New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je úte 02. čer 2020, 14:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Extraliga 2013/14
PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 09:27 
MVP
MVP

jp píše:
mě se hlavne nejvíc líbí, jak si Pražáci dělají z Brňáků srandu, že mají komplex z Prahy, a přitom to vypadá, že je to přesně naopak :debil:

ani ne. spíš je to úplně normální averze proti fanouškům Komety. Co jsem zažil v hušákaréně a kolem při zápasech se Slavií, to jsem ještě na hokeji neviděl. Neskuteční burani, navíc nepříjemně agresivní, což člověk čeká na fotbale ale ne na hokeji

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 09:55 
Opora týmu
Opora týmu

mess píše:
Hlavně by si už konečně měli ve Spatrtě uvědomit, že bez sparťanů jako takovejch to nebude nikdy ono a za prachy si úspěch nekoupíš. Proč se zbavili Hanzlíka nechápu dodnes.

Přesně tak! Je to tým ******* žoldáků. Není to Sparta jako za Franty Výbornýho. Bylo to právě vidět v tý (ne)bojovnosti. Myslím, že ono jich teď zas dost odtáhne...

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 09:58 
The Great One
The Great One

jp píše:
mě se hlavne nejvíc líbí, jak si Pražáci dělají z Brňáků srandu, že mají komplex z Prahy, a přitom to vypadá, že je to přesně naopak :debil:

Ne všichni, hele. Když jsem byl na prvním zápase semifinále, tak jsem tam na Brno nenadával. Část Sparťanských fanoušků ano, ale mohu tě ubezpečit, že fanoušci Brna na pražany nadávali mnohem mnohem víc a byli přitom vulgárnější. Už jen z tohoto důvodu si myslím, že mají ve větší míře obyvatelé Brna komplex z Prahy než naopak. ;)

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 10:02 
Opora týmu
Opora týmu

damik1 píše:
jp píše:

ani ne. spíš je to úplně normální averze proti fanouškům Komety. Co jsem zažil v hušákaréně a kolem při zápasech se Slavií, to jsem ještě na hokeji neviděl. Neskuteční burani, navíc nepříjemně agresivní, což člověk čeká na fotbale ale ne na hokeji

Celý to buranství je navíc umocněný odvěkým komplexem Morava x Čechy, Brno x Praha... Letos by měla Praha (záměrně píšu jen to město - protože právě o tom boji Morava vs. Čechy - zástupce - Praha to tady celý bylo) napíču soupeře v celým P-O. Vždyť nakonec v semi byly 3 moravský kluby, že jo...

Bez ohledu na to, že si to Sparta (žoldácká) projela včera sama, bude teď to nejotřesnější finále ever. Dokonce snad horší, než kdyby se hrálo finále mezi Slávijí a ******.

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 10:05 
The Great One
The Great One

Spartu nevím, jestli můžu hodnotit, zase tak moc ji nesleduju. Ale v zápasech, na kterých jsem byl, tak tam náznaky bojovnosti byli, vesměs po celou sérii s Kometou byli lepším týmem a například první a pátý zápas Sparta podle mě prohrála omylem, protože byla o dost lepší, jen hráči zahazovali šance jak Martin St. Louis. Podle mě Spartě chybělo víc přímočarosti a hlavně odhodlání to v momentě, kdy vedou prostě zavřít a bránit - to je podle mě chyba trenéra, ale i zkušených hráčů, co tam byli. Další věc je, že brankář nepodržel, asi opět chyba trenéra, že neměl na play off rozchytanou dvojku (aneb Talbot v posledním zápase proti Montrealu nechytal rozhodně proto, že by se Lundqvistovi nechtělo...)

Nicméně tím, že si nechali sebrat tak dobře rozehraný sedmý zápas, si podle mě vyřazení zaslouží a to i přesto, že po většinu série byli výrazně lepší. Ale prostě něco takového si nemohli dovolit, asi měli v hlavě, že jim dají ještě rychle dva, bude to 4:0 jako v šestém zápase a tak už do toho nešli úplně naplno. Jinak si takový kolaps vysvětlit nedokážu.

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 14:59 
Legenda
Legenda

Všimněte si data následujících příspěvků:
viewtopic.php?f=1&t=2973&p=240153&hilit=Janda%C4%8D#p240153
viewtopic.php?f=8&t=2861&p=240185&hilit=Janda%C4%8D#p240185
viewtopic.php?f=8&t=2861&p=240188&hilit=Janda%C4%8D#p240188

:ouch:

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 15:25 
The Great One
The Great One

Zase nemůžeš na Jandače všechno házet, to že se ze hry vytratil Petr Ton, ať už vinou zranění nebo psychické deky, to Jandačova chyba nejspíš nebude. Stejně jako to, že se Popperle v rozhodujících chvílích celkem psychicky rozložil.

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 15:33 
Legenda
Legenda

Neházím, jenom jsem upozorňoval, jak se s ním historie opakuje.

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 15:54 
Opora týmu
Opora týmu

Něco na tom asi bude... Celou sezónu, resp. její větší část Sparta vyhrávala zápasy, v nichž po prvních dvou třetinách (někdy jen po tý první) měla pohodlnej náskok... Naopak vyrovnaný zápasy většinou vytekla. Co si teď vybavuju, bylo to 1:0 v Plzni, tuším, že 2krát vytekla 2:1 s Hradcem. Většinou to byly prohry o gól. Kromě tý 5:2 v Liberci, na kterou jsem se, já *****, šel podívat... S Vítkovicema snad zas dvakrát skoro promr(d/h)hala 4gólovej náskok.

Mám takovej pocit, že v těch vypjatejch momentech neumí Jandač ten tým správně namotivovat.

Možná za to ale nakonec vůbec nemůže Jandač, ale JÁ... v uplynulý sezóně jsem byl osobně na 3 zápasech Sparty. Na tom výše zmíněným v Liberci a pak na prvním a posledním (tím myslím dva zápasy :E ) zápase s Kometou.

Takže možná nastal čas na mou omluvu.

Takže:

L´PARDOUN, pánové.

Slibuju, že už se dlouho na žádnej zápas podívat nepojedu.

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 17:36 
Opora týmu
Opora týmu

Navíc fakt, že ještě když jsem stál ve frontě před halou, vedla Sparta 2:0, mě v tom ještě víc utvrzuje... :E

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 17:47 
All-Star
All-Star

PROCHEY píše:
Navíc fakt, že ještě když jsem stál ve frontě před halou, vedla Sparta 2:0, mě v tom ještě víc utvrzuje... :E

V tom případě díky bohu, že Rangers hrají na jiným kontinentu.

PříspěvekNapsal: úte 15. dub 2014, 19:19 
Opora týmu
Opora týmu

Náhodou! Když jsem byl naposled na Rangers, tak vyhrali. :)

Zas to ale možná bylo tím, že jsem současně přinesl smůlu Spartě. :E

PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2014, 21:32 
Veterán
Veterán

PROCHEY píše:
damik1 píše:
jp píše:

Celý to buranství je navíc umocněný odvěkým komplexem Morava x Čechy, Brno x Praha... Letos by měla Praha (záměrně píšu jen to město - protože právě o tom boji Morava vs. Čechy - zástupce - Praha to tady celý bylo) napíču soupeře v celým P-O. Vždyť nakonec v semi byly 3 moravský kluby, že jo...

Bez ohledu na to, že si to Sparta (žoldácká) projela včera sama, bude teď to nejotřesnější finále ever. Dokonce snad horší, než kdyby se hrálo finále mezi Slávijí a ******.

no tak já se třeba například stydím za to, co někteří fanoušci dělali v Brně po 6. zápase série. já teda tu Kometu nijak moc nesleduju, byl jsem na jejích zápasech jen párkrát, ale každopádně mi přijde, že těch buranů je jich menšina, bohužel právě ti jsou nejvíc vidět a hází špatný světlo na ty slušný. každopádně jsou ale všude. když jsem se vracel domů ze zápasu NYR Sparta, tak jsem taky na pár buranských Sparťanů narazil, čímž ale zároveň neříkám, že jste takoví i vy. a ten komplex Brna z Prahy je podle mě naprostej mýtus a má ho právě těch pár buranů, co si potřebujou něco dokazovat.

každopádně mi přijde naprosto ubohý, když tady někdo nadává na to, že ve finále jsou naprosto ******* týmy. vždyť to finále nebudou hrát žádní buranští fandové, ale sami hráči, kteří si to finále odpracovali na ledě poctivě a s projevy fanoušků nemají nic společného, a nadávat jim mi přijde na úrovni hospodských povalečů. tady mi to přijde jako projev zlosti, že Sparta byla vyřazená, a zrovna s Brnem, což ukazuje spíš na váš komplex. :tudle: každopádně chápu to rozhořčení, ale brečet, že Sparta byla přece lepší, vám moc nepomůže, protože ve 4 zápasech dala míň gólů a na ničem jiným nzáleží. to, že její herní projev byl lepší, je snad naprostou samozřejmostí, vzhledem k tomu, jaký má oproti všem ostatním týmům zázemí. a právě to dělá její prohru ještě víc ostudnou, když toho nedokázala využít. být sparťan, jdu si hodit mašli. :tudle: :tudle: :tudle:

PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2014, 21:39 
The Great One
The Great One

jp píše:
každopádně chápu to rozhořčení, ale brečet, že Sparta byla přece lepší, vám moc nepomůže, protože ve 4 zápasech dala míň gólů a na ničem jiným nzáleží

Nemáš pravdu, protože jeden zápas rozhodovala jakási dovednostní soutěž, která podle mě nemá v play off co dělat. Nicméně Sparta si za tu ostudu v sedmém utkání určitě vypadnout zasloužila (i kdyby vyhrála všechny ostatní zápasy série), navíc ta v play off hloupá dovednostní soutěž ji dost pomohla ve čtvrtfinále proti Vítkovicím. Každopádně ale myslím, že všechny zápasy v play off by se měly hrát do rozhodnutí jako v NHL.

PříspěvekNapsal: stř 16. dub 2014, 21:52 
All-Star
All-Star

J.K.Kožíšek píše:
jp píše:
každopádně chápu to rozhořčení, ale brečet, že Sparta byla přece lepší, vám moc nepomůže, protože ve 4 zápasech dala míň gólů a na ničem jiným nzáleží

Nemáš pravdu, protože jeden zápas rozhodovala jakási dovednostní soutěž, která podle mě nemá v play off co dělat. Nicméně Sparta si za tu ostudu v sedmém utkání určitě vypadnout zasloužila (i kdyby vyhrála všechny ostatní zápasy série), navíc ta v play off hloupá dovednostní soutěž ji dost pomohla ve čtvrtfinále proti Vítkovicím. Každopádně ale myslím, že všechny zápasy v play off by se měly hrát do rozhodnutí jako v NHL.

Kdyby ten zápas byl 5:5, tak neřeknu, ale vymlouvat se na dovednostní soutěž, když dáte za 80 minut jeden gól, mi přijde trochu pokrytecký.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]