New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je stř 11. pro 2019, 06:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 294 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: GAME THREAD: Základní část
PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2019, 12:22 
The Great One
The Great One

Jsem nicméně zvědavý, jak Quinn překope sestavu. Nějaké změny by to chtělo. A Kakka bych zkusil dát do první řady a to i na přesilovkách. Poslední dva zápasy byl Bučněvič neviditelný.

PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2019, 12:32 
Veterán
Veterán

no tak rano jsem dokoukal treti tretinu ze zaznamu, kdybychom nahodou otocili, ale cely ten zapas jeden velky hnus, nedokazu vybrat jeden dobry vykon, zato nadprumerne vycnival takovy Kreider a Staal, u kterych se to stava opravdu koloritem, Strome se k nim nadherne priblizuje spolecne s Buchnevichem.. ja ani nevim, jestli jsem na nej zasedly nebo tak neco, ale fakt mi prijde uplne nulovy a rozhodne to neni hrac do prvni lajny

kdyz tu nekdo po tom super zapase s Jets psal, ze jsme stejne ztraceni, kdyz nam nezahraje Ziba a Panarin, tak jsem tomu nechtel ani verit, nicmene je to fakt pravda, ten tym jeste zdaleka nema na pravidelne vyhry, respektive je nema kdo zařizovat.. #PrayForTank

jo a je mi fakt strasne lito Andersona ze musi hrat s McKeggem a Haylem, to je fakt neco, Quinne uvědom se

PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2019, 13:11 
Junior
Junior

Dnes vyhrajem :) Panarin a Ziba už jsou dlouho na suchu , budou padat fíky .

PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2019, 14:39 
The Great One
The Great One

Kappo hattrick, přičemž u třetího gólu dotlačí puk do branky i s ovcí.

PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2019, 16:09 
MVP
MVP

Sestavu komentovat nebudu, přesně se ukazukje co jsem psal na začátku a byli tu jistí oponenteři, kteří nyní chodí kanaly :mrgreen: , ale ***** v sestavě s Haleyem a Smithem nejít pomstít Foxe, když zebry dělaj, že nic, je smutný. Prostě měli Halla vyzvat na faight, tohle se prostě nedělá. Udělat to Ziba Hughesovi, tak sou toho plný blogy a weby a newspapery. Pokud se nic neudálo, je tu Haley na nic a jen zabírá místo mladším.

PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2019, 19:10 
The Great One
The Great One

mess píše:
Sestavu komentovat nebudu, přesně se ukazukje co jsem psal na začátku a byli tu jistí oponenteři, kteří nyní chodí kanaly :mrgreen:

Však ono mělo smysl nechat klidně ze začátku hrát ty starší hráče v předních formacích. Jsou to sice teď jen spekulace, ale je možný, že kdyby Namestnikov hrál ve čtvrté lajně šest minut za zápas, tak si ho Ottawa nevzala a straší nám tu pořád. Stejně tak je možné, že s Chytilem a Kravcovem v sestavě bychom teď byli bez bodu. Ostatně co jsem vysledoval z předchozích zápasů, tak nás prakticky všichni soupeři přehrávají i proto, že vyhrávájí souboje o puk u mantinelů, získávají nahozené puky apod. Je opravdu otázka, zda by to nebylo ještě horší, když bychom měli více technicky založené první tři řady, jak jsi navrhoval.

Na druhou stranu po předchozích zápasech by to už opravdu chtělo zkusit nějak posílit druhou formaci a určitě také vytáhnout Andersona nahoru sestavou, protože rozhodně patří k naším nejlepším útočníkům a to i v otázce důrazu a vyhrávání osobních soubojů. Řešením, které se nejspíš dřív nebo později stejně zkusí, může být roztrhnout dvojici Zibanejad-Panarin ve snaze dát dohromady dvě vyrovnanější formace.

PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2019, 21:17 
Veterán
Veterán

J.K.Kožíšek píše:
mess píše:
Sestavu komentovat nebudu, přesně se ukazukje co jsem psal na začátku a byli tu jistí oponenteři, kteří nyní chodí kanaly :mrgreen:

Však ono mělo smysl nechat klidně ze začátku hrát ty starší hráče v předních formacích. Jsou to sice teď jen spekulace, ale je možný, že kdyby Namestnikov hrál ve čtvrté lajně šest minut za zápas, tak si ho Ottawa nevzala a straší nám tu pořád. Stejně tak je možné, že s Chytilem a Kravcovem v sestavě bychom teď byli bez bodu. Ostatně co jsem vysledoval z předchozích zápasů, tak nás prakticky všichni soupeři přehrávají i proto, že vyhrávájí souboje o puk u mantinelů, získávají nahozené puky apod. Je opravdu otázka, zda by to nebylo ještě horší, když bychom měli více technicky založené první tři řady, jak jsi navrhoval.

Na druhou stranu po předchozích zápasech by to už opravdu chtělo zkusit nějak posílit druhou formaci a určitě také vytáhnout Andersona nahoru sestavou, protože rozhodně patří k naším nejlepším útočníkům a to i v otázce důrazu a vyhrávání osobních soubojů. Řešením, které se nejspíš dřív nebo později stejně zkusí, může být roztrhnout dvojici Zibanejad-Panarin ve snaze dát dohromady dvě vyrovnanější formace.

Mně to naopak přijde, že jsme jaloví v útoku a že nedokážeme vůbec nic vymyslet, protože tam máme samý kopyta v útoku. Teda kromě Ziby a Panarina, potažmo Kakka, který si povodí 4 hráče a pak ztratí puk, protože nemá komu nahrát (a proto to taky poslední dobou začal brát na sebe, akorát se zatím úplně neadaptoval a nezvládá to tak suverénně jak Panarin). Rozhodně by to chtělo nějakýho Chytila v dobré formě do druhé řady, který by tomu dal šťávu. On by možná úplně stačil ten Andersson. A to jsme zase u toho Quinna, kterej mě neskutečně ****.

Panarin je mimochodem za první 4 zápasy náš nejlepší hráč a kromě bodů přispívá i spoustou dalších věcí. To jak obírá o puk soupeře, ale i brání, na to se dívá skvěle. Aspoň nějaký pozitivum. Zatím rozhodně stojí za ty prachy, snad to vydrží ještě dalších 6 let a 8 měsíců cca :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2019, 22:18 
The Great One
The Great One

jp píše:
Panarin je mimochodem za první 4 zápasy náš nejlepší hráč a kromě bodů přispívá i spoustou dalších věcí. To jak obírá o puk soupeře, ale i brání, na to se dívá skvěle. Aspoň nějaký pozitivum. Zatím rozhodně stojí za ty prachy, snad to vydrží ještě dalších 6 let a 8 měsíců cca :mrgreen:

Z Panarina mám zatím taky velmi dobrý pocit. Třeba jak včera zlomil tu hokejku a dostali jsme čtvrtý gól, tak na něm bylo vidět, jak ho to vyloženě ****. Zatím se zdá, že je na tom charakterově opravdu dobře a že ho vysoká smlouva neuspokojila. Chce vyhrávat a zlepšovat se. Tak snad mu to vydrží po celý kontrakt. :)

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 01:09 
The Great One
The Great One

Asi nemá smysl zakládat speciální zápasový thread, když tu jsem asi sám. :drunken:

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 01:49 
Junior
Junior

23-3 na střely proti Yotes je strašný. Georgiev se aspoň pořádně zahřál ale takhle to dál nejde propadání v obraně a přenechávání puků soupeři v naší třetině. Proti Arizoně by se něco mělo vymyslet přeci nemůžeme být o tolik horší. Nemluvě o zbrklosti útoku něco vymyslet a nějaké souhře dnes zatím asi kromě Panarina a ziby (jak jinak) není nic moc vidět nějaká větší snaha a připadá mi že poslední zápasy máme smůlu na vylučování zbytečné fauly a rozhodčí se upískávají ale na to to nemůžeme svádět :D :banghead: :banghead:

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 02:08 
The Great One
The Great One

DEANGELO!

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 02:09 
Junior
Junior

No konečně tohle nebyl vůbec špatný začátek druhé třetiny hezké šance ziby a panarina a nakonec ještě gooool :D :cheers:

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 02:33 
The Great One
The Great One

Ach jo, Ziba stojí metr od prázdné brány a ještě přihrává. :E

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 02:34 
The Great One
The Great One

Tak aspoň DeAngelo dal druhej. Kakko by měl mít asistenci.

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 02:35 
Junior
Junior

anooo paráda :D konečně hezké přesilovky :nyr: :nyr: paráda kakka mi začínalo být už líto bez bodů, pro Deangela vypadá povedený zápas

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 294 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]