Claesson, McQuaid, Buchnevich, Kreider, Zibanejad, Hayes, Namestnikov, Chytil, Zuccarello, Lettieri, Spooner. McLoed, Fast, Howden, Vesey. Největším překvapením je Howden. Na listině zraněných je Beleskey, Crawley a Nieves.
    Lettieri odeslán na farmu
    16. 2. 2018 (18:08:21), mess
    Útočník Vinni Lettieri byl odeslán vedením klubu zpět do záložního týmu. V týmu tak zůstává zdravbých 12 útočníků. Je možné, že už v dalším utkání bude k dispozici Pavel Buchnevich.
    Dalším zraněným Buchnevich
    2. 2. 2018 (18:18:47), mess
    Pavel Buchnevich odstoupil z nočního utkání ve druhé třetině a už se do něho nevrátil. Inkasoval úder loktem do sanice. Neučástní se ani dnešního tréninku. Později bylo oznámeno, že má otřes mozku.
    Buchnevich povolán zpět do prvního týmu
    2. 3. 2017 (18:31:49), mess
    Buchnevich odeslán do záložního týmu
    28. 2. 2017 (19:00:59), mess
    Staal nehraje kvůli otřesu mozku, Buchnevich povolán od Vlků
    12. 1. 2017 (20:29:43), mess
    Zranění Marca Staala bylo oficiálně překlasifikováno jako symptomy po otřesu mozku, který m,ěl utrpět v utkání proto Buffalu Sabres v minulém týdnu. Druhou novinkou tohoto týdne je povolání Pavla Buchneviche ze záložního týmu z kondičního pobytu. Během něhož odehrál v AHL 3 utkání s bilancí 3+3. K zápasům již je připraven Rick Nash a tak na listu zraněných zůstává dvojice útočníků Puempel (otřes mozku) a Zibanejad po zloměnině nohy.
    Buchnevich v záložním týmu
    7. 1. 2017 (7:07:53), mess
    Vedení oznámilo, že odeslalo Pavla Buchneviche po vyřešení zdravotních problémů s jeho zády na tak zvaný "conditioning assignment" do záložního týmu. Zde může být až 14 dní. V noco na dnešek nastoupil k prvnímu zápasu a pomohl gólem k výhře 2:1. Dalšízapasy hrajé záložní tým dnes v noci, v něděli, ve středu a příští víkend v pátek a neděli. délka pobytu v záložním týmu není vedením pevně určena.
    Nash, Vesey a Puempel zranění, povolán Jensen
    7. 12. 2016 (20:38:47), mess
    V nočním utkání přibyli k dvojici zuraněných útočníků Zibanejadovi a Buchnevichovi další tři. Matt Puempel má otřes mozku, Jimi Vesey zranění v horní polovině těla a je veden jako day-to-day a Rick Nash projde magnetickou rezonancí a pak se bude vědět více. Soupiosku forvardů tak posílí povolaný Nicklas Jensen. Letos má v AHL bilanci 8+7 v 21 zápasech.
    Soupisku doplní Puempel
    22. 11. 2016 (6:43:51), mess
    Po zranění Zibanejada a přetrvávajících potížích Buchneviche, stáhlo vedení klubu z waiver listu útočníka Matta Puempela. Ten dosud nestupoval v dresu Ottawy, kde odehrál 52 utkání s bilancí 4+2.
    Nieves zpět, Kreider a Jooris trénují naplno
    17. 11. 2016 (21:54:44), mess
    Po odehrání jednoho zápasui byl odeslán zpět do záložního týmu Cristoval Nieves. Naopak na tréninku trénovali naplno v kontaktních dresech Chris Kreider a Josh Jooris. Pavel Buchnevich bruslil sám bez kontaktu. Volno měli Derek Stepan a Kevin Hayes, ale oba by měli být pro zítřejší utkání k dispozici.
    Kreider a Buchnevich mimo hru, povolán Nieves
    15. 11. 2016 (7:35:29), mess
    Vzhledem k situaci mezi útočníky, kdy Chris Kreider má zranění v horní polovině těla a odcestoval z kanadského ripu do New Yorku, Pavel Buchnevich má opětovně problémy se zády a Josj Jooris ještě netrénuje s kontaktem, pocolalo vedení klubu ze záložního týmu Cristivala Nievese. Ten letod odehrál v AHL 13 zápasů s bilancí 1+5.
    Očekávaný podpis potvrzen - Buchnevich Jezdcem
    13. 5. 2016 (19:37:16), mess
    Duclair si připsal první body na MS juniorů
    27. 12. 2014 (10:07:00), J. K. Kožíšek
    V noci z pátku na sobotu odstartovalo juniorské mistrovství světa na němž mají Jezdci čtyři zástupce. Podle očekávání byl hned v první den nejvíce vidět Anthony Duclair, který k vítězství Kanady 8:0 nad Slovenskem přispěl gólem a přihrávkou na vítězný gól. Rusko porazilo 3:2 na nájezdy Dánsko i v sestavě s Pavlem Buchnevichem, který nebodoval, ale se čtyřmi střelami na bránu patřil k nejaktivnějším hráčům. Poslední dva zástupci Jezdců, brankáři Brandon Halverson (USA) a Igor Shestyorkin (Rusko) započali turnaj jako dvojky a do hry tedy nezasáhli.

18. 5. 2019 (8:33:29), mess

Očekávaný nástup nového prezidenta klubu Johna Davidsona se stal skutečností. Vedení klubu dále podepsalo dalšího mlasého obránce Yegora Rykova,l ktrerého získalo výměnou MIchaela Grabnera během loňské sezóny.

Fox podepsal smlouvu

3. 5. 2019 (7:32:39), mess

Jen dva dny po jeho výměně do Newyorského týmu, podepsal Adam Fox nováčkovskou tříletou smlouvu.

Jezdci získali Foxe

1. 5. 2019 (15:13:36), mess

Vedení klubu poslalo do Caroliny svou druhou volbu v letošním draftu (celkově 37.) spolu s podmíněným draftem ve 3. kole draftu 2020, který se může změnit na 2. kolo v tomtéž roce pokud odehraje v další sezóně 30 utkání v prvním týmu za práva na Adama Foxe, rodáka z Jericha ve státě New York. Fox do letoška odehrál na universitě 3 sezóny s bilancí 97 utkání (21+95). POslední sezónu měl statistiky nejlepší 9+39 v 33 zápasech.