New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je sob 08. srp 2020, 01:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Jak dvě porážky s Flyers a zranění hráčů otřásly vaší nadějí v postup do play off?
Anketa končí za stř 04. bře 2020, 10:24
Pořád jsem přesvědčen, že play off dáme 7%  7%  [ 1 ]
Bude to těžké a vyrovnané, ale tajně doufám, že to nakonec uhrajeme 64%  64%  [ 9 ]
Před zápasy s Flyers jsem v postup věřil, teď už ne 14%  14%  [ 2 ]
Nevěřil jsem předtím a nevěřím ani teď 14%  14%  [ 2 ]
Kde je Brendan Smith? 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 14
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 04. bře 2020, 18:43 
Stálý hráč
Stálý hráč

J.K.Kožíšek píše:
jp píše:
Viděl jsem celý zápas až do rozhodujícího gólu, když jsem to přestal zvládat s trpělivostí a přetočil jsme to až na konec. Byli jsme lepší. Hráli jsme dobře. Je to škoda. Ale jestli bude Lafreniere, tak mi to vadit nebude :E

Však díky dobrotivosti Caroliny pořád můžeme mít teoreticky zároveň Lafreniéra i Stanley Cup. :mrgreen: :mrgreen:

Obojí je zhruba stejně pravděpodobný.. :lol:

PříspěvekNapsal: stř 04. bře 2020, 19:00 
MVP
MVP

Lancer píše:
Očekávaný výsledek a podle reportáže Miloše76 jsme nebyli horším týmem... ale co to znamená? Možná na nás prostě jen hráli to nejnutnější... Neviděl jsem to. Dokonce jsme je přestříleli a Kakko byl na ledě skoro 14 minut a měl 18 střídání... slušný. Proti Blues jsem body nečekal a nečekám je ani proti Caps. Pak ale přijdou Devils a ty dáme.. Po nich Dallas, Colorado budou těžký a pak Arizona.. no bude těžký udržet aspoň teoretickou šanci na play off. Už se chystám na draft a vidím to někde mezi 10. a 13. místem a to bude slušný.. Ne skvělý, ale slušný..

ne fakt byli kluci lepší,meli vic šanci,Kakko sam mel na hokejke rozhodnutí,ale s 1 streleným golom se málokedy vyhráva.Potrebovali by goly i od jiných než co obvykle,bez Kreidera je to hodne citit..Snad im to aspon dodalo sebadoveru pred dalšími duelmi a ešte o play off zabojuju.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]