#30Henrik Lundqvist

Henrik Lundqvist

#30Henrik Lundqvist

Henrik Lundqvist
 • Držení hole
  L
 • Věk
  37
 • Narozen
  2. 3. 1982
 • Místo narození
  Are (SWE)
 • Výška
  185 cm
 • Váha
  82 kg
 • Aktivní
  Ano
 • V hlavním týmu
  Ano
 • V systému Rangers
  Ano
 • Král HenrikNemůže být pochyb o tom, že největší hvězdou Rangers a vůdcem týmu je Jaromír Jágr. Pokud je kapitán Jezdců alespoň trošku zdravý, působí na ledě nezastavitelným dojmem a sbírá jeden bod za druhým. Jenže českému útočníkovi bude v únoru už 35 let a nabízí se otázka, jak dlouho ještě vydrží hrát hokej na té nejvyšší úrovni. Jágr může bezpochyby válcovat soupeře ještě pár let, ale nakonec bude muset nastat nevyhnutelné. Tedy, že současná ikona Blueshirts přepustí své místo někomu jinému.

  Při pohledu na soupisku Jezdců však nenajdeme žádného mladého útočníka, který by oplýval takovými schopnostmi, že by mohl Jágra plnohodnotně nahradit. Ostatně, v celé lize je jenom pár takových hokejistů. Mezi obránci Rangers můžeme sice nalézt velké talenty, ale žádný z nich není natolik výrazný, aby mohl převzít Jágrovu vůdčí roli. Přesto se fanoušci Blueshirts o budoucnost svého týmu nemusí obávat. Jezdci se totiž můžou spolehnout na Henrika Lundqvista. Švédský gólman ve svém prvním roce v NHL všechny nejprve překvapil a vzápětí naprosto oslnil. Neuvěřitelně krátká doba mu stačila na to, aby se stal pro fanoušky hrdinou a pro Rangers klíčovým hráčem, který dokáže sám vyhrávat zápasy a dohánět soupeře k zoufalství.


  Zrození krále

  HL1Zámořská štace Henrika Lundqvista přitom začala nenápadně. V září se hlásil v tréninkovém kempu, kde svedl úspěšný souboj o post brankářské dvojky s Montoyou, první volbou Rangers z roku 2004. Pozice Kevina Weekese se tehdy ještě zdála neotřesitelná. První příležitost dostal Lundqvist 8. října na ledě New Jersey. Na nováčka podal slušný výkon, ale ještě neoslnil.

  Obrat nastal o pár dní později, kdy si Weekes při tréninku natáhl třísla a Henrik dostal příležitost nastoupit k několika zápasům v řadě. Při svém prvním startu v Madison Square Garden chytil 21 z 22 střel hostujících Ďáblů a byl vyhlášen největší hvězdou zápasu. Stejného ocenění dosáhl i o dva dny později proti Atlantě, když tentokrát zneškodnil 29 střel hostujících hráčů a inkasoval až po nešťastné Kasparaitisově teči. První nuly se tak dočkal o dva dny později, kdy zneškodnil všechny pokusy floridských Panterů a jen galapředstavení Jaromíra Jágra zabránilo, aby se stal nejlepším hráčem zápasu potřetí v řadě.

  V těchto třech domácích duelech si tehdy 23letého brankáře zamilovali snad všichni příznivci Rangers a objevili to, co ve Švédsku věděli už dlouho a co si během následujících měsíců uvědomil zbytek NHL. Totiž, že Henrik Lundqvist patří do světové brankářské špičky. Při domácích zápasech Blueshirts se začaly objevovat transparenty velebící nového hrdinu a mladý gólman se dočkal i dlouhotrvajících ovací, když mu vzdávala hold celá Madison Square Garden.

  „Je pokaždé nádherné slyšet, jak skandují vaše jméno,“ říká k tomu Lundqvist, „Celý rok od mého příchodu sem byl úžasný. Podařilo se nám získat si fanoušky a ti nás celou dobu podporovali.“

  Rangers začali prožívat nejvydařenější období za posledních osm let, vyšvihli se mezi elitu NHL a veterán Steve Rucchin nezapochyboval ani na vteřinu o tom, kdo má hlavní podíl na dobrých výsledcích mužstva: „Nejdůležitější jsou pro nás brankáři. Právě díky nim máme šanci vyhrát každé utkání.“

  V prvních jedenácti zápasech, které Lundqvist v NHL odchytal, neinkasoval nikdy víc jak tři branky. S průměrem 1.88 obdrženého gólu na zápas se vyšvihl na první místo v lize. Šestkrát byl zvolen první nebo druhou hvězdou utkání a na konci října byl vyhlášen nejlepším defenzivním hráčem týdne. Vskutku úžasný začátek pro hráče, jehož jméno v Americe znali před sezonou jen ti největší hokejoví experti. Zdálo by se to skoro až zázrakem, nicméně pokud se seznámíme podrobněji s Lundqvistovými začátky, zjistíme, že jeho výkony nebyly dílem náhody, ale jen logickým pokračováním jeho kariéry.

  Cesta mezi legendy

  HL2Henrik Lundqvist se narodil v Åre, největším zimním středisku ve Švédsku. Rodiče ho proto přihlásili na lyžování, ale malý Henrik brzy vycítil, že ho to táhne jinam. V devíti letech se začal věnovat hokeji a už tenkrát si byl jist, že bude brankářem jako jeho velký vzor Peter Lindmark, který byl po dlouhých osm let Švédskou reprezentační jedničkou.

  V Åre by se do vrcholného hokeje prosazoval těžko, proto mohl být rád, že se brzy stěhoval na jih Švédska do Göteborgu. Nebylo to však kvůli němu a hokeji, nýbrž kvůli jeho sestře, věnující se tenisu. Na jihu země spolu se svým dvojčetem Joelem prošel několika mládežnickými družstvy až nakonec oba zakotvili ve Frölundě. Na toto období rád vzpomíná: „Bylo skvělý, že jsme mohli hrát spolu tak dlouho. Když jsme v šestnácti odešli z domova, museli jsme se potýkat s řadou problémů a ty se řešily lépe, když jsme na ně byli dva.“

  V 17letech už oba dva hráli švédskou nejvyšší juniorskou ligu a nevedli si vůbec špatně. Odměnou jim byla nominace do Švédské reprezentace do osmnácti let a protože se ani na turnaji největších hokejových nadějí neztratili, dalo se očekávat, že na nadcházejícím draftu nezůstanou bez povšimnutí. Jako první přišel na řadu útočník Joel, kterého si ve třetím kole vybral Dallas. Henrik zůstával dlouho bez povšimnutí, až konečně přišel na řadu v sedmém kole jako celkově 205. hráč. Po doporučení od evropského skauta Christera Rockstroma po něm sáhl Glen Sather, který byl uveden do funkce generálního manažera Rangers pouhých 24 dní před draftem.

  V následující sezóně nakoukly oba bratři poprvé do seniorského hokeje, nicméně ani jeden z nich se v hlavním týmu neuchytil a tak opět dohrávali sezónu mezi juniory. V tomto roce se také začaly pomalu dělit jejich cesty, neboť na šampionát dvacítek do Moskvy odjel pouze Henrik. Na turnaji byl Švédskou jedničkou, odchytal 7 zápasů s parádním průměrem 1.86 a úspěšností zákroků takřka 93 procent. Svými výkony dotáhl podceňovaný švédský výběr až na 4. místo.

  V sezóně 2001/02 definitivně pronikl do profesionálního hokeje. Za Frölundu nastoupil ke dvaceti duelům (2.71, 89.9%) a byl vyhlášen nejlepším nováčkem Elitserien. Znovu mu neunikla nominace na juniorské mistrovství světa, kde Švédsko znovu skončilo těsně za medailovými pozicemi.

  HL3V následujícím roce udělal Henrik další ohromný krok ve své kariéře. V základní části odchytal 28 utkání s neuvěřitelnou bilancí 1.45 gólu na zápas a úspěšností zákroků 94.8 procenta. Už jako brankářská jednička dotlačil Frölundu v play off k prvnímu titulu ve švédské nejvyšší lize po osmatřiceti letech. „Měl jsem velkou motivaci, abych se předvedl v co nejlepším světle. Chtěl jsem vyhrát za každou cenu. Musím ale dodat, že to nebyla jen moje zásluha. Celý mančaft hrál skvěle a díky tomu jsem to měl jednodušší.“ vzpomíná Henrik na sezonu, v níž se stal ve Švédsku hvězdou. Jeho výkony mu vynesli i nominaci na mistrovství světa, do jehož průběhu tentokrát ještě nezasáhl, ale přesto si z něj odvezl stříbrnou medaili.

  O rok později byl postaven před těžký úkol. Už před sezónou byl pasován na post prvního brankáře a musel se vypořádat s obrovskými nároky, které na něj byly po veleúspěšné sezóně ze všech stran kladeny. Nastoupil k 48 z 50 zápasů a byl tak nejvytíženějším brankářem Elitserien. Opět zaznamenal v základní části výborný průměr 2.17 branky na zápas a úspěšnost zákroků 92.7 procenta. V obou brankářských ukazatelích skončil v soutěži na druhém místě. Přestože se ve vyřazovací části ještě zlepšil (1.97, 93.6%), tak jeho tým překvapivě vypadl v semifinále s Jönköpingem. I přes neúspěch v play off byl podruhé nominován na mistrovství světa.

  Na pražském šampionátu se prosadil na místo švédské brankářské jedničky. Svůj tým dovedl k obhajobě druhého místa, když švédská reprezentace stejně jako v předchozím roce prohrála ve finále s Kanadou. A to i přes to, že v polovině zápasu vedlo Švédsko 3:1. Jenže ve druhé polovině utkání se obrana seveřanů rozsypala a Kanaďané přidali čtyři branky. Za zmínku stojí, že vyrovnávací gól na 3:3, který v podstatě potopil naděje Švédů na zlato, omylem vstřelil do vlastní branky jeho spoluhráč z Rangers Nylander. Kromě stříbrné medaile se Lundqvist mohl těšit i z nominace do prvního all-star týmu turnaje a skvělých osobních statistik (1.64, 92.5%).

  Na jaře 2004 nabídli Rangers Lundqvistovi smlouvu a švédský brankář dlouho zvažoval, zda by neměl zamířit za oceán. „Dlouho jsem přemýšlel, zda bych neměl udělat další krok v kariéře. Ale v květnu a v červnu se čas krátil a já se rozhodl zůstat ve Švédsku. Nebylo to kvůli stávce; měl jsem jít chytat do Hartfordu a tam se mi moc nechtělo. Nakonec jsem se rozhodl, že zůstanu doma.“ Místo přivykání na zámořský styl v AHL se tedy rozhodl odehrát ještě jeden rok ve Frölundě.

  Sezóna 2004/05 byla pro všechny evropské fanoušky velkým svátkem. Göteborgský klub posílili mimo jiné i Daniel Alfredsson, Per-Johan Axelsson a Sami Salo. Lundqvist opanoval brankářské statistiky (1.79, 93.55%, 6 vychytaných nul) i přes to, že v Elitserien působili například Mikka Kiprusoff, Tommy Salo, Martin Gerber a další brankáři z NHL. Zejména díky gólmanovi vyhrála Frölunda základní část se suverénním náskokem patnácti bodů na druhý Färjestad. Skvělé výkony v závěru základní části vynesly Lundqvistovi nakonec nejen trofej pro nejužitečnějšího hráče Elitserien ale i cenu pro nejlepšího hokejistu hrajícího v Evropě (v době výluky potažmo na světě) za měsíc březen, v němž v devíti utkáních pustil jedenáct gólů.

  HL5S Elitserien se Lundqvist rozloučil ve velkém stylu. Frölundu dotáhl k jejímu třetímu titulu, když jeho výkony vygradovaly ve finálové sérii proti Färjestadu. V prvním zápase sice inkasoval čtyři góly, ale v dalších čtyřech utkáních dovedl útočníky soupeře k zoufalství, když z bezmála stovky střel pustil za svá záda pouze jednu. Svému týmu dopomohl ke druhému titulu během tří let a podruhé za sebou byl vyhlášen nejlepším hráčem měsíce v Evropě, což se dosud nikomu jinému nepodařilo. Třešničkou na dortu jsou pak čtyři historické rekordy, které Lundqvist v play off vytvořil:
  - nejnižší průměr gólů na zápas (1,05)
  - nejvyšší úspěšnost zásahů (96,2%)
  - nejdelší čas bez inkasované branky (172 minut a 29 vteřin)
  - nejvíce čistých kont (6)

  Menšího zklamání se dočkal na mistrovství světa ve Vídni, kde se mu po náročné sezoně příliš nedařilo (2.35, 89.4%), což bylo jedním z důvodů, proč Švédsko poprvé po čtyřech letech nezískalo na světovém šampionátu medaili. Plně si to ovšem vynahradil příští rok na olympijských hrách v Turíně, kam už přicestoval s reputací jednoho z nejlepších brankářů NHL. Od toho se odvíjela i vysoká očekávání a velký díl zodpovědnosti. Henrik si s tlakem dokázal poradit; stal se nejvytíženějším gólmanem turnaje a ačkoliv ve statistikách nepatřil k nejlepším (2.33, 90.73%), dokázal spoluhráče několikrát podržet v kritických chvílích neuvěřitelnými zákroky. Ten vůbec nejdůležitější předvedl v posledních vteřinách finále, kdy vychytal před svou brankou osamoceného Olliho Jokinena a uhájil tak jednogólové vedení.

  Trpký konec nadějné sezóny

  HL6Téměř pohádkový příběh prožíval Lundqvist i v NHL. Král Henrik, jak byl stále častěji nazýván, se držel na špičce brankářských statistik a dost nahlas se spekulovalo o tom, že by mladý Švéd mohl na konci sezóny získat cenu pro nejlepšího brankáře či nováčka NHL. Navíc se dařilo i Rangers, kteří s velkým náskokem vedli Atlantickou divizi a měli šanci i na vítězství v konferenci. Jenže v průběhu března se začaly dostavovat problémy, které rozjetý tým brzdily.

  Jedna z největších pohrom Blueshirts bezpochyby postihla 30. března, kdy si Lundqvist poranil kyčelní kloub. Zranění, jenž se z počátku snažilo vedení klubu bagatelizovat, se záhy ukázalo jako vážné. Navíc se k němu připojily migrény a problémy se zrakem. Ty si pravděpodobně způsobil švédský brankář sám a to ještě hodně kuriózním způsobem – při spánku totiž skřípal zuby.

  I přes tyto závažné potíže se Henrik do brány vrátil. Stalo se tak 18. dubna v momentě, kdy tým prohrál čtyři zápasy v řadě a hráčům se nedařilo nic, na co šáhli. Jeho návrat měl být impulsem pro tápající spoluhráče. Jenže už v utkání proti Ottawě se ukázalo, že Lundqvist není ani zdaleka v pořádku a nemůže podat stoprocentní výkon. Rangers podlehli na domácím ledě Senators vysoko 5:1 a na poslední chvíli ztratili vítězství v divizi.

  V play off posléze už jen pokračovalo trápení celého týmu. Lundqvist, který stejně jako podstatná část jeho spoluhráčů nastupoval se sebezapřením, týmu příliš nepomohl. "Nebylo pro mě snadné sledovat puk. Hodně střel, které prošly do sítě, jsem ani neviděl.“ vysvětloval se sklopenýma očima po sezóně důvody, proč nedokázal tým spasit. Opět sice předvedl několik výborných zákroků, ale inkasoval i pár laciných branek. S průměrem 4.41 gólů na zápas a úspěšností zákroků 83.54% se zařadil na chvost brankářských statistik v play off. Podobně dopadli i jeho spoluhráči a celý tým, který snadno vyřadilo New Jersey 4:0 na zápasy.

  Přesto může být Lundqvist se sezónou 2005/06 spokojený. Podařilo se mu v NHL prosadit rychleji, než kdokoliv čekal. Navíc dosáhl i na mnohá individuální ocenění. Z nich má bezesporu největší váhu nominace na Vezina trophy a zvolení do all-rookie týmu (v podstatě vyhlášení Lundqvista za nejlepšího brankáře mezi nováčky). Za úspěch lze považovat i jeho statistiky ze základní části; kde byl s průměrem 2.24 obdržených gólů na zápas mezi všemi brankáři pátý a s úspěšností zásahů 92,19% dokonce čtvrtý. Zajímavostí ještě je, že téměř v polovině z 53 utkání, k nimž nastoupil, byl vyhlášen jednou ze tří hvězd zápasu. Což je něco, čím se nemůže pochlubit ani Jaromír Jágr.

  Cílevědomost, postřeh a zázračná lapačka

  HL7Lundqvistovi je přitom pouhých 24 let a dá se očekávat, že má nejlepší roky teprve před sebou. Mezi jeho nejvýraznější vlastnosti patří soutěživost a cílevědomost. Henrik miluje vítězství a udělá vše pro to, aby jich dosáhl. Každý inkasovaný gól ho mrzí a on si jej dlouho pamatuje a snaží se z něj poučit. A to neplatí jen při zápasech, což svými slovy potvrzuje i Brendan Shanahan: „Henrik je výjimečný. I na trénincích se každý den snaží předvést ten nejlepší možný výkon.“ Právě díky tomu, že na sobě takto tvrdě pracuje, lze předpokládat, že se bude i nadále zlepšovat.

  Přitom už dnes patří Lundqvist k nejlepším brankářům na světě. Má bleskové reflexy a je velmi rychlý, díky čemuž zvládá výborně samostatné nájezdy a nepříjemné dorážky. Má navíc vynikající přehled a umí číst hru, takže se soupeřům jen zřídka podaří vyšachovat jej z výhodné pozice. Jeho vůbec nejsilnějším místem je lapačka, se kterou dokáže předvádět ty nejneuvěřitelnější zákroky.

  Na druhou stranu je už trošku slabší na vyrážečce. V práci s holí patří vůbec k nejhorším v lize, což však díky novým pravidlům, jenž podstatně omezují možnosti brankáře hrát puk za brankou, příliš nevadí. Největší potíže má tak v momentě, kdy mu některý z hráčů zacloní výhled a on musí zaujmout nevýhodné postavení, aby vůbec mohl sledovat puk. V těchto situacích často propustí i relativně slabou střelu od modré čáry. Je ale nutné dodat, že s tím mají potíže snad všichni gólmani na světě.

  Otázkou je, zda Lundqvist zvládne dlouhodobě snášet vysoká očekávání a enormní tlak, který je na něj jakožto prvního brankáře vyvíjen. Samotný brankář si s tím hlavu neláme, když říká: „Vím, že nemohu chytat lépe, než umím. Snažím se na ten tlak a přehnaná očekávání nemyslet, protože by mě to mohlo snadno uškodit. Jsem na to už zvyklí, stejně jsem na tom byl ve Frölundě. New York je sice větší město než Göteborg a Rangers mají více fanoušků, ale ten tlak je stejný.“ Navíc je třeba dodat, že během olympijských her v Turíně byl Lundqvist vystaven mnohem většímu očekávání ze strany médií a fanoušků, než je tomu v NHL. Přesto situaci zvládl a stal se národním hrdinou.

  O užívání si života v New Yorku

  HL8Právě po vítězství na olympiádě přišel Lundgvist ve Švédsku o poslední zbytky soukromí. Nemůže vyjít ven bez toho, aby čelil neustálému přílivu žádostí o autogram či společnou fotku. Proto si náramně užívá bydlení v New Yorku, kde může žít relativně v klidu. „Mám to tu rád. Cítím se tu uvolněnější. Když jsem ve Švédsku, tak mám pocit, jako by mě někdo neustále sledoval. Tady mě skoro nikdo nepozná a to je příjemné.“ dodává s úsměvem Lundqvist.

  New York je velké město, kde žije řada celebrit a tak se Henrik nemusí obávat, že by zde měl stejné problémy jako ve své rodné zemi. Přesto jeho popularita roste a momentů, kdy jej někdo na ulici či v restauraci pozná, přibývá. Lundqvist se u fanoušků těší ohromné popularitě, dokonce ještě větší než Jaromír Jágr. O tom svědčí i skutečnost, že se v minulé sezóně prodávaly nejlépe právě dresy se jménem švédského brankáře.

  Lundqvist se nedávno přestěhoval z White Plains (severní předměstí New Yorku) na Manhattan do prostorného třípokojového bytu, kde žije se svou přítelkyní Theres. „Je důležité mít společenský život. Předchozí byt byl dobrý, ale tady je snazší najít si ve volném čase nějakou zábavu.“ Na následnou otázku, zda při svém vytížení má vůbec někdy volno, Henrik odpověděl: „Vlastně moc nemám. A pokud náhodou ano, tak se jej snažím trávit s Theresou. Často spolu chodíme do restaurací a na koncerty.“

  Lundqvist se nebojí své druhé sezóny v NHL a sní o Stanley Cupu

  HL9Nyní stojí Lundqvist na začátku své druhé sezóny v NHL. Právě druhý rok v soutěži je mnohými označován jako nejtěžší. Na úspěšné nováčky je vyvíjen tlak, který dosud ještě nepoznali, přičemž je soupeři již dobře znají a dovedou se na ně lépe připravit. Navíc někteří neunesou rychle nabytou popularitu a usnou na vavřínech. Mnoho velkých talentů ve své druhé sezóně vyhořelo a následně skončilo v propadlišti dějin.

  Samozřejmě existuje možnost, že se to samé přihodí i Lundqvistovi. Jenže vše nasvědčuje tomu, že se tak nestane. Předně je nutné připomenout, že má Lundqvist hodně zkušeností ze švédské Elitserien a reprezentace. Navíc zvládá dobře popularitu i tlak, je velmi soutěživý a lačný po dalších vítězstvích.

  Sám Lundqvist obavy z „kritické“ druhé sezóny nemá a působí sebejistě. Jak sám říká, vnímá oproti předchozímu ročníku mnoho pozitivních rozdílů: „Předně se zde cítím jako doma. Vím jak to tu chodí, co mám čekat při zápasech a trénincích. Znám všechen ten mediální cirkus, který je zde v New Yorku obrovský a to všechno mi pomáhá.“

  Lundqvist se na Manhattanu skutečně zabydlel a neumí si představit, že by hrál někde jinde. „Mám smlouvu ještě na dva roky, ale mým přáním je zůstat co nejdéle v Rangers. Jsem opravdu nadšený, že mohu hrát zrovna tady.“ A hned dodává, jaké si pro tento rok klade cíle. „Chci být lepší než vloni. Naším prvním cílem je dostat se do play off. A když už v něm jste, tak máte vždycky sen projít až do finále a vyhrát jej. Máme tým, co to může dokázat.“

  Pokud se mu to s Rangers někdy skutečně povede, stane se legendou a dosáhne stejného věhlasu, jakého se těší Mark Messier.


  napsal J.K.Kožíšek


  HL16


  HL13


  HL12


  HL19


  HL10


  HL17


  HL18


  HL14


  HL15


  HL11
  4. 12. 2013
  Podpis smlouvy
  Klíčový hráč Jezdců, brankář Henrik Lundqvist, podepsal novou sedmiletou smlouvu, na 8,5 mil. dolarů za rok. Držitel Vezina trophy a nominace na Hart Memorial Trophy a Ted Lindsay Award v roce 2012 a nominace na Vezina Trophy v letech 2006-08, 2012 a 13, tak může zůstat Jezdcem až do svých 39 let.
  11. 7. 2007
  Podpis smlouvy
  Glen Sather dnes oznámil, že se klub dohodl s brankářem Henrikem Lundqvistem na podmínkách nového kontraktu. Výše platu nebyla dosud oficiálně potvrzena, ale podle obvykle velice přesných informací Sama Weinmana, uvedených na jeho blogu, se jedná o jednoletý kontrakt na 4,25 milionu dolarů.
  Počet článků, ve který je zmíněn Lundqvist: 1842
  Rangers se rozloučí se sezónou v MSG proti Columbusu
  Rangers vyzvou v odpoledním zápase Flyers
  Na Toronto s Georgievem v brance
  Trip po západě uzavřou Rangers v Minnesotě
  Hájek svým prvním gólem pomohl otočit zápas proti Devils
  Na skok v MSG na souboj tápajících Rangers a Devils
  Rangers míří do Detroitu
  Capitals chtějí v MSG přidat čtvrtou výhru nad Rangers v sezoně
  Price pomohl Montrealu k důležité výhře
  Libora Hájka čeká premiéra v NHL. Soupeřem je tým Original Six Montreal
  Výtečný odpolední zápas s Capitals rozhodl na konci prodloužení Kuznetsov
  Druhý odpolední zápas v řadě sehrají Rangers na půdě obhájců poháru
  Sehrají Zuccarello a Hayes poslední domácí zápas v dresu Rangers?
  Rangers se vrací domů. Čekají je Wild
  Rangers ukončí venkovní sérii na ledě Caroliny
  Rangers čeká odpolední zápas v Pittsburghu. Bude v sestavě Chytil?
  Rangers se vrací na východní pobřeží a míří k Niagarským vodopádům
  Venkovní sérii zápasů začnou Rangers na ledě Jets
  Oslavenec Georgiev zastavil 55 střel a zařídil Rangers výhru nad Torontem
  Proti Torontu Rangers uzavřou sérii zápasů v MSG
  Nejdelší série výher v MSG skončila. Mrázek vychytal nulu
  Porazí Rangers Carolinu v MSG posedmnácté v řadě?
  Potvrdí Rangers převahu nad Bruins?
  Rangers proti Tampě dotahovali, ale nedotáhli
  Do New Yorku míří nejlepší tým soutěže
  ZZ Top - Devils 4:3. Zibanejad s hattrickem
  Čekají na Rangers za řekou Hudson body?
  Po pauze zpět na led. Rangers doma prověří Flyers
  Do pauzy se třemi výhrami v řadě. Rangers přetlačili Bruins
  Do MSG zavítají Blackhawks
  Přidají Rangers druhou výhru po sobě? V cestě stojí Blue Jackets
  Chytil přispěl gólem k první výhře Rangers v Brooklynu a první výhře v roce 2019
  Bude se Rangers dařit lépe v odvetě v Brooklynu?
  Bude derby v MSG pro Rangers budíčkem?
  Ostuda pokračuje. Třetí vysokou porážku přichystala Arizona
  Připíší si Rangers první výhru v roce 2019 nebo prolomí špatnou sérii Arizona
  Závěr roku ve znamení výher. Rangers ubránili nápor Blues
  Další prosincová ztráta po prodloužení. Chybělo i trochu štěstí
  Lundqvist zařídil týmu bod. Zápas mohl skončit výpraskem
  Arizona dotáhla třígólové manko a v prodloužení uzmula výhru
  Rangers ubojovali výhru proti Senators
  Po vychytané nule přišla nula na kontě vstřelených gólů. Rangers polední zápas nezvládli
  Strome, Chytil, Nylander. Jaká je situace u Rangers?
  S přispěním dalšího gólu Filipa Chytila porazili Rangers Floridu
  Chytil a Howden vystřelili Rangers další výhru
  Devatenáct vteřin a skvělý Lundqvist. Rangers slaví třetí výhru v řadě
  Show na Broadwayi si pro sebe urval David Rittich. Rangers se nedokázali prosadit
  Zápas gólmanů rozhodly nájezdy. Výhru slaví Rangers
  Rangers nevyužili své šance. Nakonec rozhodl McDavid ve vymyšlené přesilovce
  Vyrovnaný zápas se Sharks rozhodl v prodloužení Brady Skjei. Rangers slaví první výhru
  Rangers si vylámali zuby na výtečném Huttonovi
  Solidní zápas a dobré šance body nakonec nepřinesly. Rangers musí zkousnout hořkou porážku
  Rangers v prodloužení tentokrát neuspěli. Islanders vyhráli i druhý přípravný zápas
  Také druhý přípravný zápas s Devils rozhodlo prodloužení
  Nová posila McQuaid: V kabině je spousta potenciálu a šikovnosti
  Chceme být rychlým, fyzickým, neúprosným týmem, říká nový kouč Quinn
  Překvapení v první volbě a dva obránci
  Sezóna skončila porážkou ve Philadelphii. Giroux slaví hattrick, Rangers se neprosadili
  Na domácí rozlučku dorazila Tampa Bay. Chytil otevřel svůj gólový účet
  Z Floridy se vrací Rangers s bodem. Padli po nájezdech
  Zápas na ledě nejlepšího týmu ligy body nepřinesl
  Únorový měsíc hrůzy pokračuje. Rangers padli s Flyers
  Z hlavního města Kanady bez bodů
  Brooklyn je pro Rangers i nadále zapovězený. Halák pochytal všech 50 střel
  Smíšené pocity
  Rangers si pod sebou dál řežou větev. Navíc přišli o další dva hráče
  Oslabení Rangers body od Rocky Mountains nevezou
  Ostudný zápas přinesl debakl. Islanders si v MSG dělali, co chtěli
  Rangers vyhrabali dva body z arizonské pouště až v nájezdech
  Winter Classic 2018 rozhodl v prodloužení J. T. Miller
  Zůstanou Rangers neporažení? Z historie venkovních zápasů NHL a stopa Rangers
  Rozlučka s rokem 2017 přinesla bod z Detroitu
  Pozdě bycha honit. Opět. Rangers odevzdali Torontu dvě třetiny a oba body
  Devils uspěli v nájezdech. Rangers jsou za bod rádi, přestože mohli ukrást oba
  Výhru proti Ducks zařídil výborný Lundqvist a čtvrtá řada
  Famózní Pavelec ukradl Dallasu alespoň bod. Hra dopředu zklamala
  Špatný začátek a závěr zápasu rozhodl o osudu utkání ve Washingtonu
  Rangers po letech trénovali v Central Parku. Tři hráči přijeli v plné výstroji metrem
  Střelec třetích třetin, Michael Graber, zařídil hattrickem výhru nad Carolinou
  Canucks nikdy neprohrávali, přesto přetahovanou v nájezdech ukončil až Jimmy Vesey
  Zápas gólmanů rozhodl v prodloužení Zuccarello
  Precizní obrana pomohla Lundqvistovi k čistému kontu proti Senators
  Bobrovsky vynuloval střelce Rangers
  Vítězný listopad pokračuje. Aktuální formu Rangers odnesl Edmonton
  Tři využité přesilovky ve třetí třetině zařídily obrat v zápase s Blue Jackets
  Ze slunné Floridy s plným počtem bodů. Prodloužení proti Panthers rozsekl Shattenkirk
  Trick-or-treat? Halloweenský večer přinesl čtyřgólový obrat ve třetí třetině
  Ke spokojenosti stále daleko. Oba body ale zůstaly v MSG
  Rangers vyzvou Preds. Cíl je jasný: Hlavně zase nepokazit začátek a konečně vyhrát
  Zápas, který mohl skončit debaklem i výhrou ukončila v prodloužení hrubá chyba kapitána
  Hutton na Rangers umí. Nepovedený začátek sezóny pokračuje
  Report jinak: víkendové zápasy aneb je to proces
  Reparát přinesl zlepšenou hru, dva body a nulu pro Lundqvista
  V Torontu padlo 13 gólů. Osm však vstřelili domácí
  Zaváhání proti Coloradu můžou Rangers odčinit dnes proti Torontu
  Skvělý Varlamov a řada nevyužitých šancí. Úvod sezóny body nepřinesl
  Je to tady! Novou sezonu začínají Rangers doma proti Coloradu
  Jezdci zúžili kádr pro sezónu, Chytil zůstává
  Příprava skončila porážkou v prodloužení
  Jeden gól na Devils v přípravě nestačil
  Premiéra jako hrom. Chytil rozhodl v závěru prodloužení o výhře nad Devils
  Výměna s Arizonou byla příležitostí. Co Rangers přinesla?
  Rozšiřující draft je tu. Koho si Rangers chrání před Vegas?
  Mladíci ze systému v Evropě i za mořem
  Proč to opět nevyšlo? Souhlasit nemusíte
  Možná je to poslední šance zahrát si za Švédsko, říká Lundqvist o mistrovství světa
  Čtvrtá porážka v sérii ukončila Rangers sezónu
  Štěstí přeje připraveným a těm, co mu jdou naproti. Rangers budou doma čelit vyřazení
  Švédské duo L+L vrací sérii do Ottawy za vyrovnaného stavu
  Rangers si připsali tolik potřebnou výhru. Lindberg slaví první gól v playoff
  Divočinu rozhodl ve druhém prodloužení čtyřgólový Pageau
  Zbytečná vyloučení, slabý útok a trocha smůly. Ottawě spadla výhra do klína
  Zuccarello poslal Rangers do druhého kola a Montreal na dovolenou
  Šach! Rangers se průběžně zlepšili a v prodloužení nedali Montrealu šanci
  Série se vrátí do New Yorku. Rangers přetlačili Montreal
  Přesilovky poslaly Rangers do kolen. Snížení přišlo pozdě
  O vyrovnání série rozhodl v prodloužení Radulov
  Snový úvod série zařídili Glass a bezchybný Lundqvist
  Čtvrtá domácí porážka v řadě. Montreal vyhrál i třetí vzájemný zápas
  Těsný souboj s Montrealem rozhodly nájezdy. Rangers získali jen bod
  Rangers přetlačili Capitals a mají další únorovou výhru
  Odpolední zápas s Flames rozhodly tři góly ve třetí třetině
  Rangers vydřeli dva body proti Los Angeles
  Z Detroitu s nulou v zádech a se dvěma body z hole Millera
  Na torontské mládí Rangers nestačili
  Obrat v Columbusu zařídili Clendening a Grabner
  Vítězný trip si s hráči užili jejich sourozenci. Úžasné, zhodnotila Lundqvistova sestra
  Závěr roku ve znamení hattricků. Kreider si zastřílel na ledě posledního Colorada
  Totální kolaps ve druhé třetině poslal Rangers do kolen
  Předvánočním soupeřem bude rozjetá Minnesota s nejlepším brankářem
  V létě jim dal košem, teď rozhodl o jejich prohře. Bučení Veseye nerozhodilo
  Kreider dvěma góly ve třetí třetině zařídil výhru nad Hurricanes
  Neštěkají tu na vás pokaždé, když slezete z ledu, pochvaluje si šťastný střelec Puempel
  Král není mrtev. Zápas na Díkůvzdání ovládl Lundqvist
  Rangers se v Columbusu porazili vlastními chybami
  O výhru v Calgary se rovnoměrně podělily všechny řady
  O porážce rozhodla poslední vteřina druhé třetiny
  Po hrozivém úvodu přišel obrat a třetí výhra v řadě
  Výhru překlopil na stranu Rangers uzdravený Girardi
  Rangers míří k diviznímu lídrovi. Zuccarello a Nash si zřejmě prohodí místa
  Blues ve třetí třetině ani nevystřelili, přesto vyhráli
  Jubilejní sezónu zahájila výhra
  Konec čekání, Rangers dnes vstoupí do 90. sezony. Obránce Klein bude jen divákem
  Trénování i utužování party. Hráči spolu řádili u policistů a navštívili památník
  Trenér Vigneault udělal poslední škrty. Nepočítá s Glassem a Gerbem
  Co ukázal přípravný kemp?
  Lajna s Buchnevichem, Zibanejadem a Kreiderem září. Dnes vyrazí do akce
  Kemp začal. Girardi hýří sebevědomím, Nash se bojí o místo v týmu
  Začíná tréninkový kemp. Zúčastní se ho přes šedesát hráčů
  Světový pohár startuje. Představí se na něm pět hráčů Rangers
  Trejd? Byl to šok, říká Zibanejad. Brassarda o obchodu informoval St. Louis
  Zá pár dní je tu letošní draft, odtajní něco k budoucí sestavě týmu?
  Rangers ukončili sezonu. Vigneault mluvil o nutnosti změn, Boyle se hádal s novinářem
  Sezona skončila, dál jdou Pens. Byli ve všem lepší, zhodnotil sérii kapitán McDonagh
  V prvním domácím utkání se Rangers střelecky nedařilo
  Rangers srovnali krok. Druhému utkání v Pittsburghu vládl král z New Yorku
  Druhý zápase je tu. Kdo do něj zasáhne? Lundqvist asi ano, Girardi ne, Malkin možná
  Girardi nedůslednou hrou pustil soupeře do vedení, které Penguins udrželi
  Úplně jiný Pitsburgh
  Výhra v Columbusu zajistila Rangers playoff. McDonagh nedohrál
  Pojistka pro playoff zatím nepřišla. Rangers v Carolině neuspěli
  Dvě trefy Erica Staala nestačily. Pittsburgh vyhrál v prodloužení
  Nenápadné divizní derby? Ale kdeže. Manhattan uvidí boj o velice důležité body
  Rangers slaví. Bruins zažili utkání, kdy se proti nim vše spiklo
  Důležité body s Floridou vystřelil Nash
  Zápas návratů přinesl Rangers bod. Detroit vyhrál v prodloužení
  Lundqvist zůstává mimo hru. Proti Islanders nenastoupí ani Marc Staal
  Výhru na ledě nejlepšího týmu ligy zařídil Stepan (a Raanta)
  Rozzuřený Lundqvist v Pittsburghu nedochytal. Proti Capitals naskočí Raanta
  Eric Staal vysvětlil synovi, že ho neopouští a dnes proti Columbusu začne novou štaci
  Body z Dallasu zařídili obránci
  Devils ve druhé třetině herně vymazali Rangers
  Výhru trefil Klein. Jsem šťastný, že se to stalo, řekl Hrivík o své premiéře v NHL
  666. zápas kariéry ozdobil Lundqvist nulou
  První výhru nad Devils v sezóně vystřelil J. T. Miller
  Nepanikařit, po sezóně jednat - souhlasit nemusíte
  Ubojovanou výhru na nájezdy nedohrál Ryan McDonagh
  Klein je připraven hrát, Nash zůstal doma. Flyers bude chybět Couturier
  Rangers přivítají tápající Wild. Povolaný Megna si koupí oblek a vystřídá Glasse
  Využité přesilovky: 0, ubráněná oslabení: 0. Rangers podlehli Devils
  Čerstvý start pro Jensena. O výměně jsem se dozvěděl před zápasem, říká
  Tohle je on, řekl Vigneault na adresu Brassarda. Ten odjel chytat bronz
  Divočinu ve třetí třetině zvládli Rangers a pětibodový Brassard
  Ledové Raleigh se podařilo opustit v sobotu odpoledne. Nastoupí v Ottawě Kreider?
  Lundqvist a Vigneault žasli nad fanoušky. Další program týmu narušilo počasí
  Druhou výhru v řadě po dvou měsících vystřelil dvěma góly JT
  V hlavní roli dva Millerové. Úspěšnější nakonec ten newyorský
  Kostaky bez Henrika, Jezdci bez Brassarda. Etem se vrací do MSG
  Po týdnu opět Ovečkin a spol. Chytat bude Raanta
  Maminky hráčům přinesly štěstí. Výhru na nájezdy vychytal Lundqvist
  Víkendový trip začíná odpoledne u Flyers. Hráče doprovází jejich maminky
  Ani druhá návštěva Brooklynu neskončila výhrou. Domácí otočili během pár minut
  Naše hra je na vzestupu, řekl Vigneault po výhře nad Bruins
  Výtečný Lundqvist a geniální teč Fasta. Rangers slaví důležité body
  V noci čeká Rangers těžké utkání proti Bostonu. Hrát už může Kreider
  Lundqvist jen marně skrýval frustraci. Měl si vzít timeout, nesouhlasil s trenérem
  Bod má dnes svou cenu. Nemusel být žádný, ale také mohly být oba
  Je libo další výzvu? V MSG se představí nejlepší Washington
  Je to obrovská čest, říká McDonagh o své premiérové účasti na All-Star Game
  Bylo to neuvěřitelné, rozplýval se Megna nad přihrávkou Nashe
  Proti vedoucímu týmu ligy se dařilo. Rangers se konečně prosadili i v oslabení
  Nejvíce bodů, nejvíce gólů, nejlepší střelec… Na Manhattan se valí lídr z Dallasu
  První útok jsme udrželi na uzdě. Měli ale jiné kluky, smutnil Girardi po prohře s Pantery
  Rozjetá Florida sfoukla bojácné Rangers. Luongo má další nulu
  McDonagh a spol. se pokusí zastavit rozjetou Floridu. Girardi netrénoval, ale hrát by měl
  Rangers uzavřeli rok 2015 výhrou v Tampě
  Jsme velice nespokojeni, řekl Vigneault o Hayesovi. Útočník proti Tampě nenastoupí
  Dalšího selhání Rangers využili Preds. V pár minutách je vše zničeno, řekl Lundqvist
  Hokej se vrací a zranění borci také. Proti Nashvillu mají nastoupit Klein i Girardi
  Výhru jsme si zasloužili. Je pěkné znovu získat dva body, řekl střelec Zuccarello
  Klid na Vánoce vystřelil v prodloužení Zuccarello
  Posledním předvánočním sokem je utrápený Anaheim. Stalberg znovu náhradníkem
  Po výborném začátku přišel další zkrat
  Ke stromku a pak do MSG. Na Manhattanu se představí nebezpečný Washington
  Nepřesvědčivá hra v poli přinesla další porážku
  Premiéra s vítězným koncem. Rangers v odvetě porazili Oilers
  Rangers dotahovali, dotahovali a padli. Obranná hra úplně selhala
  Vigneault v Edmontonu odtrénuje tisící zápas, Sather se dočká ceremoniálu
  Dobrá, dobrá, taková divná. Jezdci prohráli ve Vancouveru v divoké třetí třetině
  Ubíráme se správným směrem, říká Lundqvist. Znovu překonal Richtera
  Speciální týmy a výborná třetí třetina. Rangers si poradili s Ottawou
  Do MSG míří Ottawa s nejlepším asistentem. Vigneault připravuje změny
  První návštěva Brooklynu vynesla bod. Dnes se na Manhtattan přivalí Lavina
  Rangers se poprvé představí v Brooklynu. Připravovali se na to s gumovými panáky
  Odvedli skvělou práci, chválil Lundqvist obránce, kterým vypadl jeden kolega
  Náročný zápas Rangers zvládli. Klein nedohrál
  Skončí proti Carolině série proher? Rangers se o to budou snažit s pozměněnou sestavou
  Rangers po vypjatém střetnutí s Bostonem hostí Flyers. Bez Stepana
  Z Bostonu s prázdnou a s otazníkem u Stepana
  První odpolední utkání čeká nejhodnotnější klub NHL v Bostonu
  Chyby v obraně, ztráta koncentrace. Montreal přejel Rangers
  Hokejové hostina před Díkůvzdáním. V MSG na sebe narazí týmy z ligové špičky
  Obrozený střelec Nash a bezchybný Lundqvist dotáhli tým k další výhře
  Rangers vyzvou nedisciplinovaný Nashville, který nedává góly
  Floridskou divočinu rozhodl hattrickem Nash
  Nesnášíme prohry, říkají Rangers. Dnes se proti Jágrovi chtějí vrátit na vítěznou vlnu
  Tampa trefou v předposlední minutě utnula choutky na vyrovnání rekordu
  Rangers vyrazili na Floridu. Jako první je čeká jejich jarní kat, kterého trápí zranění
  Pozor na tu překážku u branky. Hokejisté Rangers si včera užili úplně jiný trénink
  Ze zapáleného hráče zapáleným předavačem zkušeností. St. Louis trénuje malé kluky
  Rozjetí Rangers hrají dnes v Ottawě, kde každý myslí na Paříž
  Nejvíce vstřelených gólů v zápase přineslo sedmou výhru v řadě
  Druhý nejlepší z Východu s druhým nejlepším ze Západu. Rangers čelí St. Louis
  Lundqvist proti Carolině překonal několik rekordů. Fanoušci se poprali o jeho hokejku
  Vítězná vlna se valí dál. Nash při návratu skóroval, Lundqvist má první nulu
  Bylo to bláznivé utkání, řekl výborný Raanta. Yandle si všiml videa díky Lundqvistovi
  O dalších dvou bodech rozhodlo 21 vteřin
  V Denveru se Rangers pokusí vyhrát čtvrtý duel v řadě. Možná s Etemem v první lajně
  McDonagh a spol. se naučili vařit a hodovat v domácí kuchyni. Teď budou víc venku
  Rangers odolali palbě Caps a pokračují v bodové šňůře
  Manhattan uvidí bitvu o čelo Metropolitní divize. Budou u toho i McIlrath a Stalberg
  Náplň sobotního tréninku? Tolik potřebné přesilovky
  Galapředstavení na Broadwayi s názvem První lajna. Zuccarello, Brassard a Nash zařídili všechny branky jako přes kopírák
  Proti strádajícím Maple Leafs opět s Hankem. Taťka Stepan má jiné parťáky
  Trpělivá hra uhasila plameny z Calgary
  Pozor, hoří! V MSG vyrukují Jezdci na Plameny s Raantou
  Flyers přetlačili Rangers na nájezdy
  Girardi musí zabrat. Klein je teď lepší, řekl Vigneault před zápasem v oranžové říši
  Střelec Yandle: Trefit se poprvé v sezoně je vždy zábavné, výjimkou je bývalý tým
  Kreider a Nash pomohli pokořit Coyotes
  Do Madison Square Garden míří Kojoti. Nad startem Stepana visí menší otazník
  Do branky se dnes poprvé postaví Raanta. Čelit bude střelám hráčů San Jose
  Změny v sestavě nepřinesly změnu výkonu
  Fast u Brassarda, Klein u kapitána... Trápící se Devils vyzve nová sestava
  Dostali jsme školení. Přehráli nás v každém směru, řekl Vigneault po prohře s Habs
  Price vymazal střelce Rangers
  Jezdci budou první host neporažených Habs. Podoba čtvrtého útoku je zatím neznámá
  Rangers museli poprvé přijmout prohru. Winnipegu vyhrály zápas speciální formace
  Rangers dnes přivítají Winnipeg. McIlrath nahradí Boylea, chytat bude znovu Lundqvist
  Před svými fanoušky se předvedli demolicí. Start, jaký jsme chtěli, libuje si trenér
  Domácí zahajovací zápas se švédským podpisem
  Obrat v závěru zápasu přinesl 100. výhru pro kouče Rangers
  Úvodní trip pokračuje v Columbusu. Dočká se Vigneault sté výhry na lavičce Rangers?
  Zabilo to atmosféru v hale, řekl Lundqvist o Lindbergově gólu. Ten těžko hledal slova
  Oslavy v Chicagu si více užili Rangers
  Sezona začíná. Rangers do ní vstoupí v aréně šampionů z Chicaga
  Hanku, koukej. Zuccarello bláznivě slavil góly. Zahajovací soupiska je jasná
  Trenér poslal Glasse na rentgen a smutnil kvůli blátu. Vojenský výlet se konat nebude
  Příprava skončila vítězně
  Rangers otočili zápas proti Flyers. Rozhodl nájezd v prodloužení
  Předposlední příprava. Raantu čeká celý zápas
  Po dalším škrtání zůstává 25 hráčů
  V režii Dereka Stepana
  Girardi a Staal se těší na premiéru. Hayes a Moore budou proti Ďáblům na křídlech
  Nepopulární škrtání na soupisce: Marek Hrivík dnes na kempu Rangers skončil
  Návrat jako hrom. Zucc výrazně pomohl týmu v Bostonu
  Raantu mrzí letní článek. Dnes se představí v prvním přípravném zápase
  Rangers se vrhli na trénování. Vigneault je štěstím bez sebe díky Zuccarellovi
  Jsme tady, abychom vyhráli Stanley Cup, řekl na prvním dnu kempu trenér Vigneault
  Tréninkový kemp začíná. Je Zuccarello skutečně zdravý? Co předvede Hrivík?
  Lundqvist: Doufali jsme, že budeme kandidáty. Teď očekáváme, že se to povede
  Máme šanci vyhrát spoustu zápasů. To je vzrušující, řekl Lundqvist v Torontu
  Jezdci pokračují v neformálních trénincích. McIlrath stojí před nejdůležitějším kempem
  Zuccarello: Do začátku sezony zbývá ještě několik týdnů, snad budu připraven
  Je to dobré, říká McDonagh o své zlomené noze. Vyřazení od Tampy ho stále „štípe“
  Jsme blízko. Jen musíme udělat ten poslední krok, říká Lundqvist. Týmu maximálně věří
  15 LET S VÁMI: Původně fanynka Habs i učitel. Kdo je v redakci webu?
  PREVIEW SEZONY: Zavírající se okno pro úspěch? Rangers věří, že ne
  Pomoc pro nemocné děti. Lundqvist přispěje na rozšíření „nemocničního“ domu
  Ke konci sezony byl úžasný, chválí Yandle mladíka Hayese. V létě trénují spolu
  15 LET S VÁMI: K Rangers mě přivedly kartičky, říká zakladatel webu Ranger
  Pohled na tým před sezónou – I. část brankáři a obránci
  Stanley Cup, Rangers, svatba aneb Raantův divoký měsíc
  Rangers? Skvělá volba, říká nadšený Stalberg
  Stalberg doufá, že na Manhattanu zažije nový začátek. Hned se spojil s Lundqvistem
  Dobrák od kosti Lundqvist může získat cenu za pomáhání znevýhodněným lidem
  Hagelin a Talbot už nejsou Jezdci. Organizace na draftu vybírala i obchodovala
  Začátek u šampionů i „přestupný“ zápas. Rangers mají kompletní rozvrh příští sezony
  Jak jsou na tom mladíci hrající v záložním týmu
  Horká škatulata mohou začít. Co se ví nebo o čem se spekuluje?
  Sezóna skončila. Hosté z Tampy zabetonovali své obranné pásmo
  Brassard vrací sérii k rozhodnutí do New Yorku
  Obranná hráz Tampy zůstala nepokořena. Hosté si vybojovali matchball
  Zápas probuzených střelců. Nash i St. Louis pomohli góly vyrovnat sérii
  Přestřelku v Tampě ukončil v prodloužení Kucherov
  Hrubé chyby potrestal hattrickem Johnson. Rangers dostali lekci
  V prvním vzájemném zápase v playoff přetlačili Rangers Blesky 2-1
  Východní konference vstupuje do svého finále. Jezdci v MSG vyrukují na Tampu
  Bývalí kapitáni proti sobě
  Je to úžasný pocit, ale jsme teprve v polovině cesty, říká šťastný střelec Stepan
  Stepan rozhodl nervydrásající prodloužení sedmého zápasu
  Pokračování, nebo dovolená. Rangers se těší na „sedmičku“, Ovečkina nekomentují
  Zpátky do New Yorku. Rangers si vybojovali rozhodující duel v divokém zápase
  Nikdy se nevzdáme! Rangers otočili téměř prohraný zápas a série pokračuje
  Střelecky impotentní Rangers opět o gól prohráli a hrozí jim vyřazení
  Marná útoku snaha
  Další drama z Broadwaye vyrovnalo sérii
  Caps v poslední sekundě rozhodli o svém vítězství
  Obvyklý soupeř posledních let
  V první řadě je to úleva, řekl po postupu McDonagh. Hagelin chválí charakter týmu
  Déjà vu poslalo Rangers do druhého kola bojů o pohár lorda Stanleyho
  Do třetice všeho dobrého. Výhru 2-1 vystřelil v prodloužení Kevin Hayes
  Blueshirts opět získali vedení v sérii po vítězství 2:1
  Borec ze základní části teď jen sedí a kouká. Doufám, že nebudu potřeba, říká Talbot
  Pohrdání příležitostmi posílá sérii do Pittsburghu vyrovnanou
  Chraňte Lundqvista, vzkázal Vigneault rozhodčím před druhým zápasem s Pens
  Rangers o gól přehráli Tučňáky a ujali se vedení v sérii
  Splní Jezdci roli favorita proti Tučňákům?
  Jezdci uzavřeli sezónu vítězně a opět při tom bylo dosaženo několika milníků
  Na zisk dvou bodů Senátorům stačila minuta. Rangers se neprosadili
  Prestižní trofej a velká výhoda na dosah. Rangers se mohou stát králi základní části
  Drama s Columbusem rozhodl Stepan
  „Válec“ míří na Manhattan. Naruší Columbus cestu Rangers za Prezidentským pohárem?
  Sám sebe jsem dostal pod tlak. Kluci mi ale pomohli, říká McDonagh o roli kapitána
  Zpátky do budoucnosti - úplněk přeměnil Rangers v hladové šelmy
  MSG bude hostit prestižní derby s Devils
  Vítězství v Minnesotě přepisuje historii organizace Rangers
  Jezdci mají šanci vyhrát divizi. Dnes ale musí porazit Minnesotu
  Cítil jsem se jako Lundqvist, řekl švédský gólman. Vigneaulta rozzuřil Byfuglien
  Kreider sebral tryskovým úprkem Tryskáčům oba body
  Nebyl to začátek, jaký si člověk představuje, řekl Lundqvist. Dnes ho nahradí Talbot
  Odpolední zápas Jezdcům nesvědčil. Ospalí Rangers nestačili na Boston
  Boston má problémy. Vyrukují na něj Jezdci s Lundqvistem?
  Výhra na ledě Senátorů zajistila Rangers jako prvním playoff
  Hank bude záskokem pro Talbota na ledě aktuálně nejlepšího týmu
  Repríza finále na Manhattanu. Králové se nacházejí v těžké pozici
  Rangers musí napravit prohru. Nejlépe už dnes proti Hurricanes
  Kam s ním aneb Jakou cenu na trhu má Cam Talbot?
  Nemůžu tam skočit jenom proto, že chci hrát, řekl Lundqvist. Odmítá cokoli uspěchat
  Nash tam, Hayes tam. Rangers vyrukují na Chicago s pozměněnou sestavou
  Skapski a Hunwick se dostali do sestavy proti Buffalu
  Rangers se připravují na poslední návštěvu Nassau Coliseum
  Návrat Krále se blíží: Cítím se dobře. Čekám na doktory, říká Lundqvist
  Sather: Jsem absolutně ve „win-now“ módu
  Jsme tu rodina, říká Zuccarello po prodloužení smlouvy
  Rangers jsou díky výhře nad Nashvillem druzí v konferenci
  Rangers míří do Philadelphie. Vrátí se na vrchol divize?
  Další návrat Dubiho a spol. Rangers dnes doma přivítají Columbus
  Jezdce čeká odložený zápas v Buffalu. Nastoupí Skapski?
  Rangers vyzvou Canucks, kteří si prohlédli New York a vyrovnávají se s řadou zranění
  Skapski se připravuje na možný WOW faktor a zatím se trochu zdráhá oslovit Lundqvista
  Gólová exploze ve třetí třetině zařídila další dva body. Rangers vyhráli 5:1
  Tam, kde měl hokej tolikrát na kahánku, bude Vigneault vyhlížet svou jubilejní výhru
  Je to tak vážné? Kdybych hrál, riskoval bych mrtvici, říká Hank
  Nejlepší střelec proti lídrovi bodování. Rangers se střetnou s Dallasem
  Lundqvist bude chybět minimálně tři týdny. Proti Nashvillu opět Talbot
  Skapského sen se stal skutečností
  Nash skóruje, Nash nahrává. Útočník byl hlavním strůjcem výhry nad Bostonem
  Lundqvist je zraněný. Talbotovi bude dnes krýt záda narychlo povolaný Skapski
  Branku bude i proti Bostonu hájit Lundqvist. Toho na tréninku nahradil asistent
  Po čertech šťastné vedení a hlavičkující Lundqvist. Rangers zvládli utkání s Panthers
  Po dnu volna čekají Jezdce Panthers
  Brácha je na trefování krku mistr, vtipkoval Hank po zápase
  Rangers zkrotili Hurikány. Lundqvist málem nedochytal
  Další prohru zařídil jediným gólem Pacioretty
  MSG uvidí další pikantní souboj, do NYC jede Montreal
  Jezdci na Islanders nestačili ani potřetí v sezóně
  MSG mám rád. Je tam nejlepší atmosféra v Americe, říká Tomáš Plekanec pro NYR.cz
  Lundqvist bude mít svou televizní show. Známé tváře mu navrhnou nové masky
  Byl pro mě mentor, říká o Staalovi McDonagh
  Smutné období po smrti dědečka překonáno. Kreider už zase dává do hokeje srdíčko
  Hagelin hrdinou, Rangers vyhráli v prodloužení
  Poslední zápas před přestávkou. Senators potřebují body
  Byla to správná volba, říká po podpisu smlouvy Staal
  Rangers v pohodě přehráli Penguins, Nash a Stepan po dvou gólech
  Pane Crosby, už jsme tu. Rangers zakončí trip odpolední bitvou s Pens
  Stepan po návratu zařídil výhru. Rangers porazili Columbus 2:1
  Vstřelí Rangers v Columbusu konečně gól?
  Jezdci jsou v Bostonu, kde odehrají důležitý zápas. Bez Stepana
  Vítězná šňůra přerušena. Jezdci proti Ostrovanům neměli nárok
  Newyorská klasika mezi Rangers a Islanders, o nadšení není nouze
  Na All-Star Game jede Nash. Lundqvist by mohl být pozván dodatečně
  Rangers totálně vykradli Kalifornii. Vyhráli i v San Jose a stanovili historický trip
  Kalifornská mise končí u Žraloků. Boyle si jede užít významný zápas
  První kalifornská zkouška dopadla na výbornou. Dnes vstoupí do cesty Kings
  Startuje XXL výzva. Rangers začnou trip po Kalifornii proti lídrovi NHL
  Buffalo si z New Yorku odváží šest inkasovaných gólů
  Rangers budou hrát letos poprvé doma, soupeřem bude Buffalo
  Nejlepší momenty Rangers v roce 2014
  Svěží vstup do nového roku. Rangers si poradili s Floridou
  Místo silvestrovských oslav souboj s Pantery. Nastoupí Girardi?
  Vítězná série končí, Rangers nestačili na Dallas
  Nebe plné hvězd – Jezdci míří do Dallasu
  Do včerejška jsem to nevěděl, řekl brzy dvojnásobný otec Hank o počtu svých utkání
  Stepan hattrickem zařídil osmou výhru v řadě
  Nejdéle vítězící proti týmu s novým koučem aneb Restart NHL přináší bitvu o Hudson
  Výtečný Nash dovedl Rangers k vítězství nad Washingtonem
  Vánoční bitva je tady aneb Rangers proti Capitals
  Blueshirts se po dvou týdnech vracejí domů k dokončení „Hurricanes víkendu“
  Lundqvist vychytal nájezdy. Rangers mají pět výher za sebou
  Rangers si pojistili Talbota, ale dnes bude chytat Hank
  Brassard bude trénovat, ale příušnice se šíří po celé organizaci
  První zápas jsem hrál v Tokiu, překvapuje St. Louis
  Blueshirts nadělili Plamenům bůra a zvítězili počtvrté v řadě
  Brassard bude proti Flames chybět. Další oběť příušnic
  Král Henrik si proti odevzdaným Oilers připsal pátý shutout v sezóně
  Potvrdit dva body musí Jezdci v Edmontonu
  Rychlý start přinesl vysokou výhru ve Vancouveru
  Na Kosatky s Kreiderem, Jezdci potřebují dva body
  Klobouk dolů! Jezdci v pondělí plnili sny
  Spravilo to pár stehů, řekl Klein po úrazu ucha
  Přesilovky se nezlepšily, Rangers přesto zvítězili v prodloužení
  Dnes doma proti Tučňákům, zlepší se přesilovky?
  Hokejoví Bohové nejsou rádi, že jsem tady, vtipkoval opět uzdravený Boyle po tréninku
  Blesky nad New Yorkem opět ničivě řádily. Udeřit se jim povedlo hned šestkrát
  Rangers podruhé za sebou smetli Flyers, tentokrát 5:2
  Do odvety s Flyers nezasáhne Kreider, Hank se vrací do brány
  Jezdci s přehledem porazili Flyers 3:0
  Kamera, klapka, jedem! Flyers vs. Rangers poprvé
  Callahan pokazil St. Louisovi návrat do Tampy Bay
  Rangers smetli Montreal pěti góly
  Maminky s sebou. Habs si přivážejí do New York City skvělou formu i speciální hosty
  Rangers jasně přehráli Flyers, Talbot má čisté konto
  Musíme reagovat, burcuje Vigneault před duelem s Flyers. Těm nepomůže Giroux
  Vigneault mluvil po prohře o katastrofě. Kaberle už s Rangers nepokračuje
  Bývalý kapitán Ryan Callahan zařízl otřesně hrající Jezdce dvěma góly
  Blesky vtrhnou do MSG s Callahanem a spol.
  Rangers se už radovali z výhry, nakonec však v Pittsburghu na nájezdy prohráli
  Rangers si dají repete s Pittsburghem. Uzemní favorita dalším super výkonem?
  Rangers opěti prohráli na nájezdy, tentokrát s Coloradem
  MSG přivítá Colorado, na nějž Rangers vyrukují s Boylem
  Newyorčané zahráli jako vyměnění a deklasovali Pittsburgh
  Boj s postrachem. Do MSG míří v mnoha ohledech nejlepší Pittsburgh
  Dvě prohry během dvou dnů. Jezdci nestačili ani na Edmonton
  Poprvé v sezoně s prvním centrem. Stepan se v Torontu vrátí do sestavy
  Broadwayskú drámu rozhodol v predĺžení Brassard
  Nejprve Boyle a J. Moore. Nyní oslabila Rangers i ztráta McDonagha a Kleina
  Bezbrankové utkání rozhodl Kane. Jezdci prohráli na nájezdy
  Anthony Duclair má v Rangers čím dál větší roli
  Bláznivá třetí třetina rozhodla o triumfu Jezdců
  Do MSG přijíždějí Divočáci. Rangers budou chtít odčinit Montreal
  Rangers dali pouze jeden gól a prohráli v Montrealu
  Rangers míří do Montrealu. Duclair se vrátí do sestavy proti týmu, kterému fandil
  První souboj o řeku Hudson rozhodl v prodloužení Kevin Klein
  Devils vs. Rangers. Velké derby je tady
  Blueshirts vymazali San Jose. Lundqvist slaví první shutout v sezóně
  Pozměněné Jezdce čeká těžká výzva v podobě Sharks
  Rangers letos poprvé v MSG uspěli, porazili Carolinu na nájezdy
  Jezdci opět deklasováni. Tentokrát dostali šestku v newyorském derby
  Rangers hrají proti Islanders. Podaří se reparát?
  Rangers pohořeli při home opener. Toronto vyhnalo Lundqvista z brány
  Bruslit jsem se naučil v obchoďáku, říká Duclair v rozhovoru pro NY Post
  Home sweet home. Rangers doma uvítají Toronto
  Druhý zápas sezóny, podruhé venku. Tentokrát proti Columbusu
  První útok Rangers zařídil výhru proti St. Louis Blues
  Rangers vstupují do nové sezony. O první body se poperou v St. Louis
  Souhlasit nemusíte zase tu
  Je to velká čest, řekl nový kapitán "Mac". Zahajovací soupiska už má svou podobu
  Duclair, Miller a Fast zůstávají v týmu. Novým kapitánem jmenován McDonagh
  Jak nastoupíme do letadla, kluci si berou tepláky, říká Hank pro Gotham Magazine
  Rangers uzavřou sérii přípravných zápasů. Hrát bude znovu i „zázračný“ Duclair
  Preview Metropolitní divize: Pittsburgh Penguins
  Malone rozhodl o vítězství nad Chicagem, soupiska pro start sezony se rýsuje
  Proti Chicagu se zdravým Malonem a Lundqvistem v bráně
  Preview Metropolitní divize: Washington Capitals
  Preview Metropolitní divize: Philadelphia Flyers
  Preview Metropolitní divize: New Jersey Devils
  Mladíci táhnou útok Blueshirts i nadále. Letcům načepovali šestku
  Jezdci hlásí dvě zranění, proti Flyers dnes Lundqvist
  Duclair zářil při své premiéře, Rangers porazili Chicago
  Rangers vyzvou Chicago, bohužel bez Stepana
  Gáborík mi říkal Jimmy Black, vypráví Jim Cerny v exkluzivním rozhovoru pro NYR.cz
  Celkem devět gólů a těsná prohra. To je první předsezónní utkání proti Devils
  4. den kempu: Hráči si poprvé zkusili „zahrát hokej“, dnes nastoupí proti Devils
  3. den kempu: Vigneault zapomněl Kristovo jméno, Hayesovi pozice ve středu nevadí
  Rébus pro Rangers: Co bude s Nashem, pokud se Malone dostane do sestavy?
  2. den kempu: Staal dostal do dvojice Boylea, mladíček Allen drtil veterány
  1. den kempu: Kapitána jmenuji před základní částí, řekl Vigneault novinářům
  Tréninkový kemp Rangers startuje. Na soupisce je 63 hráčů
  Menší nasazení? To se nám nestane. Jsme zase hladoví, říká McDonagh
  Trénuji chytřeji, už mi není dvacet, říká Lundqvist. Po návratu do NYC je na roztrhání
  Jezdci napravili zaváhání a porazili Buffalo
  John Moore věří, že novou smlouvu s Rangers podepíše před začátkem kempu
  OBRAZEM: Jezdci si začali dávat do těla při neoficiálních trénincích
  King nehodlá abdikovat. Po rušném létě je Henrik Lundqvist znovu nažhavený na hokej
  Nejlepší byla rozhodující výhra proti Habs, prozradil Lundqvist v chatu s fanoušky
  Hraní v New Yorku jsem vždy miloval, říká stroj na výměnu plínek Stempniak
  Rangers podepsali Kreidera i Zuccarella. Jak to teď vypadá pod stropem?
  Příběh těžkého životního osudu a velkého návratu Dominica Moora
  Tanner Glass je hladový po úspěchu a těší se do MSG
  Otevírá se trh s volnými hráči
  Rok 1994 se neopakoval, přesto se jízda Jezdců zapíše do knih
  Tým na příští sezonu: Kdo zůstane a kdo skončí, část 2. - útočníci
  Hráči nastoupili na dovolenou. Na Break Up Day prozradili zranění, svatby i stěhování
  Věděl jsem, že tohle skončí slzami. Slzami radosti nebo žalu, řekl zničený Lundqvist
  Rangers 95 minut bojovali o naději, nakonec ale sezona končí
  Znovu do Města andělů. Richards zůstává ve čtvrtém útoku
  Sezóna nekončí! Rangers po 20 letech vyhráli finálový zápas
  Jezdce čeká zápas o přežití. Hrát může Carcillo
  Bezchybný Quick dovedl Los Angeles k vítězství
  Jezdci se po 20 letech ukáží ve finále doma
  Jezdci prohráli až v druhém prodloužení
  S „B hrou“ nemáme šanci uspět, musíme být lepší, zhodnotil Vigneault první duel
  V prodloužení prvního finálového duelu se radovali Kings
  Východ vs. západ, King vs. Kings. Finále NHL startuje pod nápisem Hollywood
  Král se spoluhráči nebo Králové, aneb kdo získá Stanley Cup
  Jezdci nabrali směr Los Angeles. Miller se by se dnes měl vrátit k tréninku
  Rangers se včera vrátili k tréninku. Na něm kvůli zranění chyběl Cam Talbot
  5 důvodů, proč Rangers postoupili
  Umlčet kritiku a zvednout trofej? Díky Rangers to Dolan může konečně zažít
  Říct mi tohle v říjnu, zeptal bych se, co hulíte, rozplýval se Vigneault
  Neprůstřelný Lundqvist dovedl Rangers do finále Stanley Cupu
  Postupový mečbol č. 2. Dokáží se Rangers dostat napodruhé do finále?
  Montreal přestřílel Rangers 7:4 a série se vrací do MSG
  St. Louis rozhodl v prodloužení, Rangers jsou vítězství od finále
  Štěstěna se v prodloužení třetího zápasu naklonila na stranu Montrealu
  Nad startem Brassarda stále visí otazník. Branku Habs bude znovu hájit Tokarski
  Musíme si dát pozor, varuje Rick Nash
  Do New Yorku se Jezdci vrací s vedením v sérii 2:0!
  Kreider si v Montrealu udělal nepřátele, podle Prusta najel do Price schválně
  Fantastický vstup do finále konference: Rangers rozdrtili Montreal 7:2!
  Finále konference: boj týmů z original six
  Nevěřil jsem svým očím, řekl Vigneault o Henrikovi
  Chaos, až jsem se málem rozesmál, popsal Král Henrik nápor Pittsburghu
  Famózní Lundqvist dovedl Rangers do finále konference
  Buď finále konference, nebo dovolená. Skončí sezona pro Rangers, nebo Pens?
  Blueshirts zvládli dramatický šestý zápas, rozhodne se v Pittsburghu
  Máma by byla hrdá, řekl St. Louis se slzami v očích
  Rangers vykřesali naději. Série se vrací do MSG!
  Jezdci jsou krok od vyřazení, doma opět podlehli Pittsburghu
  Unavení Jezdci opět selhali v koncovce, Pittsburgh v sérii poprvé vede
  Smrtící rozpis zápasů kulminuje. Lundqvist a spol. už dnes přivítají Tučňáky v MSG
  Blueshirts sa v druhom zápase nepresadili a podľahli Tučniakom 0:3
  Blueshirts sa v druhom zápase nepresadili a podľahli Tučniakom 0:3
  Premiérové predĺženie rozhodol premiérový strelec Brassard
  Rychle zpátky do akce. Rangers dnes zahajují sérii s Pittsburghem
  Zlomí Jezdci historii?
  Jezdci v dramatickém sedmém utkání vyválčili výhru a postupují
  Rangers čeká poslední zápas série. Bude to i poslední zápas sezóny?
  Blueshirts pohořeli ve snaze ukončit sérii, rozhodne sedmý zápas
  Jezdci letí do Philadelphie s odhodláním. Sérii chtějí ukončit už dnes
  Rangers dobrým výkonem porazili Flyers a získali postupový mečbol
  Zpátky na Manhattan. Kdo se přiblíží na krok od postupu?
  Jezdci nenašli účinný recept na Masona, série je srovnána
  Carcillo si rýpnul: Nepřekvapuje mě chování jejich fanoušků
  Carcillo vyhnal Emeryho z brány, Jezdci v sérii nad Philadelphií znovu vedou
  Série se přesouvá do Philadelphie. Na Rangers čeká nepřátelská atmosféra
  Rangers promarnili dvoubrankový náskok, série s Flyers je vyrovnaná
  Rangers očekávají těžší zápas. Philadelphia bude znovu bez Masona
  Musíme pořád co nejvíce ovládat puk, zní z kabiny Rangers po čtvrteční výhře
  Špatně zatočil a lekl se krys, ale teď už je s NYC a Rangers jedno tělo, jedna duše
  Ryan McDonagh už se cítí ve své kůži
  Blueshirts dominovali ve třetí třetině a mají první vítězství
  Vigneault si oddychl: Brassard by měl hrát
  Po zemi nebo vzduchem aneb Jezdci proti Letcům
  Lundqvist prahne po Stanley Cupu. Z mizérie mu pomohl psycholog
  Tečku za základní částí napíšou Rangers v pro sebe neoblíbené Mekce hokeje
  Rangers porazili Buffalo a play off začnou doma
  Rangers se naposledy před playoff ukáží v MSG. Přivítají Buffalo
  Hráči a trenér po zápase s Carolinou, žádné novinky o zraněných hráčích
  Richards využil dvě přesilovky, Rangers neměli s Carolinou problémy
  Ohlasy po zápase s Ottawou a novinky z týmu
  Skvělý Zuccarello nezabránil porážce s Ottawou
  Blueshirts inkasovali v závere a v Colorade vyhoreli v nájazdoch
  St. Louis první gólem za Rangers pomohl porazit Vancouver
  Jezdci vyzvou Canucks. Chystá se velký střet koučů
  Rangers si napravili chuť jasným víťazstvom v Edmontone
  Alberta podruhé. Probudí se na edmontonském ledě konečně St. Louis?
  Smolný gól stál Jazdcov ďalšie body v Calgary
  Rangers budou čelit Plamenům z Calgary
  „Cítím se dobře,“ oznámil St. Louis
  Fantastický Lundqvist a štvrtá lajna udržali druhú priečku v Metropolitnej divízií
  Kytara, maska a koláž z fotek. Organizace vyznamenala Lundqvista za jeho rekordy
  McDonagh rozhodl v prodloužení, Rangers si připsali důležité body
  Kojoti míří do MSG. Prodlouží Jezdci svoji vítěznou sérii?
  „Miluju oslavení gólu před soupeřovými fanoušky,“ řekl Nash
  Historická nula Lundqvista zabezpečila ďalšie cenné body
  Rangers po výhře nad Columbusem míří do New Jersey
  Famózny návrat Nasha a kľúčové víťazstvo k play-off
  Rangers odehrají veledůležité utkání na půdě Columbusu
  „Jsem hrdý,“ říká Lundqvist po 302. výhře
  Rangers nasázeli Ottawě osm gólů
  „Frustrující,“ říká Henrik Lundqvist po prohře s Sharks
  Neproměňování šancí přineslo další porážku Rangers
  Zastaví Rangers vítěznou sérii Žraloků a pomstí tak zesměšněného Birona?
  „Je čas zkusit něco jiného,“ říká Vigneault k rozdělení Richardse a St. Louise
  Švédské duo Lundqvist-Hagelin vedlo Jezdce k výhře ve Winnipegu
  Rangers vyzvou Jets. Vrací se Lundqvist
  Proti Minnesotě s Talbotem a možnými změnami v obraně
  Reakce trenéra a hráčů na prohru proti Carolině
  Rangers v Carolině zklamali, prohráli 1:3
  Po čtyřech dnech opět do dubových lesů. Zvládnou Rangers znovu zkrotit Hurikány?
  Lundqvist vychytal 300. výhru v kariéře
  Rangers zvládli důležitý zápas proti Red Wings
  Jezdci přivítají Red Wings s nezměněnou sestavou
  Proti Carolině s Lundqvistem v brance a připraveným Zuccarellem
  Ohlasy Callahana, St. Louise a dalších po včerejším dlouhém dni
  Martin St. Louis debutoval za Rangers, Toronto vyhrálo v prodloužení
  Přichází Martin St. Louis, Callahan se stěhuje do Tampy
  Rangers přivítají Maple Leafs. Ještě s Callahanem?
  „Bolestivé,“ říká po zápase s Bostonem Lundqvist
  Diváci v MSG viděli devět branek. Výhry domácích se však nedočkali
  Jezdci podlehli bodově se dotahující Philadelphii
  Rangers zavítají do oranžového paláce Philadephie
  Rangers vyzvou šampiony z Chicaga. Miller bude v sestavě, Staal se rozhodne dnes
  Rangers povolali Millera a potvrdili jméno brankáře pro čtvrteční zápas
  Kdo bude chytat? Nastoupí Dorsett? Před Vigneaultem je několik rozhodnutí
  Rangers v Soči (den desátý): Ze zlata se raduje Nash. Hank a Hags mají stříbro
  Jestli Dorsett nebude moci hrát, sedneme si s Glenem a uvidíme, řekl Vigneault
  Rangers v Soči (den osmý): Hags a Hank se v boji o zlato střetnou s Nashem
  Rangers se vrátili k tréninku. Na ledě nechyběl ani Derek Dorsett
  Rangers v Soči (den sedmý): O medaile zabojuje v Soči šest Jezdců
  Rangers v Soči (den šestý): Pro Norsko OH skončily, Zuccarello se vrací se zraněním
  Luxusní apartmán a prázdný autobus. Lundqvist si Soči zatím nemůže vynachválit
  Rangers v Soči (den čtvrtý): Stepan znovu jen na tribuně. Viděl drama s Ruskem
  Rangers v Soči (den třetí): Lundqvist zavřel branku a posunul Švédy do čtvrtfinále
  Rangers v Soči (den druhý): McDonagh a Callahan si smlsli na Slovácích
  Rangers v Soči (den první): Lundqvist nebyl nejjistější, ale na Čechy to stačilo
  Lundqvistovi zítra začíná olympijská mise. Pokusí se o další zlato
  Olympijský hokejový turnaj se blíží. Sedm Rangerů nabírá směr Soči
  Předolympijská radost. Richards rozhodl o nájezdové výhře nad Penguins
  Předolympijská lahůdka. Rangers se předvedou na ledě Pittsburghu
  Jazdci nezvládli koncovku, šesťtisíci zápas v histórií klubu prehrali
  Rangers před významným milníkem. Proti Edmontonu odehrají zápas číslo 6 000
  Rangers smetli rozjeté Avalanche a poprvé v sezóně vyhráli počtvrté za sebou
  Do Madison Square Garden vlétnou na vítězné vlně se valící Laviny
  Sather jedná správně – souhlasit nemusíte
  Rangers si na tréninku užili svůj „Super Bowl“ a komentovali dění kolem Callahana
  Blueshirts si s Ostrovany poradili i podruhé, tentokrát již pod střechou MSG
  Newyorské týmy čeká třetí derby ve dvou týdnech
  Jezdci ve víru spekulací - jsou Callahan a Girardi na odchodu?
  Rangers pod širým nebem stále drží svou neporazitelnost
  Peklo zamrzlo, Rangers porazili Ďábly na sněhu
  Rivalita v jedinečné kulise. Rangers a Devils změří síly na Yankee Stadium
  Pololetní hodnocení pohledem New York Rangers.CZ (2. část)
  Rangers budou se soupeři sdílet jedinečný půvab Yankee Stadium
  Pololetní hodnocení pohledem New York Rangers.CZ (1. část)
  Ofenzíva Rangers se zasekla, Jezdci doma podruhé za sebou prohráli
  Rangers dnes vyzvou St. Louis. Tým, který se vyšplhal mezi nejlepší
  Rangers prohráli v divokém městském derby
  Invaze Rybiček. Jezdci se s Islanders střetnou v příštích jedenácti dnech třikrát
  FOTOGALERIE: Rangers potěšili fanoušky. Na Fan Forum odpovídali na jejich dotazy
  Washington neměl nárok, Nash se trefil dvakrát
  Dalším soupeřem jsou Capitals. Kvůli výsledkům rozdělili Chimeru a Warda
  Stepan třemi body pokořil Ottawu
  Rangers si odskočili do Ottawy. Branku bude v odpoledním duelu hájit Talbot
  Henrik Lundqvist byl úspěšnější ve velkém souboji brankářů
  Dacjuk, Alfredsson, Franzen a další. Bude marodka Detroitu pro Rangers výhodou?
  Gólman Bishop a kopec smůly přerušil vítěznou sérii Jezdců
  Lundqvist se zvedá, na gólech se podílí celý tým. Potvrdí Rangers formu proti Tampě?
  Rangers s přehledem porazili Flyers a posunuli se na třetí místo v divizi
  Rivalita na druhou v MSG. Proti Flyers jde o čest i posun v tabulce
  Nashův gól přinesl v závěru vítězství nad Dallasem
  Hvězdy z Dallasu se na Manhattanu pokusí zastavit svůj propad
  Blueshirts zaskočili Chicago a poskočili na třetí místo v divizi
  Tam, kde hymnu zpívá snad i uklízečka. Rangers vyjeli k šampionům do Chicaga
  Nash dvakrát skóroval, přesto mají Rangers jen bod
  Fanoušci Toronta vypískali své hráče. Rangers předvedli útočnou smršť
  Kabina opět zabouchnutá. Pak tým přeletěl na konečnou stanici tripu - do Toronta
  Katastrofálny vstup do Nového roku, Rangers si v Pittsburghu urobili hanbu prehrou 2:5
  Souboj plný návratů? Za Rangers možná nastoupí Callahan, za Pens Malkin a Letang
  Girardi nejprve kazil, pak napravoval. O druhém bodu rozhodl v nájezdech Richards
  Marc Staal před zápasem s Pantery hlásí, že je připraven hrát
  Přesilové hry byly klíčem k úspěchu v Tampě
  Odčiní Rangers v chladné a deštěm zkrápěné Tampě měsíc starý debakl?
  Vánoční dovolená skončila. Kdo se postaví do branky Blueshirts ve Washingtonu?
  Wild si užili speciální newyorský trénink a pokusí se zdeptat zničené Blueshirts
  Rangers nezvládli ani newyorské derby, Islanders podľahli 3:5
  Snadné dva body, nebo další tuhá bitva? Rangers přivítají trápícího se rivala
  Jazdcom zmŕtvychvstanie v závere tretej tretiny nakoniec na dva body nestačilo
  Víc borců nemocných než zdravých, přesto vyhrávají. Teď Pittsburgh míří do NYC
  Kabinu Rangers navštívila Paní Úleva. Tým porazil Flames a ukončil sérii proher
  Rangers přivítají vzácnou návštěvu z Calgary, druhý nejhorší tým „Západu“
  Staal na sobě maká mimo led, proti Calgary si znovu zachytá Lundqvist
  Blue Jackets vyhnali Lundqvista v první třetině z brány
  Rick Nash si poprvé po přestupu do Big Apple zahraje proti Columbusu
  Rangers nestačili ani na Nashville. Třetí prohru v řadě korunovalo zranění Callahana
  Mdlý výkon Jezdců na Capitals nestačil
  Před zápasem s Washingtonem sžírá Rangers strach o Staala
  Rangers ani na tretí pokus diablov v tejto sezóne nezdolali
  Lundqvist se s novou smlouvou dostal do staré formy
  Po bláznivém dni zpět do práce. Jezdci se dnes představí na ledě posledního Buffala
  King Henrik zůstává na Manhattanu. Dohodl se s Rangers na nové sedmileté smlouvě
  Potřebujeme, aby naši TOP hráči konečně začali hrát jako TOP hráči, burácí Vigneault
  Rangers selhali v závěru utkání a s Jets prohráli rozdílem tří branek
  Rangers vyzvou Jets. Ti si zabruslili v Central Parku a věří ve start Evandera Kanea
  Kreider si načasoval svoj prvý hattrick v NHL dokonale – Tortorella odchádza z Madison Square Garden opäť s dlhým nosom.
  Vítej zpět, Johne. Tortorella se vrací do MSG v době, kdy Vigneault začíná řádit jako on
  Chára a spol si na obed roztrhali Jazdcov
  Rangers dnes zakončí trip brzkým zápasem na ledě lídra konference z Bostonu
  Rangers Floridě nadělili pět gólů, herně však příliš neoslnili
  Rangers se rozloučili s tatínky a teď hurá za spravením nálady do arény Panterů
  Blueshirts kompletně vyhořeli v Tampě
  Bez Stamkose, unavení, se čtyřmi prohrami. Využijí Rangers špatnou situaci Tampy?
  Proti Nashvillu se do branky postaví Talbot. V hledišti nebudou chybět tatínkové hráčů
  Skvělý Lundqvist a zlepšená produktivita přinesla vítězství v Dallasu
  Ani Nash nezabránil dalšímu trápení v koncovce
  Rangers doma nedokázali vstřelit gól
  Navážou Rangers na výhru z Montrealu? Kings si přivezli novou gólmanskou jedničku
  Talbot vychytal v Montrealu nulu
  Podaří se Blueshirts konečně prolomit kletbu a odvézt si z Bell Centre nějaký bod?
  Nash trénuje s týmem, Lundqvist si nemyslí, že by jeho chyba stála za prohrou
  Jágrovi Devils podruhé v sezoně zvítězili nad Rangers
  Madison Square Garden znovu uvidí souboj brankářských legend
  Jezdci Floridu podcenili, body ovšem neztratili
  Ve víru novinek o Nashovi přivítají Rangers tým zralý na ručník. Floridu Panthers
  Permanentku má už 41 let, v MSG viděl před 2 500 zápasů. Buddy Rangers miluje
  Hagelin, Boyle, Kreider a brankářská změna - souhlasit nemusíte
  Z Nationwade arény odchádzajú veselší bývalí hráči Columbusu; Jazdci si poradili s Modrokokabátnikmi 4:2
  MSG bouřlivě aplaudovala vysokému vítězství nad Pittsburghem
  Do MSG míří lídr konference. Udrží Rangers na uzdě Sidneyho Crosbyho?
  Rangers hráli s Anaheimem vyrovnanou partii, nakonec ale padli
  Stepan s Hagelinem vystříleli vysoké vítězství
  Jezdci přehráli nevýrazné Buffalo a zvítězili podruhé v řadě
  Do sestavy Rangers se vrací Hagelin, za Islanders poprvé nastoupí Vanek
  Naprostá střelecká impotence pokazila Rangers slavnostní home opener
  Home Sweet Home! Rangers i s Lundqvistem vyzvou v MSG nejslavnější tým světa
  Rangers uzavřou trip na ledě Detroitu. Se startem Lundqvista se moc nepočítá
  Charita Rangers pomáhala aj vo Philadelphii - Flyers obdržali druhé víťazstvo v sezóne
  Talbot si užije premiéru, Zuccarello bude na tribuně. Za Flyers možná nenastoupí „Vinny“
  Co je s Lundqvistem, ptají se novináři? Gólman včera podruhé za sebou netrénoval
  V kempu byl průměrný, teď je tím koho potřebujeme, řekl Vigneault o Kreiderovi
  New York City? To se nedá popsat, to se musí zažít
  Další špatný výkon Blueshirts vedl k jasné prohře proti New Jersey
  Pyatt poskočil do prvního útoku. Branku Devils bude dnes hájit Schneider
  Nepřízeň osudu? Rangers na několik týdnů přišli o svého kapitána. Má zlomený prst
  Jezdci konečně pořádně zabrali, odnesl to Washington
  Bláznivý den u Rangers. Nash se jen tak do hry nevrátí, Biron balí a přemýšlí o důchodu
  Rangers se zlepšili ofenzivně, přesto kvůli špatné defenzivě v St. Louis padli
  Proti dosud neporaženým Bluesmanům bude v brance stát Martin Biron
  Hertlův čtvrtý gól? Rangers se ztrapňují sami
  Rangers zcela propadli i v Anaheimu
  Nash nedohrál zápas v němž Rangers prohráli vysoko v San Jose
  Zastaví Rangers rozjeté Sharks v čele s českým mladíčkem Hertlem?
  Nevídaná chyba Quicka a dva góly Richadse přinesly vítězství v Los Angeles
  Proti Králům z Los Angeles nastoupí Ryan Callahan i Arron Asham
  Rangers vstoupili do sezony neúspěšně, Vrbata se radoval z hattricku
  Začíná Vigneaultova éra. Rangers vstoupí do nové sezony ve Phoenixu
  Rangers jsou kvůli příchodu Vigneaulta dost nečitelní, píše novinář Larry Brooks
  Nash zpátky na ledě, změny v pravidlech a další informace z tréninku
  Soupiska na start sezony odtajněna, Kreider a další na farmu, Fasta čeká debut v NHL
  Jazdci sklamali svojich fanúšikov aj v Las Vegas, prehrali i posledný prípravný zápas
  V Las Vegas nejspíš nastoupí Lundqvist, mladí mají poslední šanci
  Lundqvist střídal, Rangers prohráli ve Vancouveru 5:0
  Hotovo! Derek Stepan podepsal dvouletou smlouvu --- aktualizováno
  Vancouver se těší na pikantní souboj, Blueshirts ladí soupisku
  Rangers nestačili na Flames a Sather obvinil Stepanova agenta ze špatného napovídání
  Rangers opustili Banff a v Calgary zahájí maraton přípravných zápasů
  Rangers pobláznili Banff. Nejprve na tréninku, pak i na golfu
  Rangers odletěli pokračovat v přípravě do kanadské divočiny, kemp opustili další hráči
  Rangers prohráli v New Jersey, prosadit se dokázal pouze Dominic Moore
  5. den tréninkového kempu: Kemp opustilo před prvním zápasem čtrnáct hráčů
  Kdo pro vás bude připravovat web a jaké jsou myšlenky redaktorů před sezonou?
  2. den tréninkového kempu: Hráči mají za sebou kondiční bruslení
  1. den tréninkového kempu: Fyzické testy v tričkách od Vigneaulta
  Rangers si včera užili tradiční golfový turnaj, dnes jim začíná tréninkový kemp
  Marek Hrivík pro newyorkrangers.cz: Cíl je jasný. Mít co nejlepší kemp a ukázat se
  Preview Metropolitní divize: Columbus Blue Jackets
  Preview Metropolitní divize: Carolina Hurricanes
  Preview Metropolitní divize: Pittsburgh Penguins
  Preview Metropolitní divize: Philadelphia Flyers
  Preview Metropolitní divize: New York Islanders
  Preview Metropolitní divize: New Jersey Devils
  Girardi si zvyká na hledí a doufá, že si svými výkony řekne o nominaci na olympiádu
  Lundqvist: Chci být Jezdcem, ještě ale musíme vyřešit pár věcí
  Hráči Rangers? V brance a obraně většinou taťkové, v útoku spíše svobodní – 1. část
  Henrik Lundqvist: O osudu Tortorelly jsem nerozhodl já
  Se smrtí manželky se chce Dominic Moore vyrovnat v dresu Rangers
  Vysvědčení hráčů po sezoně, kdo zůstává a kdo by měl odejít? (2. část)
  Rangers čeká velká změna, zlepšit by se mohla hlavně ofenziva
  Alain Vigneault - nový trenér Rangers
  Lundqvist Vezinovu trofej neobhájil, skončil druhý
  Ruff, Vigneault, Messier nebo dokonce Gretzky? Kdo ze střídačky povede Rangers?
  Tortorella zřejmě ztratil podporu mezi hráči, proto musel odejít
  Jezdcům po čtvrté prohře s Bostonem končí sezóna
  Páteční trénink naznačil, že Tortorella pro dnešek změny v sestavě nechystá
  Kreider vystřelil Blueshirts výhru v prodloužení a série proto nekončí
  Mission Impossible? Rangers rozjíždí další bitvu o přežití. Asi bez Stralmana
  Boston vyhrál v MSG 2:1 a Rangers jsou krok od vyřazení
  Girardi znovu po boku McDonagha, Lundqvistovo rameno pod kontrolou
  Stejné jako s Washingtonem. Rangers vezou domů dvouzápasové manko
  Rangers se sešli u videa. Podle Tortorelly nebude mít prohra vliv na psychiku
  Boston vyhrál v prodloužení a získal vedení v sérii
  Po 40 letech je to tady. Série mezi Rangers a Bruins začíná. Čeká nás bitva století?
  Rangers vs. Bruins: V play off zkříží hole po 40 letech. Poteče krev jako v minulosti?
  Tři osobnosti, disciplína a výměna s Columbusem – důležité faktory postupu
  Rangers smetli Capitals 5:0, ve druhém kole je čeká Jágrův Boston
  Report + preview: Rangers těsně vyhráli a dnes se ve Washingtonu porvou o postup
  "Must-win game" umocněná na druhou. Ostřejší nůž na krku ještě Rangers neměli
  Capitals zvítězili v prodloužení a získali sériový mečbol
  Stepan opět rozhodl, série je srovnána
  Brassard pomohl třemi body snížit stav série s Capitals
  Rangers vyšli střelecky naprázdno, v prodloužení rozhodl Green
  Rangers nezvládli druhou periodu a vykročili do série levou nohou
  Rangers zahájili přípravu na 1. kolo play off. Termíny návratů všech zraněných nejasné
  Washington Capitals – staří známí
  Základní část skončila jasnou výhrou. V play off znovu proti Washingtonu
  Rangers dnes uzavřou základní část. Nad sestavou visí hned několik otazníků
  Kapitán zařídil parádní střelou výhru v prodloužení i účast v play-off
  Budeme se zítra ráno konečně radovat ze zajištění postupu do play off?
  Rangers podlehli na Floridě 2:3, o play off budou bojovat dál
  Jets porazili Buffalo a poslali vzkaz: Rangers, proti Panterům musíte vyhrát
  Výhru nad Devils neberou hráči jako pomstu. Kouč DeBoer musel předčasně do šaten
  Jezdci porazili Devils 4:1 a opět se přiblížili k postupu
  Rangers zostudili Buffalo a po drtivé výhře získali další body
  Blueshirts splnili plán a nasázeli Floridě „šestku”
  Mason čaroval a Rangers podlehli Philadelphii
  Rangers vyjeli pro body do Philadelphie. Dorsett už bruslí, McIlrath byl blízko smrti
  Lundqvist svým prvním čistým kontem v sezóně zajistil porážku Ostrovanů
  Proti Torontu trefil výhru při nájezdech Zuccarello
  Dva góly Nashe na body v Torontu nestačily
  Jízda základní částí pokračuje v Torontu. Maple Leafs se zranil jejich nejlepší hráč
  Král Henrik zářil při vítězství nad Hurricanes
  Rangers vyjedou pro další body do bukových lesů. Budou se muset obejít bez Lundqvista?
  Blueshirts předvedli další kvalitní výkon. Stačilo to však pouze na bod
  Březnovou FANSMANIA.EU Tipovačku těsně vyhrál radimek23
  Tři čerstvé posily se hned gólově prosadily a Rangers deklasovali Pittsburgh
  Trade deadline, Fast, Clowe a Pittsburgh. Nejbláznivější den sezony je tady
  Rangers vedeni Callahanem vybojovali vítězství nad Winnipegem 4:2
  Před Habs: Tortorella potvrdil start Zuccarelly a vedl dlouhý rozhovor s Gabbym
  Jezdce vrátila zpět na zem bezbranková prohra v Ottawě
  Vzhůru do Ottawy! Oblékne dres Rangers také Frodo z Norska?
  Stepan režíroval jednoznačné vítězství na ledě Flyers
  Jezdci padli s Washingtonem po nájezdech
  Asham může nastoupit, Miller s bolavou rukou, Halpern se stěhoval mezi tréninky
  Útočná pomoc na cestě? Rangers prý příští týden doplní Jesper Fast
  Rangers dají znovu šanci Kreiderovi. Proti Floridě bude Sather držet palce ze špitálu
  Blueshirts vyválčili výhru na ledě New Jersey
  Rangers vyráží na druhý břeh Hudsonu. Ukořistí výhru a zaútočí na TOP osmičku?
  Rangers přerušili sérii porážek, Carolinu porazili 2:1 po nájezdech
  Bude návrat domů sladký? I Carolina chce ukončit sérii proher
  Letargie klepe na dveře. Nervy už tečou i Lundqvistovi
  Rangers v Pittsburgu propadli, prohráli 3:0
  Rangers potřebují najet na vítěznou cestu. Podaří se to v rozjetém Pittsburghu?
  Rangers ve Winnipegu pokračovali ve střeleckém trápení
  Rangers neproměňovali své šance, proto Buffalu podlehli
  Další možné body leží v Buffalu, které se nemůže dostat z krize
  Polovina sezóny - jak si zatím vede Rick Nash, největší letní posila?
  Trip zahájí Rangers ve Washingtonu bez Hamrlíka. Musí na sobě zapracovat
  Richards se vrátil, Rangers přesto prohráli
  Senators jsou teď na horší části výkonnostní sinusoidy, v MSG to ale umí už řadu let
  Rangers otočili zápas s Islanders a pokračují v sérii vítězství
  Děsivé, řekli spoluhráči o zásahu Staalova oka pukem. Potvrzený je zájem o Zuccarella
  Týmový výkon a dva dvougóloví střelci nasměrovali Jezdce ke třetí výhře v řadě
  Nastoupí proti Philadelphii Richards? Optimismus vede, ale nerozhoduje
  První etapu FANSMANIA.EU Tipovačky vyhrál Whyme
  Rangers porazili Sabres na nájezdy a slaví druhou výhru v řadě
  Rangers s přehledem přehráli Tampu a sklidili bouřlivé ovace
  Rangers se nemohou vymanit z nevýrazných výkonů, doma podlehli Jets
  Píšu o Rangers z Manhattanu. Nespím, aneb Mišón poskytl rozhovor týdeníku 5+2 dny
  Ještě pikantnější Hockey Night in Canada? Tortorella a Hank pobouřili fanoušky Habs
  Jazdci nezvládli nájazdy, Ottawa sa pomstila za vyradenie z minulého play-off
  Montreal Jezdcům ukončil pět zápasů trvající bodovou sérii
  Habs přijedou do MSG na vítězné vlně. Přetrhnou jim Rangers jejich sérii?
  Rangers otočili zápas s Washingtonem a zvítězili 2:1
  Na Manhattan znovu míří prohrávající Islanders. Kdo proti nim bude chytat?
  Blueshirts porazili Boston na nájezdy a slaví třetí výhru v řadě
  Dokážou Rangers v Bostonu navázat na předchozí výkony a okrást Medvědy o body?
  Tampa neměla nárok. Rangers předvedli parádní výkon
  Lightning museli do NYC autobusem. S prohrami v zádech. Projeví se to?
  Jezdci přejeli Isles a vyrovnali svou celkovou statistiku na 5-5
  Madison Square Garden dnes uvidí střetnutí dvou přesilovkových utrápenců
  Impotentní Blueshirts dostali v New Jersey lekci z produktivity
  Velcí rivalové znovu proti sobě. Poprvé od dramatické série v loňském play off
  Výborný výkon druhé lajny a Martina Birona pomohl porazit silné hokejisty Tampy Bay
  Tampa? To je teď jáma lvová. Blesky mají všechno, co Rangers postrádají
  Bezzubí Jazdci padli s Pittsburghom aj druhýkrát v sezóne
  Rangers vrátili Flyers porážku a berou body potřetí v sezóně
  Oplatí Rangers neoblíbené Philadelphii ani ne týden starou porážku?
  Po famózní poslední třetině přišla druhá výhra sezóny
  Rangers dostali před Torontem volno. Prospěje jim?
  Rangers kráčí po jarmarku marnosti. Ve Philadelphii předvedli další bídu
  Gáborík pomohl hattrickem sestřelit Medvědy a Rangers slaví první body
  Tučňáci překazili Jezdcům start sezóny před domácím publikem
  Rangers poprvé doma. Vyzvou Pittsburgh s Vokounem v brance
  Start do sezóny se Blueshirts nepovedl, v Bostonu bodovat nedokázali
  FANSMANIA.EU sponzorem Tipovačky 2012/2013. Bojujte o atraktivní ceny!
  Sezona začíná. Rangers ji odstartují v Bostonu
  6. den kempu: lehké bruslení, makačka kustodů a odlet do Bostonu
  2. den kempu: Kreider musí o sestavu bojovat, Lundqvistovi chybí přípravné duely
  1. den kempu: Hokejky i puky, Richards mimo s chřipkou, Gáborík na levém křídle
  Rick Nash: Třeba mi zazpívají, že jsou rádi, že mě tu mají
  Podle barvy poznej lajny (aneb jak budou vypadat řady na začátku ročníku?)
  Středeční trénink: Zdravý Gáborík, vtipkující Biron, sešitý Kreider
  Jezdci pokračují v neformální přípravě. V úterý už trénoval i Lundqvist
  Včerejší trénink: hráči konečně mohli do své šatny, Tortorella je trénovat nesměl
  Rangers připraveni na cestu za pohárem. Výluka bude na kempu asi zakázané slovo
  Rick Nash je v New Yorku. Kvůli kontrole třísel
  Lundqvist a charita? Pevný svazek plný radosti
  Vinu má NHL, říká reportér NY Times Jeff Z. Klein v exkluzivním rozhovoru pro nyr.cz
  Výluka trvá a … Rangers vědí, že mají potenciál pro zisk Stanley Cupu
  Charitativní duel se povedl. Všechny udivil fantastický Lundqvist
  Lundqvist se těší na dnešní exhibici. Vývoj kolem kolektivní smlouvy ho frustruje
  Rangers pomáhají po řádění hurikánu Sandy. Největším hrdinou je Richards
  Lundqvist za Frölundu zatím hrát nebude. Čeká, jak to dopadne v zámoří
  Lundqvist je ve Švédsku. Obejde rodinu a přátele a bude jednat s Frölundou
  Ryan McDonagh odchází za hokejem. Včera kývnul Barysu Astana
  Frölunda prý dala dohromady peníze na Lundqvistovu pojistku. Posílí ji gólman?
  Jak dlouho ještě vydrží Jezdci čekat, než vyrazí za hokejem do Evropy?
  Novinářské léto je za námi. Jak vzniklo?
  Novinářské léto na newyorkrangers.cz: Jeff Z. Klein
  Novinářské léto na newyorkrangers.cz: Tadeáš Drahorád
  Lundqvist: Charlise je teď na prvním místě
  Marián Gáborík: Cítím se dobře
  Novinářské léto na newyorkrangers.cz: Karel Knap
  Nash vyfasoval dres, promluvil s novináři. Přesun do New York City je zpečetěn
  Rick Nash už je Rangerem. Zadarmo?
  Novinářské léto na newyorkrangers.cz: blogerka Rose
  Novinářské léto na newyorkrangers.cz
  Jednání s Bironem pokračují. Zájem o něj má Philadelphia
  Koho přiveze Sather z Pittsburghu? Velkou hvězdu? Lundqvistova obdivovatele?
  Lundqvist má konečně Vezina Trophy. Z radosti se dopustil pořádného faux pas
  Rangers jsou blízko dohodě s Martinem Bironem
  Když se fanouškovi povede den…
  Tréninkové centrum osiřelo. Co teď?
  Co řekli Jezdci po prohře?
  Gól v prodloužení poslal Rangers na dovolenou. Ve finále je New Jersey
  Rangers opět zaspali začátek. Mečbol získali Ďáblové
  Jezdci stojí před dalším klíčovým duelem
  Bezzubí Rangers neměli na vítězství nárok. Série je znovu vyrovnaná
  Lundqvist vymazal střelce New Jersey. Nováček Kreider zase skóroval
  Sen o vedení 2:0 se rozplynul. Rangers nedodrželi slovo o maximálním nasazení
  Únava neúnava, Jezdci zamkli svoji bránu a ujali se vedení v konferečním finále
  Finále Východní konference je tu! A bude tak "vostrý", že Rupp nechá děti doma
  Patnáct let čekání je pryč. New York Rangers postoupili do finále konference
  Kreider je zpět ve druhém útoku
  Mám tunu optimismu, říká Tortorella
  Jezdci nevyužili mečbol. Rozhodne sedmý zápas v New Yorku
  Před washingtonským mačem: Zucca bruslí, Hank se fotí a Hamrlík vyzývá k disciplíně
  Rangers v infarktovém zápase porazili Caps 3:2 v prodloužení!
  Víc gólových šancí a z nich víc branek. Rangers jdou do duelu s jasným úkolem
  Rangers podruhé přišli o vedení v sérii. I tentokrát je potopil gól v závěru
  Fantastický hokejový maraton rozhodl ve třetím prodloužení Marián Gáborík!
  Pod co se Rangers dnes podepíšou? Snad pod svou výhru
  Ovečkinův vítězný gól zajistil Washingtonu srovnání série
  Skvělý Kreider rozhodl první zápas proti Washingtonu
  Před prvním duelem s Washingtonem visí otazníky nad Boylem a Dubinskym
  Na oslavu máme tak hodinu, pak musíme přepnout, řekl po postupu Brad Richards
  Rangers jdou dál! Rozhodující výhru proti Ottawě zařídili Lundqvist a sváteční střelci
  Hop nebo trop. Dnes půjde o všechno
  Mezi Rangers a Neilem zuří válka. Ottawský "bouchač" vyhrožuje Del Zottovi
  Jezdci porazili Sens a vynutili si sedmý zápas v MSG
  Jezdci s Hagelinem, Sens asi s Alfredssonem. Je tu hra vabank
  Chci být navždy Rangerem, říká McDonagh
  Boyle možná mimo hru s otřesem mozku
  Blueshirts nezvládli pátý zápas a nyní mají nůž na krku
  Blueshirts nezvládli pátý zápas a nyní mají nůž na krku
  Rangers zase nezvládli prodloužení a Senators s nimi srovnali krok
  Rangers jdou do boje s úsměvem na rtech
  Sobotní prohra mě štvala, byla extra motivací, řekl Lundqvist po super výkonu
  K vedení v sérii stačila Rangers Boyleova trefa. Lundqvista nikdo nepřekonal
  Hagelin si tři zápasy nezahraje. Dostane v Ottawě příležitost Kreider?
  Rangers padli v prodloužení a stav série se srovnal na 1:1
  Pro další výhru je třeba být zase lepší
  Blueshirts se zmocnili vedení v sérii po výhře 4:2
  Jak na Senátory?
  Na prvním tréninku chyběli Gáborík a Callahan
  Bilance s Ottawou? Důvod k pesimismu
  Rangers po 82 letech narazí na Ottawu. Vyhraje obrana, nebo útok?
  Marián Gáborík: Věříme si. Chceme pohár
  Blueshirts v posledním zápase základní části pohořeli s Washingtonem
  "Prezidentovka"? To by bylo super, zní přímo i nepřímo z kabiny před mačem s Caps
  Konferenčí titul je v kapse. V Pittsburghu pokračuje boj o President´s Trophy
  New York Rangers po 18 letech ovládli Východní konferenci!
  Callahan a spol. si první místo v konferenci nezajistili, zabránili jim v tom Medvědi
  Bruins i Rangers půjde dnes o hodně
  Ryan Callahan získal cenu za nadstandardní výkony
  Del Zotto s Richardsem pokořili Montreal a Jezdci jsou blízko vítězství v konferenci
  Rangers hostí Montreal. Tým bez GM
  "Bezzubý" Boyle vstřelil vítěznou branku
  Rangers se zdráhají pustit první místo. Po úspěchu v Torontu znovu vedou o tři body
  Ryan Callahan oslavil narozeniny vítěznou trefou proti Detroitu
  Rangers porazili New Jersey a mají jisté vyřazovací boje
  Rangers vs. Devils aneb Blíží se bitka o body
  Gólman Avalanche Varlamov vygumoval Jezdce. Ti teď musejí zahánět frustraci
  Další tři Jezdci hlásí zdravotní potíže. Proti Lavinám hrozí sestavové provizorium
  Očekávaný souboj ovládl Pittsburgh
  První lajna demontovala Hurikány a rozhodla o výhře
  Rangers porazili soupeře i nepřející štěstí
  I v Chicagu se narodila prohra, třetí v řadě
  Najdou Rangers svou hru v Chicagu?
  Rangers v čele s Bironem selhali v Ottawě
  Zpátky ke své hře, vyzývají Rangers před Ottawou
  Špatná hra bez emocí k výhrám nevede
  Trip začne za Hudsonem. I s Callahanem?
  Boston? Poražen potřetí v sezoně
  Jezdci se postaví Bostonu, který je jednou nahoře a podruhé dole. Kde bude dnes?
  Dostane Lundqvist jeden dárek z Floridy?
  Ze smokingů zpátky do dresů. Ale v jaké sestavě? Nastoupí i nováček v týmu Scott?
  Rangers ovládli zápas s minimem střel a spoustou nepřátelství
  Drama se Šavlemi mělo pro Jezdce šťastný konec
  Bude to s Buffalem zase o brankářích?
  Zápas s Islanders v zajetí velké noviny: Lundqvist bude otcem
  Lundqvist ve středu "brnkal" pro charitu
  Rangers odjíždějí z Pittsburghu s prázdnou
  Fedotěnko je fit. Nastoupí proti Pens?
  Nejhorší tým NHL odjel z New York City s jedním bodem
  Do MSG přideje Columbus a s ním Rick Nash. Bude útočník vždy jen hostem?
  Chicago? Současná mašina na prohry
  Henrik Lundqvist: Přemýšlím o úspěchu
  King Henrik kraloval v Bostonu a nadělil Jezdcům další dva body
  Brandon Prust ukončil čtyřměsíční gólový půst vítěznou brankou proti Washingtonu
  Flyers na Rangers opět nevyzráli. Tentokrát je hattrickem sestřelil Callahan
  Martin Brodeur vymazal střelce Jezdců
  Flyers si na Rangers vylámali zuby i napočtvrté
  Úkoly na neděli jasné: porazit Flyers a pak honem k televizi na Super Bowl
  Biron dokazuje, že je pro Rangers ideální dvojkou
  Henrik Lundqvist - Ryan Miller 1:0
  Sabres se budou muset obejít bez Vaneka
  Jezdci vezou z New Jersey jen bod
  Nadšení Rangers se včera vrhli do tréninku. Dnes budou čelit Ďáblům
  ASG víkend se vyslancům Rangers povedl. Gáborík se stal nejužitečnějším hráčem
  Pololetní hodnocení týmu redakcí NYR.cz 2011/2012
  Tohle jsem si užil, řekl Hagelin. Na ASG vyhrál soutěž o nejrychlejšího bruslaře
  Gáborík v nájezdech vyzve Elliota
  Tortorella povede Lundqvista, Girardiho i Hagelina. Gáborík půjde "proti všem"
  Do přestávky s náskokem na prvním místě. A co teď? Možná trejd
  Zápas s Bostonem vítěznou trefou Gáboríka nekončí. Pokračuje strachem o zraněné
  Souboj o čelo konference je tady. Richards by měl být v pořádku
  Pens vykradli Madison Square Garden. Domácí zaplatili za své chyby
  Výhru nad Nashvillem okořenil vlastník týmu na pozápasové tiskovce
  Montrealské Bell Centre zůstává zakleté
  První část "Mise Kanada" splněna. Teď je na řadě Montreal
  All-Star Game: Protřelé matadory Gáboríka s Lundqvistem doplní nadšený Girardi
  Senátoři přetlačili Jezdce. Ti prohru nesli velmi těžce
  Stepan "rozseknul" zápas s Phoenixem v nájezdech
  Příprava na Phoenix začala až napodruhé
  Žádné volno. Jezdci včera absolvovali trénink plný smíchu
  Rangers dali Pens lekci z produktivity a vyhráli počtvrté v řadě
  Rangers si podruhé v sezoně zahrají proti zraněními tíženému Pittsburghu
  Zachránce papoušků a vášnivý kytarista Lundqvist potvrdil obavy fanoušků Flyers
  Staalův návrat se dohodl na týmové večeři
  Rangers porazili Letce a připsali si důležité vítězství v utkání Winter Classic!
  Velký den je tady. Gólman Flyers Bryzgalov leští termosku, Richards se nemůže dočkat
  Panteři nevytáhli ani dráp, Rangers je rozebrali
  Lundqvist nás přivádí k zoufalství, zní z českého webu Philadelphie
  Na Floridě bude řežba divizních lídrů
  Zpátky v čase: Rangers v Praze: Splnění snu, aneb den, na který se nezapomíná
  Noví vládci Východu? New York Rangers
  Vánoční lenošení končí. Na Manhattan znovu přijedou Islanders
  Blueshirts porazili Flyers a dotáhli se na čelo divize
  Předvánoční New York City zažije bitvu snů. Dotknou se Rangers vrcholu konference?
  Del Zotto vystřelil Jezdcům výhru v derby
  Výjezd na druhý břeh řeky Hudson se povedl. Rangers tam ukradli dva body
  Zpátky v čase: Rangers v Praze: Lundqvista jsem odchytila dvakrát
  V St. Louis čeká na Callahanovu družinu aktuálně nejlepší gólman ligy
  Lundqvist je v pořádku, Rupp blízko návratu
  Jezdcům došel střelný prach. Dallasu k výhře stačil jediný gól
  Hokej, móda, volný čas a další. V zámoří ve středu začíná dokument HBO
  Stepan a spol. deklasovali hosty z Floridy
  Buffalo doma tápe. Co na to Rangers s Bironem v brance?
  Dominic Moore "odsoudil" Rangers k jednomu bodu
  Zpátky v čase: Rangers v Praze: Zavzpomínejme společně na skvělou akci
  Toronto podruhé v sezoně vyloupilo Madison Square Garden
  Rangers měli volno, Torontští bruslili v Central Parku. Kdo se připravil lépe?
  Jezdci slaví pátou výhru v řadě. Tentokrát ale diváky napínali až do konce
  Staal je na ledě, Lundqvist na Twitteru, anaheimský Ryan mimo mísu
  Rozjetí Jezdci nasázeli Carolině pět gólů a počtvrté za sebou vyhráli
  Carl Hagelin: švédský blesk, který ohromil Manhattan
  Brad Richards zavelel k porážce Pittsburghu
  Jsou úžasné, shodují se hráči Rangers na dresech pro Winter Classic
  Tvrdě potrénovali, představili dresy a začali se soustředit na nejlepší tým NHL...
  Philadelphia byla poražena po hokeji, který bavil davy
  Domácí prostředí svědčí Rangers, cizí Flyers. Co z toho vznikne?
  Útok se probudil, Rangers překonali Neuvirtha šestkrát!
  Jezdci opět klopí hlavy. Jejich slabý výkon nestačil na Panthers
  Rangers odjeli na Floridu začít další vítěznou sérii. I s marody
  Prudká elegance v ulicích Montrealu v podání hokejistů New York Rangers
  Vítězná série končí. Rozjeté Jezdce rázně zastavili Canadiens
  Bell Centre bývá "ztrátovna" bodů. Pomůže skvělá nálada a přítelkyně Brada Richardse?
  Tortorella vychvaluje Emingera s Woywitkou, se Stralmanem nepospíchá
  Richie přinesl všechno, co měl. Možná i něco navíc, chválí Dubinsky Richardse
  Sedm! Vítěznou sérii Jezdců nezastavili ani Ostrované
  Na poslední Islanders s novými útoky
  Rangers lehce potrénovali a vyznamenali podceňovaného Girardiho
  Dubinsky protrhl černou sérii a Jezdci slaví další triumf
  Stepan režíroval pátou výhru Jezdců v řadě
  Ottawská půda je pro Rangers úrodná. Je tu další šance na potvrzení
  Kolik toho odehraju? To nezáleží na mně, říká Biron po dalším povedeném zápasu
  Rangers porazili Canadiens a vyhráli potřetí v řadě
  Rangers budou čelit Habs bez Wolského
  O Stralmanovi vím. Nevím, odpovídal zmatený Woywitka a hlídal si klobouk
  Disciplinovaní Rangers zdolali Anaheim po samostatných nájezdech
  Proti Kačerům ještě bez Seana Averyho
  Povolání Seana byla správná věc, říká Tortorella. Jak celá záležitost dopadne?
  První domácí výhra přišla proti San Jose
  První domácí výhru sezóny Jezdci odevzdali Ottawě
  Byli jsme mentálně i fyzicky letargičtí, řekl Tortorella. Fanoušci ho posílali na farmu
  Toronto znepříjemnilo Jezdcům návrat do Madison Square Garden
  MSG zase vezme Rangers za své. Bude u toho i Michael Sauer
  Rangers před Winnipegem: Rupp má problémy s kolenem, Gáborík s nervy
  Není to nic vážného, říká Lundqvist o důvodu svého odstoupení ze zápasu
  Rangers proti Oilers, aneb Souboj "mladých" týmů je tady
  Když do NHL, tak s Rangers. I za málo peněz, míní Avery
  Fantastický výkon až do konce dovedl Jezdce k další výhře
  Další "kanadskou" zastávkou je Calgary
  Fenomenální Lundqvist dovedl Jezdce k první výhře v sezoně
  Vzhůru do Kanady za hledáním své hry
  Mnoho vyloučení prohrálo Jezdcům derby proti Islanders
  Zpátky do práce. Islanders čekají
  Derek Stepan se posunul do prvního útoku
  Hokejky k ledu, včera frčely golfové hole
  Blueshirts se teď těší na "normální život"
  Rangers opět pouze jednobodoví, na nájezdy podlehli Ducks
  Rangers vs. Ducks. Kdo opustí Evropu šťastnější?
  Rangers na úvod sezóny získali jeden bod
  Ááá akce. Rangers ve Stockholmu poprvé
  Lundqvista dostihla jemná nervozita
  Rangers ve druhém dějství otočili utkání se Slovanem Bratislava
  Sather proškrtal kempovou soupisku. Staal zůstává nevyřešeným případem
  Blueshirts stále drží svou evropskou neporazitelnost
  Jágr potopil šance Jezdců na vítězsví
  Podepsání Richardse zvýšilo očekávání Jezdců
  Hráči Rangers budou hvězdami na HBO
  S kempem Rangers se loučí 28 hráčů
  Jezdci prožili pestrý čtvrtek a vyhlížejí další duel. V něm se poprvé představí elitní útok
  Dale Weise si řekl o místo v sestavě. V ohrožení je Erik Christensen
  První přípravný duel přinesl Jezdcům porážku v prodloužení
  Soupiska pro první přípravný zápas je zveřejněna
  POLEMIKA: Zaslouží si Richards "áčko"?
  Tréninkový kemp Jezdců přinesl další zápasy, Sauer slaví úspěšný návrat
  Jezdci si poprvé vyzkoušeli zápasové tempo, dařilo se nově vzniklému elitnímu útoku
  Rangers pozvali do přípravného kempu 63 hráčů
  Jsi skvělý, dělej všechno stejně, slyšel Callahan a ujal se funkce kapitána Rangers
  Hokejisté Rangers zavzpomínali na 11. září
  Chris Kreider chce dozrát na univerzitě a pak se připojit k velikánům z Manhattanu
  Čerstvý ženáč Lundqvist už je v New Yorku a trénuje s několika spoluhráči
  Zatím nejlepší hokejista, s nímž jsem hrál, byl Jaromír Jágr, říká Henrik Lundqvist
  Henrik Lundqvist a ... móda
  Organizace Rangers nominovala na turnaj v Traverse City
  NEDĚLE: Splní svůj devítiletý závazek?
  STŘEDA: Nový tým, nová role
  „Cally“ se upsal Jezdcům na 3 roky
  Henrik Lundqvist se rozloučil se svobodou posvém
  Jezdci už znají podobu příští sezony
  Hankova práce před odletem: kontrola přestavby MSG
  Rangers jedou do Minnesoty bez konkrétního plánu
  Rangers se 30. září exhibičně utkají s Frölundou
  Redakční tečka za sezonou XI
  Posezonní hodnocení hokejistů Rangers
  Dvojčata Lundqvistova: Jeden za dva a dva za jednoho
  Jak dopadl Satherův výlov v moři švédských talentů?
  Okolo přípravného zápasu Rangers ve Švédsku jsou zmatky
  Jak je nebezpečné míti Richardse
  Kamarádi, otvíračky, autogramiády. Lundqvist má napilno. A v létě bude svatba
  Lundqvist na Slovensko nejede. Sather to nedoporučil
  Čtveřice Jezdců odjíždí pod Tatry
  Tortorellův plán? Avery, Prospal a Drury pryč
  Tortorella má po starostech se smlouvou. Hráči ne
  Prohra ve Washingtonu ukončila Jezdcům sezónu
  Rangers mají na své straně historii
  Dramatický zápas v New Yorku rozhodl Gáboríkův zkrat
  Při přípravě na zápas je Lundqvist absolutní sólista
  Brandon Dubinsky rozhodl před koncem utkání o výhře Rangers
  Impotentní ofenzíva byl důvod další prohry ve Washingtonu
  Christensen bude od začátku centrem prvního útoku
  Úvodní duel přinesl drama. Šťastnější byli Capitals
  Gáborík už sérii rozjel. Jemně rýpavou poznámkou
  Tortorella zatím neví, zda nasadí Zuccarella nebo Averyho
  Blueshirts odstartují příští sezonu ve Švédsku
  Rangers v prvním kole vyzvou Capitals. S čím vyrukují do boje a čeho se budou muset obávat?
  Dát Washingtonu šest gólů? Pro Rangers žádný problém
  Washington Capitals nejsou důvodem k zoufalství
  Nervy hrály prim. Pověrčiví zůstali za dveřmi
  Rangers budou bojovat o Stanley Cup!
  Myšlenky na play-off? Zablokované. Jsou tu Devils
  Rangers předali svůj osud do rukou Hurikánů
  Prohra s Atlantou komplikuje cestu do play-off
  Matt Gilroy už trénoval jako pravé křídlo
  Blueshirts na Long Islandu totálně vybouchli
  Nejdůležitější zápas sezony? Zatím ano, zní z kabiny
  Jedenáct. Lundqvist si znovu vylepšil kolonku čistých kont
  Rangers proti nejhoršímu týmu konference urvali jen bod
  Jednoduché zápasy neexistují, říká Giradi před Ottawou
  Dubinsky jako jediný překonal Vokouna a Jezdci opět slaví
  McDonagh je OK, o Staalovi se nic neví
  Zakrvácený Callahan rozhodl o další výhře Jezdců
  Lundqvist ráno krk rozhýbal. Změny budou jinde
  Další ofenzivní řádění Rangers odnesl Montréal
  Jezdci vyhnali z branky svou bývalou naději. A znovu se přiblížili vyřazovacím bojům
  McCabeovi bude běhat mráz po zádech, Prust si možná odpočine
  Nájezdové drama v San José rozhodl Brandon Dubinsky
  Výkon proti Anaheimu musí být ponaučením
  Kalifornie je dalším útočištěm Rangers
  Flyers třikrát za sebou prohráli, Rangers se doma nedaří. Kdo ovládne dnešní duel?
  Blueshirts si bez problémů poradili s oslabenými Senátory
  Staal a Fedotěnko doufají v návrat
  Biron je mimo, ale Buffalo je teď to, oč tu běží
  Christensen s Lundqvistem deklasovali Washington
  V Carolině přijde nový začátek, věří John Tortorella
  Lundqvist si je vědom své role, Fedotěnko bruslil
  Dvě stě výher. Henrik Lundqvist dosáhl po vítězných nájezdech proti Kings na významnou metu
  Casino Night aneb Pomáháme hokejem
  Henrik Lundqvist a ... auta
  Trápící se Blueshirts protrhli sérii proher proti zdecimovaným Penguins
  Rangers vyrukují na Tučňáky s novými útoky
  Ani Lundqvistův návrat nezabránil další porážce Rangers
  Kdo bude chytat proti Atlantě? Lundqvist napověděl svou upovídaností
  Scott Gomez pohřbil naděje Rangers na body
  Christensen zažije comeback, nezahraje si naopak Drury
  Lundqvist musí po zápasu s New Jersey polykat kritiku od trenéra
  Václav Prospal je zpátky, porážce ale nezabránil
  Lundqvist pomáhal při All-Star Game měnit historii
  Marc Staal a Henrik Lundqvist budou při Utkání hvězd spoluhráči
  Henrik Lundqvist a ... New York City
  O startu Girardiho a Prusta se teprve rozhodne
  I přes rozrostlou marodku Rangers dokázali vyhrát na nájezdy
  John Tortorella chce vidět zlepšení v obraně
  Silně oslabení Jezdci odlétají z Raleighu s prázdnou
  Toronto odneslo probuzení Gáboríka krutým debaklem
  Proklatá koncovka. Jezdci v Montrealu doplatili na střeleckou mizérii
  Náš čas v útoku přijde, prorokuje John Tortorella
  Rangers jsou klub mých snů, říká Wojtek Wolski
  Obětavý výkon přinesl vítězství nad vedoucím týmem ligy
  Wolski při premiéře nezazářil a Rangers prohráli
  Jak vypadá volný den Henrika Lundqvista?
  Biron + Dubinsky = výhra Jezdců v St. Louis
  Rangers udolali Dallas na nájezdy
  Pololetní hodnocení týmu redakcí NYR.cz
  Mats Zuccarello vystřelil Jezdcům dva body
  Fedotěnko a McDonagh. Dva borci s úsměvem na rtech
  Brodway Blueshirts na první výhru roku stále čekají
  Rangers vstoupili do nového roku porážkou v Tampě
  Poslední zápas roku 2010 Rangers zakončili výhrou nad New Jersey
  Rangers v čele s Gilroyem deklasovali Ostrovany
  Tampa nadělila pod stromeček porážku po nájezdech
  Žerděv se znovu podepsal pod porážku Rangers
  Rangers otočili utkání s Pittsburghem
  Skóroval, asistoval a zmlátil Ovečkina. Dubinsky okořenil drtivou výhru Jezdců
  Utkání v Columbusu rozhodl hloupý gól z hole Ricka Nashe
  Nejdříve školácky chyboval, poté nekompromisně rozhodl. Sauer dál přesvědčuje o svém přínosu pro Rangers
  Michael Sauer rozhodl svým premiérovým gólem za Jezdce vyrovnané utkání v Ottawě
  Obranář Ottawy vyloupil Madison Square Garden
  Jezdci znovu ovládli derby, tentokrát s čistým štítem
  Bláznivou přestřelku s Islanders režíroval Gáborík
  Jezdcům se nedařilo v koncovce, Pittsburgh slavil vítězství
  Blueshirts se protrápili k výhře po nájezdech
  Lundqvist vymazal střelce Floridy a dovedl tým k vítězství
  Nové masky v brankovišti Jezdců
  Stamkos a spol. nedali Jezdcům šanci
  Calgary nedokázalo najít recept na Birona
  Colorado připravilo nevýrazným Jezdcům jednoznačnou porážku
  Nízká produktivita v útoku zapříčinila porážku Rangers
  Nová smlouva pro Girardiho určitě nebyla chybou
  Infarktový závěr přinesl vítězství Rangers
  Gáborík je zpět! Proti Edmontonu vstřelil hattrick a vedl Jezdce k drtivé výhře
  Nové dresy Rangers oficiálně spatřily světlo světa
  Jezdci otupili buffalské Šavle až v prodloužení
  Silné mladé jádro týmu
  Jezdci byli na Conklina krátcí, prohráli 0:2
  Dubinsky s Lundqvistem zařídili hladké vítězství nad Ďábly
  Tři největší překvapení a zklamání úvodu sezony
  Bývalí Jezdci zařídili výhru Flyers
  Říjnovou FANpro.cz Tipovačku vyhrál jjar, od listopadu hrajeme o 500 Kč měsíčně!
  Rangers vydřeli druhou domácí výhru sezóny
  Famózní Lundqvist zavřel bránu střelcům Toronta
  Můj dům, můj hrad? Nikoliv. Madison Square Garden opět padla
  Rangers přivítali potácející se Ďábly
  Rangers vydřeli vítězství nad Medvědy
  Martin Biron byl hlavní hvězdou utkání s Torontem
  Jezdci nebyli doma úspěšní ani napodruhé
  Špatně hrající Jezdci vydřeli v prvním utkání doma bod
  První prohra sezóny přišla s neoblíbenými rivaly z Long Islandu
  Jeden, druhý, třetí. A Stepan vstoupil do historie
  Od třetího brankáře po Gáboríka aneb přehled soupisky Rangers s charakteristikami jednotlivých hráčů
  Stepanovo galapředstavení zajistilo první výhru sezóny
  Jezdci vstupují do sezony s optimismem i spoustou otazníků - 2. část
  Vítěze duelu se Senátory musely rozhodnout nájezdy
  Jezdci deklasovali oslabený Detroit, Tortorellu čekají těžká rozhodnutí
  Jágrův učeň Dubinsky dospěl a chce se stát lídrem Jezdců
  Vypjatý zápas v New Jersey rozhodl Del Zotto. Fedotěnko si řekl o smlouvu s Rangers
  Ostře sledované masky 2010/2011
  Wade Redden opouští první tým Jezdců --- aktualizováno
  Přípravný kemp Rangers má za sebou první škrty
  Derek Stepan si říká o post prvního centra...
  Kemp se rozjíždí, hráči mají za sebou fyzické testy
  Tortorella očekává větší vyrovnanost výkonů
  Problémy s platovým stropem: Kdo opustí Rangers?
  Tréninkový kemp se blíží, pozvání dostalo 49 hráčů
  Top 5 Evropanů v dresu newyorských Jezdců
  S Gáboríkem a Anisimovem by nám to klapalo, věří Frolov
  Profil: Martin Biron
  Mats Zuccarello Aasen: hráč s krkolomným jménem a kouzelnýma rukama
  Manhattanská policie bude mít nového šerifa. Přivítejte Dereka Boogaarda
  Nejtvrdší hráč draftu se představuje. Uvítejte Dylana McIlratha
  Šťastné výročí, New York Rangers, je tomu deset let, co přišel Glen Sather, aby vybudoval vítěze
  Marián Gáborík si je jist svou budoucností na Manhattanu
  Dvacet nejnadějnějších Jezdců: 1. - 5. příčka
  Posezonní vysvědčení hráčů
  Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne
  Poslední hodnocení řečí čísel
  Jezdci jsou poprvé od výluky bez play-off
  Dvacet nejnadějnějších Jezdců: 6. - 10. příčka
  Playoff na dosah
  Blueshirts jsou stále ve hře poté, co přejeli Leafs
  Rangers odjíždějí z Buffala s prázdnou, postup do play-off však mají nadále ve svých rukou
  Rangers znovu vyhráli a dotáhli se na postupovou osmičku
  Dvacet nejnadějnějších Jezdců: 11. - 15. příčka
  Henrik Lundqvist pomohl k výhře čistým kontem
  Postoupí Jezdci popáté za sebou do vyřazovacích bojů?
  Rangers porazili Isles a bodovali počtvrté v řadě
  Rangers promarnili vedení a z Toronta vezou jen bod
  Dvacet nejnadějnějších Jezdců: 16. - 20. příčka
  Rangers boj o play-off nevzdávají. V New Jersey vyválčili ve strhující koncovce dva body
  V divizním souboji Rangers s Lundqvistem v čele vymazali Ostrovany
  Blueshirts v souboji „o čtyři body“ prohráli a vidina play-off se jim vzdaluje
  Další souhrn řečí čísel
  Blues vystřelili pouze šestnáctkrát, přesto zvítězili
  Canadiens odjíždějí z New Yorku s plným počtem bodů
  Sean Avery se vrátil a pokořil Letce dvěma góly
  Vidina play-off se nerozplynula, Rangers vyhráli v Atlantě
  V zápase s Devils padlo devět gólů, body však Jezdci nezískali
  Jezdci se protrápili k bodu
  Lundqvist v kanonádě 55 střel zachránil bod
  Jak si vedli hráči Rangers ve Vancouveru?
  Kanonáda ve druhé třetině zajistila dva body
  ZOH 2010 - 11. hrací den, Drury a Callahan berou stříbro
  ZOH 2010 - 8. hrací den, čtyři hráči Rangers si zahrají semifinále, Gáborík odčaroval Lundqvista
  ZOH 2010 - 7. hrací den, Gáborík si zahraje čtvrtfinále
  ZOH 2010 - 6. hrací den uzavřel základní skupiny turnaje
  Ostře sledované masky I.
  ZOH 2010 - 4. hrací den
  ZOH 2010 - 2. hrací den
  Gáboríkův start na olympiádě se komplikuje
  Olympiáda začíná! Zúčastní se jí pět hráčů Rangers
  Rangers otočili utkání s Tampou a vyhráli poslední zápas před OH
  Svátek sportu je zde aneb prožijte olympijské hry v originálním hokejovém oblečení!
  Bez Gáboríka - bez bodů
  Mizérie posledních dní
  Lundqvist zazářil v brankářském souboji s Brodeurem
  V zápase s Caps bylo k vidění jedenáct branek
  Premiéra Jokinena body nepřinesla
  Gáboríkovo galapředstavení ukončilo sérii proher
  Hrát posledních deset minut opravdu nestačí
  Rangers na rozcestí
  Jednooký rozdrtil slepého
  Jezdci odjíždí z Montrealu s výpraskem
  Co je moc, to je moc
  Flyers vybojovali výhru nad Rangers v nebývale vypjatém zápase, popral se i Gáborík
  Kde je chyba
  Další řádění Rangers odnesla Tampa Bay
  Rangers deklasovali Habs po první přestávce
  Blues zahráli Johnsonovi třikrát a Jezdci opět prohráli
  Další Brodeur vychytal proti Rangers nulu. Tentokrát jím byl ottawský Mike
  Fantastické představení rozhodly až nezvládnuté nájezdy
  Posledních dvanáct utkání řečí čísel
  Jezdci přehráli Boston a získali další cenné body
  Jezdci s Johnsonem v brance prohráli na nájezdy
  Avery se Dallasu pomstil za vyhazov
  Rangers našli ztracené střelce a porazili Boston
  Střelecky impotentní Rangers uhájili doma pouze bod
  Rangers oslavili konec roku výhrou v Carolině
  Jezdci dostali od Philadelphie ostudný výprask
  Dubinsky zajistil týmu ve strhujícím závěru alespoň bod
  „Ježíšek“ Henrik Lundqvist nadělil Jezdcům čtvrtou výhru v řadě
  Henrik Lundqvist drží Rangers nad vodou
  Čaroděj Lundqvist vykouzlil třetí výhru v řadě
  King Henrik dovedl Rangers k výhře ve Philadelphii
  Blueshirts bez Reddena s Kotalíkem protrhli sérii porážek
  Rangers s Dubinskym v sestavě vydřeli bod proti Atlantě
  Dva přesilovkové góly Jezdců na Buffalo nestačily
  Henrik Lundqvist v Chicagu ukradl pro Rangers bod
  Lundqvistův zkrat v závěru připravil Rangers o bod
  Jezdci protrhli sérii proher, z Buffala vezou dva body a výhru 2:1
  Rangers opět prohráli, tentokrát ale ne s ostudou
  Blesky uhodily pětkrát, Rangers si odváží vysokou porážku
  Parenteau zařídil při nájezdech výhru Blueshirts
  Gáborík opanoval gólově nejbohatší zápas týmu v sezóně
  Seznamte se: Chad Johnson, další brankářská naděje Rangers
  Pád pokračuje, Jezdci před domácími fanoušky podlehli Floridě
  Zraněními sužovaní Rangers postrádají druhého střelce
  Ani dva góly Gáboríka proti Washingtonu nestačily
  Parenteau rozhodl první nájezdy Jezdců v letošní sezóně
  Perličky ze setkání hráčů s fanoušky
  Oslabení Rangers podlehli Thrashers a prohráli podruhé v řadě
  Kiprusoff obral Jezdce o body, ti prohráli 1:3 a počítají zraněné
  Higgins protrhl střelecké trápení, přesto Jezdci neuspěli
  Lundqvist gól nepustil, Gáborík jeden dal a Rangers slaví hubenou výhru
  Byers vsítil svou první branku v kariéře, špatné výkony týmu však pokračují
  Rangers byli bez Gáboríka jako květina bez vody
  Prvních dvanáct utkání: jak funguje nová receptura?
  Marián Gáborík zazářil v utkání s Kojoty
  Blueshirts neprotrhli sérii proher, z Montrealu vezou bod
  Jezdci prohráli podruhé v řadě, nestačili na Devils
  Sharks poslali Jezdce zpět na zem, vyhráli 7:3
  Rangers i Gáborík prodloužili v Torontu své série
  Rangers vyhráli pošesté v řadě!
  Jezdci si proti Torontu s chutí zastříleli
  Rangers zdolali unavené Kačery
  Rozhovor s Artěmem Anisimovem a Enverem Lisinem
  Rangers porazili Capitals ve vyrovnaném utkání
  Jezdci vezou z New Jersey dva body
  Dubinsky a spol. dovedli Rangers k první výhře
  Gáborík se při své premiéře v dresu Rangers trefil, ale na body to nestačilo
  Marián Gáborík: křišťálová hvězda
  Draft se blíží. Co může nabídnout z pohledu Rangers?
  Zápas bez trenéra Rangers nezvládli, rozhodne se ve Washingtonu
  Diváci ve Verizon Centre viděli čtyři branky. Všechny lovil ze sítě Lundqvist
  Lundqvist vymazal střelce Washingtonu
  Dubinského gól znamenal výhru nad Capitals
  Rangers přehráli Flyers i bez Druryho
  John Tortorella: Máme před sebou ještě hodně práce
  Rangers porazili Letce 2:1 a zajistili si postup do play-off
  Impotentní Rangers nevsítili ani branku a podlehli Bruins 0:1
  Lundqvist vychytal Ďábly, Rangers vyhráli 3:0
  Rangers prohráli v důležitém zápase s Penguins 4:3
  Rangers získali proti Buffalu další důležité body
  Jezdci podlehli Letcům 4:2 a stále balancují na hraně play-off
  Cesta do play-off se komplikuje, Jezdci nezvládli utkání v Carolině
  Rangers porazili nejlepší celek Východní konference a vyhráli potřetí v řadě
  Poslední newyorské derby sezóny ovládli Rangers
  Bude mít Lundqvistův příběh čtvrtého pokračování?
  Colorado odjíždí z Madison Square Garden s výpraskem
  Nový trenér, stále ti samí Rangers
  Rangers padli na stadionu soupeře už poosmé v řadě, tentokrát byli nad jejich síly Sabres
  Korpikoski se proti Buffalu vrátí do sestavy na úkor Vorose
  Mizerné výkony pokračují, na Islanders to ale stačilo
  Do derby nezasáhne Korpikoski, nahradí ho Dawes
  Jezdci se stále nevyhrabali z krize, podlehli Letcům 2:5
  Přeskočí Jezdci Philadelphii v tabulce Východní konference?
  Jezdci opět doplatili na slabou ofenzivu a za bod mohou děkovat Lundqvistovi
  Poradí si Jezdci s rozjetou Floridou?
  Blueshirts zabrali a udolali silný Washington
  Zastaví Rangers proti Washingtonu propad tabulkou?
  Hluboká krize pokračuje, Rangers znovu neskórovali
  Rangers nastoupí v New Jersey s pozměněnými útoky a Henrikem Lundqvistem v brance
  Ohlasy hráčů a trenéra po blamáži v Dallasu
  V Dallasu se Jezdci představí s Valiquettem mezi tyčemi
  Rangers Gravese nepotěšili, proti slabé Atlantě vydřeli jen bod
  The Garden čeká noc Adama Gravese. Anisimov a Reitz si proti Atlantě odbudou svou premiéru
  A co dál?
  Špatná koncovka zapříčinila druhou porážku v řadě
  Jezdce prověří Boston. V brance opět Lundqvist
  Jezdci selhali ve třetí třetině a odváží si debakl
  Do Pittsburghu vstoupí Jezdci již s Lundqvistem v bráně
  První zápas po přestávce odchytá Valiquette. Proti Carolině nastoupí také Korpikoski
  Návrat domů přinesl Jezdcům dva body
  Proti Anaheimu nastoupí Voros a Fritsche
  Fleury vychytal Pittsburghu vítězství
  Prodlouží Rangers v Pittsburghu sérii výher?
  Drury a Lundqvist se podepsali pod výhru Jezdců
  Blueshirts vyzvou silné Chicago
  Lundqvist je zpátky ve formě, Rangers zvítězili v derby
  New York uvidí derby s pořadovým číslem čtyři
  King Henrik vymazal střelce Ottawy
  Do zápasu v Ottawě by mohl naskočit Sanguinetti
  Pětizápasovou cestu po hřištích soupeřů načnou Jezdci v Buffalu. Do branky se postaví Valiquette
  Montreal přestřílel Rangers, Lang si připsal hattrick
  Oplatí Jezdci Canadiens vysokou porážku z Montralu?
  Lundqvist pomohl první nulou v sezóně k výhře nad Penguins
  The Garden uvidí souboj s trápícími se Penguins
  Další gól Petra Průchy porážce nezabránil
  Blueshirts se pokusí dobýt Washington
  Co naskýtá pohled do zálohy Rangers?
  Blueshirts přestříleli Islanders. Průcha se chopil příležitosti
  Do městského derby vkročí Rangers i s Rozsívalem
  První branka Kalinina ani první bod Pottera na body nestačily
  Proti Ďáblům nevyjede Rozsíval, nahradí ho Potter
  Blueshirts ztratili proti Washingtonu vyhraný zápas
  The Garden uvidí předvánoční souboj s oslabenými Caps
  Jezdci jen těsně podlehli domácím Žralokům
  Jak Rangers obstojí v souboji s nejlepším týmem NHL?
  Další duel čeká Blueshirts v Los Angeles
  Rangers započali trip po západě úspěšně
  Rangers porazili Carolinu... na nájezdy
  Odčiní Jezdci proti Hurricanes výprask od Devils?
  Diváci viděli třináct branek. Rangers dotáhli čtyřbrankové manko, na výhru to však nestačilo
  Dokáží si Rangers i tentokrát poradit s Devils?
  Do zápasu v Atlantě naskočí Redden i Valiquette
  Madison Square Garden byla svědkem další trpké prohry
  Potter si proti Flames odbude svou premiéru
  Jezdci si v Montrealu uřízli ostudu
  Canadiens budou dalším soupeřem Jezdců
  Průcha ožil a přispěl k výhře nad Pittsburghem
  Do souboje s Tučňáky vlétnou Jezdci s obměněnými formacemi. Nastoupí i Petr Průcha
  Florida připravila Jezdcům nejvyšší porážku v sezóně
  Odveta: Panthers přijíždí do Madison Square Garden
  Jezdci porazili Floridu 4:3 po nájezdech, Fritsche vsítil první branku v dresu Rangers
  Proti Panterům nejspíš dostane přiležitost Petr Průcha
  Blueshirts vybojovali v Tampě další vítězství
  Jezdci vyjíždí na slunnou Floridu
  Žerděv zařídil obrat v zápase s Phoenixem
  Proti Kojotům nastoupí Jezdci i s Gomezem
  Rangers po ospalém výkonu podlehli Senátorům
  Do Kanady s Valiquettem v bráně
  Jezdci podlehli Canucks 3:6, rozhodly hrubky v obraně
  Souboj brankářů: Luongo vyzve Lundqvista
  Zápas s Ottawou rozhodly nájezdy, Rangers vyhráli v poměru 2:1
  Redden nastoupí proti svým bývalým spoluhráčům
  Rangers dokázali otočit zápas, porazili Bruins 3:2 po nájezdech