11 2 0 2 -11 755:22 66 1.50 0 1 0 0 58 37 1061

16 20 6 14 0 00:00 0 0.00 0
10. 2. 2018
Odeslání na farmu

Smith si prohodí místo s Gilmourem

Obránce Brendan Smith prošel listem volných hráčů a následně byl odvolán do záložního týmu. Do prvního týmu byl naopak povolán obránce John Gilmour. Ten letos v záložním týmu odehrál 44 zápasů s bilancí 6+20.

8. 2. 2018
Umístění na waivers
29. 6. 2017
Podpis smlouvy

Smith pokračuje u Jezdců

Ještě před zahájením trhu s volnými hráči podepsal novouz smlouvu s Jezdci Brendan Smith. Smlouva je na 4 sezóny v hodnotě 4,35 mil. ročně.

28. 2. 2017
Výměna - příchod

Brendan Smith posílil Jezdce

Jezdce posílí obránce Brendan Smith z Detroitu Red Wings. Na druhou stranu putuje 2. kolo draftu v roce 2018 a 3. kolo letošního draftu.

Počet článků, ve který je zmíněn Brendan Smith: 50
Rangers se rozloučí se sezónou v MSG proti Columbusu
Columbus přijíždí do MSG s vidinou možné definitivy pro playoff. Blue Jackets se přetahují o druhou divokou kartu s Montrealem, mají stejně bodů a zápas k dobru. Výhra v MSG je posune do playoff. Na druhou stranu se Rangers určitě nechtějí rozloučit s domácími fanoušky další porážkou.
Rangers vyzvou v odpoledním zápase Flyers
Rangers se pokusí urvat druhou výhru v řadě ve Wells Fargo Center ve Philadelphii. Flyers prohráli šestkrát v posledních devíti zápasech.
Na Toronto s Georgievem v brance
V posledním zápase proti Torontu zastavil 55 střel Maple Leafs, také proto se Alexandar Georgiev postaví dnes do branky a pokusí se zabránit šesté porážce Rangers v řadě. Domácí Toronto naopak potřebuje snížit ztrátu a přiblížit se k Bostonu v boji o playoff.
Trip po západě uzavřou Rangers v Minnesotě
Wild se pokusí předejít čtvrté porážce v řadě, stejně jako Rangers. Henrik Lundqvist útočí na 450. výhru v kariéře.
Na skok v MSG na souboj tápajících Rangers a Devils
Než Rangers vyrazí na západ k 5 zápasové šňůře, zastavili se na jeden zápas doma. Čekají je sousedé zpoza řeky Hudson a také z tabulky. Do MSG zavítají New Jersey Devils, které Rangers v obou předchozích případech porazili.
Rangers míří do Detroitu
Rangers nedokázali vyhrát pět zápasů v řadě. Red Wings se pokusí, bez Larkina a Greena, zastavit sérii osmi porážek.
Nájezdy proti Capitals rozhodl gól negól Alexe Ovechkina
Opět po týdnu se v poobědovém čase utkaly týmy Rangers a Capitals. Tentokrát v domácím prostředí New Yorku. Byl to poslední vzájemný zápas této sezóny a přestože Rangers nedokázali Capitals ani jednou letos porazit, musel se soupeř hodně snažit a potit. Potřetí ze čtyř utkání nestačilo klasických 60 minut. Dnes dokonce rozhodovaly až nájezdy, které technickým gólem rozhodl hostující kapitán. Do zápasu zasáhli oba čeští hokejisté v dresu Rangers. Filip Chytil si připsal asistenci na vyrovnávací gól.
Capitals chtějí v MSG přidat čtvrtou výhru nad Rangers v sezoně
Capitals letos porazili Rangers ve všech třech předchozích kláních. Dvakrát ovšem zápas dospěl do prodloužení. Libor Hájek, který si vysloužil za jeho debut hodně chvály, by měl opět nastoupit po boku Neala Pionka. Filip Chytil bude mezi náhradníky.
Libora Hájka čeká premiéra v NHL. Soupeřem je tým Original Six Montreal
V MSG se očekává tradiční souboj gólmanů, kdy branku hostí bude hájit Carey Price a branku Rangers Henrik Lundqvist. Český obránce Libor Hájek, který byl včera povolán do prvního týmu, by měl nastoupit k prvnímu zápasu v NHL ve dvojici s Nealem Pionkem. Druhý zápas v řadě bude chybět Filip Chytil.
Výtečný odpolední zápas s Capitals rozhodl na konci prodloužení Kuznetsov
Jak pro Rangers, tak pro Capitals se jednalo o druhý víkendový odpolední zápas. Zápasu v hlavním městě nechybělo nic. Rychlý úvod od Rangers, slepené góly od Capitals, bitky, vyrovnání Rangers v poslední minutě, krásné akce v prodloužení. Na odpolední zápas skvělá podívaná. Jimmy Vesey pokračuje v dobré hře v první řadě, Brady Skjei přidal dvě branky.
Druhý odpolední zápas v řadě sehrají Rangers na půdě obhájců poháru
Podruhé během víkendu se Rangers představí v příjemném večerním čase. Po včerejší výhře na domácím ledě je však čeká výzva posilujícího obhájce Stanleyova poháru na jeho ledě.
Sehrají Zuccarello a Hayes poslední domácí zápas v dresu Rangers?
Zatímco Ben Lovejoy a Marcus Johansson z New Jersey budou podruhé za sebou v roli zdravých náhradníků, Rangers by měli nastoupit v plné síle, tedy včetně dvojice Mats Zuccarello i Kevin Hayes.
Rangers se vrací domů. Čekají je Wild
Wild nepřijíždí do MSG ve zrovna dobré náladě. Prohráli pět zápasů v řadě (0-4-1). Navíc dva poslední zápasy v MSG neskórovali.
Rangers ukončí venkovní sérii na ledě Caroliny
Carolina vyhrála 3 poslední zápasy. Výsledky Rangers jsou jako na houpačce a na řadě je výhra. Uvidíme, zda Rangers Hurricanes vrátí porážku z domácího zápasu, ve kterém Rangers jednak nevstřelili ani gól a především pak ukončili sérii 17 výher proti Carolině na domácím ledě.
Rangers čeká odpolední zápas v Pittsburghu. Bude v sestavě Chytil?
Rangers sice nemají sílu předchozích let, ale pokusí se uštědřit desátou porážku Penguins z posledních 15 vzájemných utkáních hraných v PPG Paints Aréně. Druhý zápas po sobě by měl odchytat Alexandar Georgiev.
Rangers zasypali Buffalo šesti góly
Filip Chytil si, po rozmluvě s trenérem, odkroutil zápas jako zdravý náhradník. Také Joe Thorton by ve své nováčkovské sezóně několik posazen na tribunu a kam se dopracoval. Do dnešního zápasu platilo, že domácí tým ve vzájemných zápase této sezóny vyhrál. Dnes se to zlomilo.
Rangers se vrací na východní pobřeží a míří k Niagarským vodopádům
V brance Rangres by se měl opět představit Alexandar Georgiev, který se pokusí zabránit tomu, aby Sabres nezískali dvě výhry v řadě. Na to čekají od prosince loňského roku.
Venkovní sérii zápasů začnou Rangers na ledě Jets
Po pěti zápasech na domácím ledě se Rangers vydávají na čtyři utkání ven. Vše odstartuje noční souboj na ledě Jets, kterým se doma v poslední době daří.
Proti Torontu Rangers uzavřou sérii zápasů v MSG
Toronto se těší, že si na Rangers smlsne a uloupne si pátou výhru v řadě. Rangers se naopak pokusí mladý a dobře hrající tým zaskočit a po posledním zápase, kdy odešli s prázdnou a to i v počtu vstřelených branek, se před výjezdem na hřiště soupeřů dostat do lepší nálady.
Porazí Rangers Carolinu v MSG posedmnácté v řadě?
<p>Hurricanes v MSG? Jistota výhry Rangers. Tedy, alespoň statisticky. Poslední porážka Rangers je stará více jak 8 let a odehrála se 29. října 2010. Tehdy Carolina vyhrála 4-3. Rangers by dnes rádi natáhli tuto šňůru, která je jejich nejdelší proti jednomu soupeři v celé historii organizace, na 17 výher v řadě.</p>
Potvrdí Rangers převahu nad Bruins?
<p>Proti Bruins by měl v brance Rangers dostat přednost Alexandar Georgiev. Na druhém konci hřiště se do branky postaví Jaroslav Halák. Rangers v posledních 9 zápasech proti Bostonu vyhráli 8x. Podaří se Rangers po kratší odmlce přidat výhru? Prosadí se Filip Chytil a vstřelí další pěkný gól? Zápas je na programu od 2 hodin.</p>
Do New Yorku míří nejlepší tým soutěže
<p>Pro Henrika Lundqvista by výhra byla pátou v řadě (v aktuální sérii má úspěšnost 91.2 % a průměr 2.5 obdržených gólů). Soupeřem ovšem bude nejlepší tým ligy, který má téměř o 30 bodů více než Rangers.</p>
Čekají na Rangers za řekou Hudson body?
Rangers se v posledním zápase nepodařilo skórovat na domácím ledě. Dnes se vypraví do sousedního New Jersey, kde je čeká tým Devils, který, přes četnou marodku, dokázal naposledy porazit silné Penguins.
Po pauze zpět na led. Rangers doma prověří Flyers
Flyers pokukují po páté výhře v řadě, což by bylo jejich sezonní maximum. To se jim na domácím ledě v MSG pokusí překazit Rangers, pro něž by výhra byla čtvrtou v řadě.
Do MSG zavítají Blackhawks
V zápase v MSG se Patrick Kane pokusí prodloužit sérii zápasů, ve kterých získal alespoň dva body, na šest. Zabránit se mu tom pokusí Henrik Lundqvist, kterému chybí jedna výhra na vrovnání se Terry Sawchukovi.
Přidají Rangers druhou výhru po sobě? V cestě stojí Blue Jackets
Oba týmy sehrály včera vítězné duely se shodným výsledkem 2-1. Blue Jackets ale museli bojovat i v prodloužení. Rangers mají drobnou výhodu v tom, že včera hráli hned po obědě.
Bude se Rangers dařit lépe v odvetě v Brooklynu?
Islanders a Robin Lehner se pokusí po vychytaném vítězství v MSG o okamžitou druhou výhru proti Rangers v domácím prostředí Barclays Center. Proti by měl být, stejně jako v posledním zápase, Henrik Lundqvist.
Bude derby v MSG pro Rangers budíčkem?
Po sérii venkovních zápasů se Rangers vrací do MSG, kam je přijedou z Brooklynu navštívit Islanders. Hosté se vezou na vítězné vlně, Rangers živoří. Dnes to bude první ze dvou vzájemných zápasů s Islanders ve dvou dnech.
Ostuda pokračuje. Třetí vysokou porážku přichystala Arizona
V Arizoně vyjely na led týmy, které poslední zápasy sdílí velmi podobné statistiky. Na ledě byl ovšem od úvodního buly vidět pouze jeden tým. Arizona Coyotes. Bez Kevina Hayese, s Filipem Chytilem na centru třetí řady, se střídajícím Henrikem Lundqvistem před koncem druhé třetiny Rangers nepředvedli téměř nic. Po jednačtyřiceti odehraných zápasech sezóny mají Rangers na kontě jednačtyřicet bodů, což v sezóně pro přestavbu nemusí být tak zlé. V posledních třech zápasech ovšem obrana povolila soupeřům 18 branek a útok zvládl pouze 3.
Připíší si Rangers první výhru v roce 2019 nebo prolomí špatnou sérii Arizona
V relativně rozumnou dobu (22 hodin) vyjedou hráči Rangers ke třetímu zápasu roku 2019. Po přídělech od Penguins a Avalanche jim budou v cestě stát Coyotes z Arizony.
Další prosincová ztráta po prodloužení. Chybělo i trochu štěstí
Po vánoční pauze se opět rozjela NHL a k poslednímu zápasu roku 2018 Rangers před vlastním publikem zavítal Columbus, který bojuje s Washingtonem o čelo Metropolitní divize. Zápas začal velmi nepřesně (jak to po pauzách bývá). Od druhé třetiny nehráli Rangers o tolik hůře, ale ve třetí třetině jim nebyla štěstěna nakloněna. Gól na 4-2 nebyl (oprávněně) pro ofsajd uznán, vyrovnání padlo po diskutabilně vhozeném buly. Nic to nemění na tom, že pošesté z posledních devíti zápasů museli Rangers do prodloužení a popáté, z oněch šesti pokusů, padli.
Chytil svým pátým gólem odstartoval kanonádu Rangers. Georgiev vynuloval Islanders
Do branky se postavil Alexandar Georgiev, do sestavy se vrátil Brady Skjei, jehož místo zdravého náhradníka zaujal Brendan Smith. Rangers se ujali vedení po necelé půlminutě, když se v pátém zápase v řadě trefil Filip Chytil. Dokázal to jako 20. teenager v historii NHL. Šest zápasů v řadě s gólem, jako nováček, má například Sidney Crosby nebo Patrick Laine. Rangers rychle navýšili vedení na 3-0 a narozdíl od minulého setkání v Brooklynu si jej pohlídali. Přispěl k tomu také Georgiev, který vychytal první nulu v NHL.
Strome, Chytil, Nylander. Jaká je situace u Rangers?
Rangers překvapují všechny okolo, jelikož nyní sedí na pozici, která zaručuje playoff. Samozřejmě, je půlka listopadu, takže žádné závěry pochopitelně nelze dělat, nicméně po špatném startu do sezony je to určitě povzbudivé. Zvláště pro mladé jádro týmu, kterému se také začalo dařit, stejně jako borcům, kteří mají být mentory. I tak se ale spekuluje o výměnách. A některé už se dokonce provedly. Pojďme se podívat, co se v posledních dnech u Rangers děje.
Devatenáct vteřin a skvělý Lundqvist. Rangers slaví třetí výhru v řadě
Rangers se vrátili z cest s dvěma výhrami po nájezdech. Do MSG přijelo Buffalo, které včera rozneslo Ottawu 9-2. Celou první třetinu (a vlastně většinu zápasu) byli hosté jednoznačně lepším týmem, ale nejlepšího hráče zápasu měli ve svém dresu Rangers. Byl to, jako již mnohdy předtím, Henrik Lundqvist. Především udržel Buffalo zkrátka v první třetině a poté, co si ve druhé připsal první důležitý zákrok, rozhodli Pionk a Vesey dvěma góly v první minutě prostřední části. Oba góly od sebe dělilo jen devatenáct vteřin. Další gól přidal Vesey do prázdné branky na konci zápasu.
Mika Zibanejad čtyřmi body vyprovodil Panthers z MSG
Floridě se letos zatím nedaří. Kromě jednoho zápasu sice vždy vstřelila první gól, na kontě mají ovšem pouze jednu výhru. Nejinak to vypadalo i dnes. První třetinu vyhráli Panthers 1-0, pak ale přišel jejich kolaps v třetině druhé, ve které letos inkasovali již 17 branek. Nejvíce se o třetí výhru Rangers v sezoně zasloužil Mika Zibanejad, který vstřelil gól v oslabení i v přesilovce a přidal dvě asistence. Dva góly přidal Mats Zuccarello. Zápas tak byl v režii nově vytvořeného dua ZZ Top (John Giannone). Další body si připsal Neal Pionk, který v posledních třech zápasech zaznamenal šest bodů. Filipu Chytilovi se sice nedaří střelecky, jak by si on sám určitě přál, ale herně je na ledě hodně vidět a dokazuje, že přes léto zesílil, zrychlil a že umí hrát chytře. Už jen ten gól.
Vyrovnaný zápas se Sharks rozhodl v prodloužení Brady Skjei. Rangers slaví první výhru
Podle původních předpokladů byl Shattenkirk a Pionk pouze mezi zdravými náhradníky, na jejich místech nastoupili Fredrik Claeson a Tony DeAngelo. V brance se opět představil Henrik Lundqvist. Zápas se moc nelišil od těch předchozích až na jednu, a to zásadní, výjimku. Rangers dvakrát dotahovali, ale nakonec urvali výhru v prodloužení. Pečlivě odehraná třetí třetina přinesla vyrovnání a po 37 vteřinách prodloužení rozhodl Brady Skjei. Za představení ve třetí třetině si Rangers vysloužili ovace svých fanoušků.
Winter Classic 2018 rozhodl v prodloužení J. T. Miller
Za hudby Ace Frehleyho nastoupily oba týmy na led s dvacetiminutovým zpožděním. Teplota byla hluboce pod bodem mrazu, ale svítilo ostré slunce a foukal poměrně silný vítr. Během nástupu Rangers si kytarista skupiny KISS oblékl dres Blueshirts. V sestavě Rangers se překvapivě objevil také Jesper Fast. Chris Kreider měl být také s týmem. Rangers se poměrně lehce dostali do dvougólového vedení, které ovšem ztratili a zápas rozhodlo až prodloužení. Hrdinou ne Nový rok je J. T. Miller.
První nula pro Pavelce. Rangers porazili Caps 1-0
Po Vánoční pauze se v MSG představili Capitals. Oba týmy své poslední zápasy před Vánocemi prohrály. Capitals dokonce v Las Vegas ani neskórovali. A gól nevstřelili ani dnes. Oba týmy nasadily záložní gólmany, ale jak Phillip Grubauer, tak Ondra Pavelec chytali skvěle. Domácí kouč zamíchal sestavou a obrana svému brankáři hodně pomohla. Od druhé třetiny nehrál Chris Kreider. Pětistý zápas v NHL odehrál Ryan McDonagh.
Precizní obrana pomohla Lundqvistovi k čistému kontu proti Senators
Do MSG přijel loňský kat z playoff. Senators mají na hřištích soupeřů výbornou bilanci čtyř výher a jedné porážky v prodloužení. Navíc Andersonova bilance posledních třech zápasů základní části proti Rangers byla též výmluvná: 3-0-0 a z toho 2 čistá konta! Dnes bylo vše jinak. Defenzivní utkání utkání patřilo Rangers, kteří skvěle a obětavě bránili. V pětiminutovém oslabení soupeře k ničemu nepustili a poté, co vyšli střelecky naprázdno v posledním zápase, podařilo se jim ubránit čisté konto pro Henrika Lundqvista.
Bobrovsky vynuloval střelce Rangers
Po osmé v řadě začal zápas v bráně Henrik Lundqvist. Cam Atkinson odehrál první zápas po podpisu nové sedmileté smlouvy. Oba gólmani, především pak Sergei Bobrovsky, předváděli skvělé zákroky. Domácí brankář nakonec vyšel ze souboje s Lundqvistem vítězně a vychytal svou první nulu proti Rangers. Pro Columbus to pak byla nula proti Rangers po více jak 14 letech. Přestože hráči sami tvrdili, že je potřeba Bobrovskymu clonit ve výhledu, zůstalo jen u slov.
Trick-or-treat? Halloweenský večer přinesl čtyřgólový obrat ve třetí třetině
Hosty trápí zranění gólmanů a momentálně měli na lavičce již pátého brankáře. Přesto zaznamenali osm výher v deseti zápasech. Rangers tak nečekalo nic lehkého a dvě třetiny to bylo také vidět. Pavel Buchnevich si vysloužil povýšení do první řady a celkem dlouho nebyla top lajna domácích moc vidět. Vše změnila třetí třetina, kdy Rangers dohnali manko dvou gólů a přidali další dvě pojistky. Buchnevich se trefil ve třetím zápase v řadě, Zibanejad zaznamenal tři body. Třetí třetina byla jasnou záležitostí Rangers a naštěstí to dnes stačilo na dva body.
Je to tady! Novou sezonu začínají Rangers doma proti Coloradu
Tak jsme se konečně dočkali. NHL je konečně zpět a s ní i kolotoč zápasů New York Rangers. Jednadevadesátá sezona na Broadwayi začíná právě dnes, přesněji v noci na pátek, kdy Rangers hostí ve své Madison Square Garden Colorado Avalanche.
Jeden gól na Devils v přípravě nestačil
Ze včerejšího zápasu proti Islanders se dnes v sestavě neobjevil nikdo a tak se čekalo, že tým poskládaný především z "veteránů" nebude mít výrazný problém. Bohužel se tak nestalo. Přestože se do sestavy po nemoci vrátil Mika Zibanejad a první dvě lajny hrály tak, jak by mohly nastupovat v sezóně, nepředvedli Rangers nic, co by předčilo bojovnost a nasazení mladší party. Před samotným zápasem poslali osm hráčů z kempu na farmu a očekávalo se, že podobná situace se odehraje po utkání (v neděli).
Premiéra jako hrom. Chytil rozhodl v závěru prodloužení o výhře nad Devils
Do druhého přípravného zápasu nastoupili mj. Henrik Lundqvist, posila zadních řad Kevin Shattenkird a také česká naděje Filip Chytil. Zlínský útočník sehrál skvělé utkání. Na křídlech mu hrál rychlík Kreider a štírek Zuccarello. Chytil byl vidět, neunikl pozornosti komentátorů, hrál přesilovky a také zahájil prodloužení, které sám ukončil doslova vteřinu před koncem svým prvním gólem v modrém dresu. Tři asistence si připsal Kevin Shattenkirk.
Základní část končí. Detroit si chce na Manhattanu zajistit play off
Uteklo to jako voda. Základní část NHL sezony 2015/2016 je na konci. Newyorští Rangers dnes nastoupí k finálnímu utkání této části sezony doma proti Detroitu. Jezdcům bude v utkání chybět hned čtveřice hráčů. Blueshirts už naštěstí mají nějakou chvíli jistý postup do play off. To se však nedá říct o jejich soupeři. Red Wings, pro které je to také poslední duel, míří do Madison Square Garden s jediným cílem – získat dva body a zajistit si účast ve vyřazovacích bojích.
Jezdci i se Sheppardem začnou trip v Detroitu
Rangers včera trénovali, poté odletěli na svůj první zápas v poměrně dlouhém, pětizápasovém, tripu. Ten začnou v Detroitu, kde tuto sezonu už jednou prohráli. Teď ale jedou a jsou na předních příčkách konference. Debut si dnes v dresu odbude po Keithu Yandlovi i James Sheppard, jenž nahradí Tannnera Glasse. Detroit má jen o pár bodů méně, než Blueshirts. Jejich Joe Louis Arena není nedobytná. V konferenci patří Red Wings ve statistice domácích zápasů až sedmá příčka. V dresu Detroitu by se měly poprvé objevit i nové tváře Marek Židlický a Erik Cole. Otazníkem je stav kapitána Henrika Zetterberg, který vynechal posledních pár zápasů a ještě se neví, zda dnes nastoupí.
Rangers v Detroitu neudrželi vedení a prohráli 2:3
Jezdci po dlouhém volnu nastoupili v Detroitu, ale zápas byl jedna velká katastrofa. Zprvu vypadalo všechno skvěle. První třetina a stav 2:0 ve prospěch hostů, prosadili se Klein a Nash. Jenže pak přišla v prostřední periodě hrůzostrašná minuta, kdy se domácím podařilo srovnat. V poslední třetině obrat dokonal Helm. Jezdci ale dostali příležitost srovnat, měli dohromady 2 minuty a 36 vteřin (!) výhodu pět na tři, ale přesilovky jsou jeden velký omyl. Šanci napravit dostanou Rangers v pondělí proti Pens.
Proti Detroitu by mohl hrát Zuccarello, Stepan ještě ne
Včerejší den přinesl spoustu novinek. Mats Zuccarello se objevil zpět na ledě a s největší pravděpodobností by dnes měl hrát. Opačným pólem je stav Dereka Stepana, jenž už trénuje s týmem v normálním dresu, ale trenér Alain Vigneault nepředpokládá, že by Stepan dnes měl hrát. Velkou novinkou, respektive spekulací, je informace od Pierra LeBruna, který na twitter napsal, že Tomáš Kaberle by měl trénovat s Rangers. Zda ho podepíší je otázkou.
Mimo hlavní tým - prosinec
Zatímco pozornost lovců hokejových nadějí je upřena do Saskatchewanu, nižší soutěže, stejně jako juniorské i univerzitní, stále pokračují. Hráčům, které si do své organizace tým Rangers vybral, se ovšem až na čestné v prosinci výjimky příliš nedařilo. Pokles je oproti minulým měsícům patrný zejména u mladších hráčů týmu Hartford Wolf Pack. Naštěstí všechno fanouškům vynahrazuje Derek Stepan, který boduje jak v univerzitním, tak v mezinárodním hokeji a jsou do něj vkládány stále větší naděje.
Draft 2007 -- LIVE UPDATE!
Přinášíme živou reportáž z burzy talentů z Columbusu. Článek bude aktualizován po každém výběru. <p>První tři volby patří Chicagu, Philadelphii a Phoenixu. Jako hlavní kandidáti na top 3 jsou již delší čas pasování Kyle Turris, Patrick Kane a James Van Riemsdyk.
Počet zpráv, ve který je zmíněn Brendan Smith: 5
Shattenkirk mimo hru
12. 12. 2018 (06:40:21), mess
Po posledním zápase v Tampě je mimo hru obránce Kevin Shattenkirk se zraněným levým ramenem. Jeho náhrada vzejde z dvojice Brendan Smith a uzdravený Adam mcQuaid.
10. 2. 2018 (06:55:56), mess
Brendan Smith na waiver listu
8. 2. 2018 (18:02:47), mess
Obránce Brendan Smith byl vedením klubu umístěn na listinu volných hráčů (tak zvaný waiver list). Pokud projde aniž by po něm sáhl některý z ostatních klubů, může být odeslán do záložního týmu.
29. 6. 2017 (05:56:59), mess
28. 2. 2017 (18:37:37), mess
Platnost uložené stránky vyprší: 19. 8. 2019 02:40:53