6 3 0 3 1 1666:04 13 5.30 0 26 0 1 72 101 2118

Shattenkirk Jezdcem

Zvěsti o příchodu Kevina Shattenkirka k Jezdcům se naplnili. Jeden z nejvýše hodnocených obráncu na trhu volných hráčů podepsal čtyř letou smlouvu na 6,65 mil ročně.

Počet článků, ve který je zmíněn Kevin Shattenkirk: 53
Rangers se rozloučí se sezónou v MSG proti Columbusu
Columbus přijíždí do MSG s vidinou možné definitivy pro playoff. Blue Jackets se přetahují o druhou divokou kartu s Montrealem, mají stejně bodů a zápas k dobru. Výhra v MSG je posune do playoff. Na druhou stranu se Rangers určitě nechtějí rozloučit s domácími fanoušky další porážkou.
Rangers vyzvou v odpoledním zápase Flyers
Rangers se pokusí urvat druhou výhru v řadě ve Wells Fargo Center ve Philadelphii. Flyers prohráli šestkrát v posledních devíti zápasech.
Na Toronto s Georgievem v brance
V posledním zápase proti Torontu zastavil 55 střel Maple Leafs, také proto se Alexandar Georgiev postaví dnes do branky a pokusí se zabránit šesté porážce Rangers v řadě. Domácí Toronto naopak potřebuje snížit ztrátu a přiblížit se k Bostonu v boji o playoff.
Trip po západě uzavřou Rangers v Minnesotě
Wild se pokusí předejít čtvrté porážce v řadě, stejně jako Rangers. Henrik Lundqvist útočí na 450. výhru v kariéře.
Hájek svým prvním gólem pomohl otočit zápas proti Devils
Před samotným zápasem aréna na minutku ztichla při vzpomínce na zesnulého Teda Lindseyho. Následně organizace poděkovala Ricku Nashovi za jeho léta v New Yorku. Filip Chytil se posunul místo Jimmy Veseyho na křídlo prvního útoku, kde Zibanejadovi hrál druhé křídlo Vladislav Namestnikov. Rangers po první třetině prohrávali o dvě branky a zdálo se, že Devils mají zápas pod kontrolou. Od druhé třetiny byli Ranger agresivnější, lépe napadali a přistupovali k protihráčům. Svého soupeře přestříleli a zápas otočili. Prvním gólem kariéry vyrovnával na 2-2 Libor Hájek. Zápas ovšem nedohrál, krátce po gólu odstoupil po naražení na mantinel.
Na skok v MSG na souboj tápajících Rangers a Devils
Než Rangers vyrazí na západ k 5 zápasové šňůře, zastavili se na jeden zápas doma. Čekají je sousedé zpoza řeky Hudson a také z tabulky. Do MSG zavítají New Jersey Devils, které Rangers v obou předchozích případech porazili.
Rangers míří do Detroitu
Rangers nedokázali vyhrát pět zápasů v řadě. Red Wings se pokusí, bez Larkina a Greena, zastavit sérii osmi porážek.
Nájezdy proti Capitals rozhodl gól negól Alexe Ovechkina
Opět po týdnu se v poobědovém čase utkaly týmy Rangers a Capitals. Tentokrát v domácím prostředí New Yorku. Byl to poslední vzájemný zápas této sezóny a přestože Rangers nedokázali Capitals ani jednou letos porazit, musel se soupeř hodně snažit a potit. Potřetí ze čtyř utkání nestačilo klasických 60 minut. Dnes dokonce rozhodovaly až nájezdy, které technickým gólem rozhodl hostující kapitán. Do zápasu zasáhli oba čeští hokejisté v dresu Rangers. Filip Chytil si připsal asistenci na vyrovnávací gól.
Capitals chtějí v MSG přidat čtvrtou výhru nad Rangers v sezoně
Capitals letos porazili Rangers ve všech třech předchozích kláních. Dvakrát ovšem zápas dospěl do prodloužení. Libor Hájek, který si vysloužil za jeho debut hodně chvály, by měl opět nastoupit po boku Neala Pionka. Filip Chytil bude mezi náhradníky.
Price pomohl Montrealu k důležité výhře
Libor Hájek se stal v této sezóně šestým hráčem Rangers do 21 let, který odehrál alespoň jeden zápas. Zdravým náhradníkem nakonec nebyl Brady Skjei, ale Fredrik Claesson. Český obránce odehrál velmi povedený zápas - čas 17:35, 2 střely, 1 hit. Rangers se ujali vedení po pěkné teči Vladislava Namestnikova. Price pak uzavřel své brankoviště a poté, co Canadiens se štěstím vyrovnali, patřil led víceméně právě Montrealu. První gól v dresu Rangers vstřelil Brendan Lemieux, ale pojistku do prázdné branky nakonec přidal třetím gólem v zápase Joel Armia.
Libora Hájka čeká premiéra v NHL. Soupeřem je tým Original Six Montreal
V MSG se očekává tradiční souboj gólmanů, kdy branku hostí bude hájit Carey Price a branku Rangers Henrik Lundqvist. Český obránce Libor Hájek, který byl včera povolán do prvního týmu, by měl nastoupit k prvnímu zápasu v NHL ve dvojici s Nealem Pionkem. Druhý zápas v řadě bude chybět Filip Chytil.
Druhý odpolední zápas v řadě sehrají Rangers na půdě obhájců poháru
Podruhé během víkendu se Rangers představí v příjemném večerním čase. Po včerejší výhře na domácím ledě je však čeká výzva posilujícího obhájce Stanleyova poháru na jeho ledě.
Sehrají Zuccarello a Hayes poslední domácí zápas v dresu Rangers?
Zatímco Ben Lovejoy a Marcus Johansson z New Jersey budou podruhé za sebou v roli zdravých náhradníků, Rangers by měli nastoupit v plné síle, tedy včetně dvojice Mats Zuccarello i Kevin Hayes.
Rangers se vrací domů. Čekají je Wild
Wild nepřijíždí do MSG ve zrovna dobré náladě. Prohráli pět zápasů v řadě (0-4-1). Navíc dva poslední zápasy v MSG neskórovali.
Rangers ukončí venkovní sérii na ledě Caroliny
Carolina vyhrála 3 poslední zápasy. Výsledky Rangers jsou jako na houpačce a na řadě je výhra. Uvidíme, zda Rangers Hurricanes vrátí porážku z domácího zápasu, ve kterém Rangers jednak nevstřelili ani gól a především pak ukončili sérii 17 výher proti Carolině na domácím ledě.
Rangers pohrdli příležitostí a následnou ztrátu v Pittsburghu již nedotáhli
V úvodu třetí třetiny se Rangers naskytla čtyřminutová přesilovka při vyloučení domácího kapitána. Početní výhoda byla sehrána tak špatně, že Penguins nakopla ke třem gólům, kterými se dostali domácí z vyrovnaného stavu do trháku. Snížení na jeden gól přišlo při dlouhé hře bez brankáře bohužel pozdě.
Rangers čeká odpolední zápas v Pittsburghu. Bude v sestavě Chytil?
Rangers sice nemají sílu předchozích let, ale pokusí se uštědřit desátou porážku Penguins z posledních 15 vzájemných utkáních hraných v PPG Paints Aréně. Druhý zápas po sobě by měl odchytat Alexandar Georgiev.
Rangers se vrací na východní pobřeží a míří k Niagarským vodopádům
V brance Rangres by se měl opět představit Alexandar Georgiev, který se pokusí zabránit tomu, aby Sabres nezískali dvě výhry v řadě. Na to čekají od prosince loňského roku.
Venkovní sérii zápasů začnou Rangers na ledě Jets
Po pěti zápasech na domácím ledě se Rangers vydávají na čtyři utkání ven. Vše odstartuje noční souboj na ledě Jets, kterým se doma v poslední době daří.
Proti Torontu Rangers uzavřou sérii zápasů v MSG
Toronto se těší, že si na Rangers smlsne a uloupne si pátou výhru v řadě. Rangers se naopak pokusí mladý a dobře hrající tým zaskočit a po posledním zápase, kdy odešli s prázdnou a to i v počtu vstřelených branek, se před výjezdem na hřiště soupeřů dostat do lepší nálady.
Porazí Rangers Carolinu v MSG posedmnácté v řadě?
<p>Hurricanes v MSG? Jistota výhry Rangers. Tedy, alespoň statisticky. Poslední porážka Rangers je stará více jak 8 let a odehrála se 29. října 2010. Tehdy Carolina vyhrála 4-3. Rangers by dnes rádi natáhli tuto šňůru, která je jejich nejdelší proti jednomu soupeři v celé historii organizace, na 17 výher v řadě.</p>
Potvrdí Rangers převahu nad Bruins?
<p>Proti Bruins by měl v brance Rangers dostat přednost Alexandar Georgiev. Na druhém konci hřiště se do branky postaví Jaroslav Halák. Rangers v posledních 9 zápasech proti Bostonu vyhráli 8x. Podaří se Rangers po kratší odmlce přidat výhru? Prosadí se Filip Chytil a vstřelí další pěkný gól? Zápas je na programu od 2 hodin.</p>
Do New Yorku míří nejlepší tým soutěže
<p>Pro Henrika Lundqvista by výhra byla pátou v řadě (v aktuální sérii má úspěšnost 91.2 % a průměr 2.5 obdržených gólů). Soupeřem ovšem bude nejlepší tým ligy, který má téměř o 30 bodů více než Rangers.</p>
Čekají na Rangers za řekou Hudson body?
Rangers se v posledním zápase nepodařilo skórovat na domácím ledě. Dnes se vypraví do sousedního New Jersey, kde je čeká tým Devils, který, přes četnou marodku, dokázal naposledy porazit silné Penguins.
Po pauze zpět na led. Rangers doma prověří Flyers
Flyers pokukují po páté výhře v řadě, což by bylo jejich sezonní maximum. To se jim na domácím ledě v MSG pokusí překazit Rangers, pro něž by výhra byla čtvrtou v řadě.
Do MSG zavítají Blackhawks
V zápase v MSG se Patrick Kane pokusí prodloužit sérii zápasů, ve kterých získal alespoň dva body, na šest. Zabránit se mu tom pokusí Henrik Lundqvist, kterému chybí jedna výhra na vrovnání se Terry Sawchukovi.
Přidají Rangers druhou výhru po sobě? V cestě stojí Blue Jackets
Oba týmy sehrály včera vítězné duely se shodným výsledkem 2-1. Blue Jackets ale museli bojovat i v prodloužení. Rangers mají drobnou výhodu v tom, že včera hráli hned po obědě.
Bude se Rangers dařit lépe v odvetě v Brooklynu?
Islanders a Robin Lehner se pokusí po vychytaném vítězství v MSG o okamžitou druhou výhru proti Rangers v domácím prostředí Barclays Center. Proti by měl být, stejně jako v posledním zápase, Henrik Lundqvist.
Bude derby v MSG pro Rangers budíčkem?
Po sérii venkovních zápasů se Rangers vrací do MSG, kam je přijedou z Brooklynu navštívit Islanders. Hosté se vezou na vítězné vlně, Rangers živoří. Dnes to bude první ze dvou vzájemných zápasů s Islanders ve dvou dnech.
Připíší si Rangers první výhru v roce 2019 nebo prolomí špatnou sérii Arizona
V relativně rozumnou dobu (22 hodin) vyjedou hráči Rangers ke třetímu zápasu roku 2019. Po přídělech od Penguins a Avalanche jim budou v cestě stát Coyotes z Arizony.
Závěr roku ve znamení výher. Rangers ubránili nápor Blues
Do sestavy se poslední den roku vrátil Kevin Shattenkirk a nahradil Brendana Smithe. Kouč Quinn se také, po předzápasovém rozhovoru s Filipem Chytilem, rozhodl českého mladíka poprvé v sezoně posadit a dát na jeho místě šanci Boo Nievesovi. „Některé věci se mu nedařily a občas je dobré zápas sledovat z tribuny. Je to mladý hráč, který se učí věci, které možná nikdy předtím nepotřeboval. Navíc, sezóna je pro devatenáctiletého kluka dlouhá a je to součást vývoje. Ví, co od něj potřebujeme…“, řekl Quinn před zápasem.
Zápas gólmanů rozhodly nájezdy. Výhru slaví Rangers
Jak bylo dopředu avizováno, Filip Chytil se přesunul na křídlo druhého útoku ke Kevinu Hayesovi a Matsu Zuccarellovi. Pavel Buchnevich, Adam McQuaid a Tony DeAngelo byli zdravými náhradníky. U Buchneviche může jít o více než jednozápasovou pauzu, to ale ukáže čas. Do branky se opět postavil Lundqvist, přestože se očekával start Georgieva a Lundqvista pak zítra ve Washingtonu. Poprvé v sezoně dospěl zápas Rangers do nájezdů, které rozhodl Kevin Shattenkirk, který asistoval u obou branek v základní hrací době.
Rangers nevyužili své šance. Nakonec rozhodl McDavid ve vymyšlené přesilovce
Edmonton přijel do MSG jako poslední tým ligy, který nezískal ani bod. Pravdou je, že před dnešním zápasem měli odehrány pouze dvě utkání. Do sestavy Rangers se vrátil Kevin Shattenkirk, což bylo předem známo. Konečně se probudila první řada. Zibanejad gól vstřelil, trefil dvě tyčky. On a jeho spoluhráči byli všude. Rangers si připravili dost šancí, které mohli znamenat výhru. Bohužel nevyužili je a to potrestal Connor McDavid, který využil přesilovku darovanou slepými rozhodčími.
Nová posila McQuaid: V kabině je spousta potenciálu a šikovnosti
Hokejisté Rangers včera nazuli brusle a poprvé v rámci letošního přípravného kempu vyjeli na led. Na hrací ploše borce čekaly testy. A některé pak také rozhovory s novináři. Mezi vyvolenými, kteří promlouvali směrem k žurnalistům, byl například Adam McQuaid. Dalo se to očekávat. Vždyť zkušený obránce je hráčem slavné organizace teprve pár dní. Přichází v časech, kdy na Manhattanu myslí vzhledem k oznámené přestavbě obrazně řečeno spíše na zítřek než na dnešek. On sám si prý ale rozhodně nepřipadá, že by vstoupil právě do takové kabiny.
Zápas na ledě nejlepšího týmu ligy body nepřinesl
Poprvé od velkého trejdu se potkali Rangers s Lightning. Ryan McDonagh, přestože již po zranění trénuje, zatím není připraven nastoupit do zápasu a tak proti svému bývalému klubu nehrál. Na druhé straně stále není připraven na zápasové zatížení Kevin Shattenkirk, který je s Rangers na tripu a brzo by se měl vrátit. V zápase, ze kterého z preventivních důvodů odstoupil Chris Kreider, bylo jasně patrné, kde se který z týmů pohybuje. Tampa se rychle ujala slušného vedení a zápas si pohlídala, aniž by musela vydat více sil.
Winter Classic 2018 rozhodl v prodloužení J. T. Miller
Za hudby Ace Frehleyho nastoupily oba týmy na led s dvacetiminutovým zpožděním. Teplota byla hluboce pod bodem mrazu, ale svítilo ostré slunce a foukal poměrně silný vítr. Během nástupu Rangers si kytarista skupiny KISS oblékl dres Blueshirts. V sestavě Rangers se překvapivě objevil také Jesper Fast. Chris Kreider měl být také s týmem. Rangers se poměrně lehce dostali do dvougólového vedení, které ovšem ztratili a zápas rozhodlo až prodloužení. Hrdinou ne Nový rok je J. T. Miller.
Devils uspěli v nájezdech. Rangers jsou za bod rádi, přestože mohli ukrást oba
Metropolitní divize je vyrovnaná jako snad nikdy. A proto je důležité porážet především divizní soupeře. Dnes vyjeli Rangers do New Jersey. Devils sice dominovali střelecky, jinak to byl zajímavý a vyrovaný zápas. Pravdou je, že Rangers vypadali celkem unaveně. Přeci jenom program mají v prosinci náročný. Bod za porážku je potřeba brát. Lundqvist byl výtečný, opět se prosadila čtvrtá lajna nebo obránce Holden. V nájezdech však byli úspěšnější domácí. O neskutečné vyrovnanosti divize hovoří třeba i to, že i Islanders a Penguins ve vzájemném zápase s Blue Jackets museli hrát více jak standardních šedesát minut.
Střelec třetích třetin, Michael Graber, zařídil hattrickem výhru nad Carolinou
Proti Carolině nastoupil opět, poté, co byl v posledním zápase střídán, Henrik Lundqvist. A kromě jednoho nešťastného momentu si vedl skvěle. Například proti penaltě Jeffa Skinnera. Posuzování zákroků je nadále velkým problémem sudích. V první minutě zápasu byl jasně hákován Vesey, ve třetí třetině výrazně méně Skinner. Rozdíl? V prvním případě bez povšimnutí, ve druhé se jela penalta. Lundqvist ovšem situaci perfektně ustál a připsal si 418. výhru. Tím vyrovnal Tonyho Esposita na druhém místě v počtu výher v jedné organizaci. Michael Grabner vstřelil dva góly do prázdné brány a svým pátým hattrickem kariéry zařídil Rangers dva důležité body. Carolina v MSG prohrála 14. zápas v řadě. Žádný jiný tým nemá s Rangers tak špatnou bilanci.
Canucks nikdy neprohrávali, přesto přetahovanou v nájezdech ukončil až Jimmy Vesey
Rangers do zápasu nastupovali s tím, že v posledních třech zápasech nedostali gól při vyrovnaném počtu hráčů na ledě. Tuto sérii dnes již neprodloužili. Nakonec to vůbec nevadilo. Přestože Rangers v zápase nikdy nevedli a první dvě třetiny hráli jako Rangers verze říjen, třetí třetina byla již ve verzi listopad. Rangers dvakrát vyrovnali náskok Vancouveru a v den 12. výročí památné série nájezdů proti Washingotnu, kterou tehdy ukončil v 15. sérii Marek Malík, uravřel zápas v sedmé sérii Jimmy Vesey. Rangers si tak zapisují osmou výhru na domácím ledě v řadě.
Bobrovsky vynuloval střelce Rangers
Po osmé v řadě začal zápas v bráně Henrik Lundqvist. Cam Atkinson odehrál první zápas po podpisu nové sedmileté smlouvy. Oba gólmani, především pak Sergei Bobrovsky, předváděli skvělé zákroky. Domácí brankář nakonec vyšel ze souboje s Lundqvistem vítězně a vychytal svou první nulu proti Rangers. Pro Columbus to pak byla nula proti Rangers po více jak 14 letech. Přestože hráči sami tvrdili, že je potřeba Bobrovskymu clonit ve výhledu, zůstalo jen u slov.
Tři využité přesilovky ve třetí třetině zařídily obrat v zápase s Blue Jackets
Rangers plují na vítězné vlně. A nezastavili je ani Blue Jackets, kteří přijeli do MSG jako vedoucí tým metropolitní divize. Pro vyrovnané první třetině a po rozpačitém vstupu do té druhé, přišla smršť přesilovkových gólů v závěrečné části. Na všechny tři přihrával Mika Zibanejad a Rangers tak slaví čtvrtou výhru v řadě.
Ze slunné Floridy s plným počtem bodů. Prodloužení proti Panthers rozsekl Shattenkirk
Florida prohrála tři poslední domácí utkání. V posledních dvou dostala dokonce celkem 15 gólů. Po šesti zápasech se do branky Panthers vrátil Roberto Luongo. Naopak v řadách Rangers chyběl Boo Nievese, kterého vyřadila chřipka. Zápas s Floridou byl vyrovnaný a nakonec rozhodli obránci. Dvakrát se trefil Kevin Shattenkirk a jeho druhý gól padl v prodloužení.
Série šesti domácích zápasů začala porážkou
Takový start do sezóny snad nikdo z nás nepamatuje. Nejenže je to v šesti zápasech pátá porážka, ale zatím to vypadá, že hráčům nikdo neřekl, že sezóna začala. A není to o chybujících nebo nervózních nováčcích. Kde jsou veteráni a hvězdy? Tým zatím není schopen odehrát šedesátiminutový zápas. Po relativně dominantní první třetině přišlo absolutní nic ve druhé třetině a matná snaha o vyrovnání v třetině poslední. Že zaznamenali Rangers posledních 14 střel zápasu? Pouze platonická převaha. Kinkaid všechny viděl. Souboj druhých brankářů tak patřil hostujícímu Keithu Kinkaidovi.
Reparát přinesl zlepšenou hru, dva body a nulu pro Lundqvista
Po výsledkově nepovedeném utkání v Torontu se hned následující večer vrátili Rangers do domácího prostředí, kam zavítali Montreal Canadiens. Ti dostali výprask od Capitals a především čtyři góly od Ovechkina. Oba týmy tak byly ve stejné náladě, přesto Rangers nastupovali do zápasu s vědomím, že jsou jediným týmem v divizi bez získaného bodu. Přestože se jednalo teprve o třetí zápas, body jsou důležité. Proto došlo ke změnám v sestavě. Netknutá zbyla jen první lajna Miky Zibanejada. Ostatní prošly různými změnami a během zápasu se v nich hráči točili, protože kouč nasadil sedm obránců, včetně Holdena a Kampfera. Mimo zůstal Smith a také Filip Chytil. V bráně se, díky včerejšímu rychlému střídání, představil Henrik Lundqvist a vychytal celkově 62. nulu v NHL.
V Torontu padlo 13 gólů. Osm však vstřelili domácí
Přestože Henrik Lundqvist má v Air Canada Center slušnou bilanci 6-2-2 a z toho 4 výhry v posledních 5 zápasech, dnes odchytal jen 20 minut. První třetina byla jedním slovem děs. Kevin Shattenkirk sice zaznamenal svůj 300. bod v NHL, ale jinak v ní Rangers dostali 5 gólů! Ve druhé třetině se podařilo srovnat. Velkou zásluhu na tom měl Mats Zuccarello, hrající dnes s „A“, který si připsal 1 gól a 3 asistence. Vytvořil si tak své kariérní maximum a dokázal, že se mu na Toronto daří – v 9 zápasech si připsal celkem 19 bodů (9+10). Filip Chytil odehrál jen pět minut. Ve druhé třetině minutu a půl, ve třetí třetině do hry nezasáhl. Logická daň za nevydařený průběh zápasu a snaha něco udělat se zápasem i za stavu 1-5. Málem se to povedlo. Rangers vyrovnali na 5-5, ale definitivně je zařízli čároví a jejich, pro mě naprosto nepochopitelné a nevysvětlitelné, posouzení ofsajdu při gólu Toronta na 6-5.
Zaváhání proti Coloradu můžou Rangers odčinit dnes proti Torontu
V otevíracím zápase sezony, navíc doma, se New York Rangers moc neukázali, padli 2:4. Své zaváhání budou moci odčinit již dnes v noci. Přivítají je Toronto Maple Leafs. Těm se sice v posledních letech dvakrát nedařilo, ale teď se jim blýská na lepší časy. Už v druhé polovině loňské sezony začali mladíci pod vedením Mikea Babcocka demonstrovat svou sílu a letos jsou snad ještě lepší. Začali opravdu stylově, vyhráli 7:2.
Je to tady! Novou sezonu začínají Rangers doma proti Coloradu
Tak jsme se konečně dočkali. NHL je konečně zpět a s ní i kolotoč zápasů New York Rangers. Jednadevadesátá sezona na Broadwayi začíná právě dnes, přesněji v noci na pátek, kdy Rangers hostí ve své Madison Square Garden Colorado Avalanche.
Premiéra jako hrom. Chytil rozhodl v závěru prodloužení o výhře nad Devils
Do druhého přípravného zápasu nastoupili mj. Henrik Lundqvist, posila zadních řad Kevin Shattenkird a také česká naděje Filip Chytil. Zlínský útočník sehrál skvělé utkání. Na křídlech mu hrál rychlík Kreider a štírek Zuccarello. Chytil byl vidět, neunikl pozornosti komentátorů, hrál přesilovky a také zahájil prodloužení, které sám ukončil doslova vteřinu před koncem svým prvním gólem v modrém dresu. Tři asistence si připsal Kevin Shattenkirk.
Výměna s Arizonou byla příležitostí. Co Rangers přinesla?
<em>"Byla to pro nás příležitost."</em> Těmito slovy komentoval Jeff Gorton, generální manažer Ragners, výměnu, ve které ke Coyotees poslal centra Dereka Stepana s branářem Antti Raantou. Na Manhattan putuje obránce Anthony DeAngelo (21) a sedmý výběr v prvním kole drafu (o draftu se dočtete <a href="/view.php?cisloclanku=2017062401" target=_blank title="draft" alt="draft">zde</a>). Především se ovšem uvolnilo místo pod platovým stropem.
Rick Nash se včera setkal s novináři. O vtípky nebyla nouze
Hokejový svět nyní v zámoří, a nejen tam, žije All-Star Game víkendem. Jeho součástí bylo včerejší setkání novinářů s hráči, kteří byli na tuto událost vybráni. Mezi nimi byl pochopitelně i Rick Nash, který večer pomáhal v draftu svého týmu. Kolem Nashe bylo při novinářském dni rušno, povídalo se například o vzpomínkách na Columbus, ale i na to, jak moc má rád Big Apple. Borec s jednašedesátkou na drese působil v tomto městě dlouhých devět let. Pořád je zde váženou osobností. Jednoduše řečeno – Rick Nash se vrací do Columbusu jako All-Star.
Na All-Star Game jede Nash. Lundqvist by mohl být pozván dodatečně
National Hockey League včera potvrdila to, co už se dalo nějakou dobu odhadovat. A sice, že se Rick Nash zúčastní All-Star Game 2015. Zkušený útočník patří do skupiny 36 borců, které včera nominovalo vedení NHL. Bude to Nashova šestá účast na této významné události, která se letos uskuteční 24. a 25. ledna v Columbusu, tedy na místě, kde před příchodem k Rangers strávil celou svou předchozí kariéru. Spekuluje se i o účasti gólmana Henrika Lundqvista. Ten se sice do nominace nedostal, ale v noci se zranil brankář Detroitu Jimmy Howard, a pokud se nestihne uzdravit, nahradit by ho mohl právě Hank.
Ofenzíva Rangers se zasekla, Jezdci doma podruhé za sebou prohráli
Blueshirts na domácím ledě padli podruhé za sebou. Tentokrát ve středu nestačili na St. Louis. Čtvrtý tým ligy v Madison Square Garden uspěl s pozornou defenzívou jištěnou slovenským gólmanem Halákem. Blues se nakonec radovali z vítězství 2:1, naopak Jezdci mohli litovat několika dobrých nevyužitých příležitostí v prvních deseti minutách zápasu. Čestný úspěch Rangers vstřelil Rick Nash, Kevin Klein ve své premiéře za Blueshirts zanechal dobrý dojem.
Draft 2007 -- LIVE UPDATE!
Přinášíme živou reportáž z burzy talentů z Columbusu. Článek bude aktualizován po každém výběru. <p>První tři volby patří Chicagu, Philadelphii a Phoenixu. Jako hlavní kandidáti na top 3 jsou již delší čas pasování Kyle Turris, Patrick Kane a James Van Riemsdyk.
Počet zpráv, ve který je zmíněn Kevin Shattenkirk: 2
Shattenkirk mimo hru
12. 12. 2018 (06:40:21), mess
Po posledním zápase v Tampě je mimo hru obránce Kevin Shattenkirk se zraněným levým ramenem. Jeho náhrada vzejde z dvojice Brendan Smith a uzdravený Adam mcQuaid.
Dalšími zraněnýmy Staal, Shattenkirk, zůstává Hayes
20. 1. 2018 (08:04:27), mess
K Dlouhodobě zraněnému Chrisi Kreiderovi, přibyli obránci Marc Staal (natahovač kyčle), Kevin Shattenkirk (meniskus) a stále zůstává mimo hru i Kevin Hayes (zranění v dolní části těla). Vedení klubu proto povolalo dvojici hráčů ze záložního týmu. Jsou jimi obránce Tony DeAngelo a útočník Daniel Catenacci.
Platnost uložené stránky vyprší: 23. 9. 2019 17:51:17