5 0 0 0 -2 00:00 0 0.00 0 0 0
6. 2. 2019
Výměna - odchod

McLeod odchází, z farmy povolán Lettieri

Útočník Cody McLeod byl vyměněn do Nashvillu, odkud byl získán v loňské sezóně stažením z vaiwer listu, za sedmé kolo draftu v roce 2020. Klub doplnil soupisku prvního týmu povoláním útočníka Vinni Lettieriho.

13. 7. 2018
Podpis smlouvy

McLeod pokračuje u Jezdců

Překvapivým podpisem letrošního léta je návrat tvrďáka Cody McLeda. Ten podepsal s klubem jednoletou smlouvu za 750 tisíc dolarů.

25. 1. 2018
Waivers - příchod

Z waiveru stažen Cody McLeod

Vedení klubu stáhlo z listiny volných hráčů tvrďáka z Nashvillu Cody McLeoda. Ten ztrávil v NHL 12 sezón s bilancí 71+53. Letos ve 23 utkáních má bilanci 1+1 a 72 trestných minut.

Počet článků, ve který je zmíněn Cody McLeod: 13
Do New Yorku míří nejlepší tým soutěže
<p>Pro Henrika Lundqvista by výhra byla pátou v řadě (v aktuální sérii má úspěšnost 91.2 % a průměr 2.5 obdržených gólů). Soupeřem ovšem bude nejlepší tým ligy, který má téměř o 30 bodů více než Rangers.</p>
Čekají na Rangers za řekou Hudson body?
Rangers se v posledním zápase nepodařilo skórovat na domácím ledě. Dnes se vypraví do sousedního New Jersey, kde je čeká tým Devils, který, přes četnou marodku, dokázal naposledy porazit silné Penguins.
Po pauze zpět na led. Rangers doma prověří Flyers
Flyers pokukují po páté výhře v řadě, což by bylo jejich sezonní maximum. To se jim na domácím ledě v MSG pokusí překazit Rangers, pro něž by výhra byla čtvrtou v řadě.
Do MSG zavítají Blackhawks
V zápase v MSG se Patrick Kane pokusí prodloužit sérii zápasů, ve kterých získal alespoň dva body, na šest. Zabránit se mu tom pokusí Henrik Lundqvist, kterému chybí jedna výhra na vrovnání se Terry Sawchukovi.
Přidají Rangers druhou výhru po sobě? V cestě stojí Blue Jackets
Oba týmy sehrály včera vítězné duely se shodným výsledkem 2-1. Blue Jackets ale museli bojovat i v prodloužení. Rangers mají drobnou výhodu v tom, že včera hráli hned po obědě.
Bude se Rangers dařit lépe v odvetě v Brooklynu?
Islanders a Robin Lehner se pokusí po vychytaném vítězství v MSG o okamžitou druhou výhru proti Rangers v domácím prostředí Barclays Center. Proti by měl být, stejně jako v posledním zápase, Henrik Lundqvist.
Bude derby v MSG pro Rangers budíčkem?
Po sérii venkovních zápasů se Rangers vrací do MSG, kam je přijedou z Brooklynu navštívit Islanders. Hosté se vezou na vítězné vlně, Rangers živoří. Dnes to bude první ze dvou vzájemných zápasů s Islanders ve dvou dnech.
Připíší si Rangers první výhru v roce 2019 nebo prolomí špatnou sérii Arizona
V relativně rozumnou dobu (22 hodin) vyjedou hráči Rangers ke třetímu zápasu roku 2019. Po přídělech od Penguins a Avalanche jim budou v cestě stát Coyotes z Arizony.
Chytil svým pátým gólem odstartoval kanonádu Rangers. Georgiev vynuloval Islanders
Do branky se postavil Alexandar Georgiev, do sestavy se vrátil Brady Skjei, jehož místo zdravého náhradníka zaujal Brendan Smith. Rangers se ujali vedení po necelé půlminutě, když se v pátém zápase v řadě trefil Filip Chytil. Dokázal to jako 20. teenager v historii NHL. Šest zápasů v řadě s gólem, jako nováček, má například Sidney Crosby nebo Patrick Laine. Rangers rychle navýšili vedení na 3-0 a narozdíl od minulého setkání v Brooklynu si jej pohlídali. Přispěl k tomu také Georgiev, který vychytal první nulu v NHL.
Show na Broadwayi si pro sebe urval David Rittich. Rangers se nedokázali prosadit
V brance Flames se podruhé v sezoně představil David Rittich. Marek Mazanec podle předpokladů na lavičce. Flames nevyhráli v MSG již deset let, tato statistika dnes ovšem padla. Flames stačilo zatlačit deset minut ve druhé třetině, z minima vytěžit maximum a zbytek zápasu nechat zářit svou brankářskou dvojku.
Ze St. Louis se vrací Rangers s bodem
Potřetí v řadě dostal v brance přednost Alexandar Georgiev a opět chytal velmi spolehlivě. Také s jeho pomocí vezou Rangers porážku v prodloužení. V závěru zápasu a v úvodu prodloužení podržel svůj tým také Jake Allen a jeho zásluhou bylo, že domácí nepadli v řádné hrací době. Rangers nezačali nijak oslnivě, ale s přibývajícím časem se jejich herní projel zlepšil. Další dva góly přidal Mika Zibanejad (5+3 v posledních 4 zápasech). Hlavní kouč AV pak stál na lavičce Rangers ve 400. zápase.
Závěr roku ve znamení hattricků. Kreider si zastřílel na ledě posledního Colorada
Poslední dva zápasy v roce 2016 sehráli Rangers na ledě posledních týmů NHL. Po jasné výhře v Arizoně a hattricku Puempela se představili v Coloradu. Další šestigólový zápas okořenil hattrickem pro změnu Chris Kreider. V brance týmu z New Yorku se po krátké nemoci opět ukázal Henrik Lundqvist a slavil 390. výhru, což z něj dělá nejlepšího evropského gólmana. Avalanche naopak prohráli svůj 10. zápas v řadě na domácím ledě.
Rangers opěti prohráli na nájezdy, tentokrát s Coloradem
Lidé sázející na hokejové zápasy musí z Rangers mít noční můry. Ti totiž jednou přejedou favorita, aby následně padli s celkem, který hraje v otřesné formě - po prohrách s Torontem a Edmontonem přišla vysoká a nečekaná výhra proti rozjetému Pittsburghu. Nevyzpytatelní zůstali Jezdci i v zápase s Coloradem, nejhorším týmem Západní konference. S denverským celkem sehráli vyrovnaný duel, který nakonec po penaltovém rozstřelu prohráli poměrem 3:4. Branky klubu Original six vsítili Kevin Hayes, Derek Stepan a Dan Girardi, přičemž všichni tři se trefili během druhé třetiny.
Počet zpráv, ve který je zmíněn Cody McLeod: 3
Lettieri odeslán do Hartfordu
13. 2. 2019 (18:38:08), mess
Vedení klubu odeslalo zpět do záložního týmu útočníka Vinniho Lettieriho. Ten byl povolán po výměně Cody McLeoda do Nashvillu. V týmu tak zůstává 12 útočníků a Brett Howden je zraněný.
6. 2. 2019 (21:45:17), mess
25. 1. 2018 (19:05:53), mess
Platnost uložené stránky vyprší: 19. 8. 2019 01:44:00