New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je sob 08. srp 2020, 01:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo postoupí do play off?
Anketa končí za ned 01. bře 2020, 09:27
Toronto (nyní 74 bodů) 19%  19%  [ 6 ]
Islanders (77 bodů) 26%  26%  [ 8 ]
Columbus (76 bodů) 13%  13%  [ 4 ]
Carolina (74 bodů) 3%  3%  [ 1 ]
Brendan Smith (72 bodů) 26%  26%  [ 8 ]
Florida (72 bodů) 10%  10%  [ 3 ]
Montreal (67 bodů) 0%  0%  [ 0 ]
Buffalo (66 bodů) 3%  3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 31
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:28 
MVP
MVP

Strome dnes 2 goly a asistence,Ziba 30 gol v sezone,Geo celý duel nás podržel duležitými zákrokmi a Pannarin nej hráčmi duelu

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:30 
Veterán
Veterán

milos76 píše:
videl si toho typka,čo po gole Foxe to nezvlad a mlatil ako nepričetný do mantinelu,kde se hoši tešili z golu :lol:

Ne to jsem neviděl, škoda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ani se mu nedivím. :D

Hej já mám takovou radost, dvě třetiny naprosto na nervy, nedalo se na to dívat, ale vydržel jsem a vyplatilo se!

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:32 
Veterán
Veterán

milos76 píše:
jp píše:
****** JOOOOOOOOOOOOOO

nešlo mi sem se prihlásit,ale presne toto som zažíval taky goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :lol: :ok:

Jsem moc emotivní, tvoje online reporty mají asi trochu víc vypovídající hodnotu. :E

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:33 
MVP
MVP

jp píše:
milos76 píše:
videl si toho typka,čo po gole Foxe to nezvlad a mlatil ako nepričetný do mantinelu,kde se hoši tešili z golu :lol:

Ne to jsem neviděl, škoda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ani se mu nedivím. :D

Hej já mám takovou radost, dvě třetiny naprosto na nervy, nedalo se na to dívat, ale vydržel jsem a vyplatilo se!

jj kluci si ta zaslouží hrali super bojovali,ta 3 tretina byla parádni,ale nebyt Georgieva,tak už bylo asi i po zápase,hodne duležitý zákroky predvadel on a Igor bude paradni dvojka doufam,skvelo by se doplnovali :ok:

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:34 
MVP
MVP

Hvězdy zápasu
1. Adam Fox
2. Tomáš Tatar
3. Mika Zibanejad

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:36 
MVP
MVP

jp píše:
milos76 píše:
jp píše:
****** JOOOOOOOOOOOOOO

nešlo mi sem se prihlásit,ale presne toto som zažíval taky goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :lol: :ok:

Jsem moc emotivní, tvoje online reporty mají asi trochu víc vypovídající hodnotu. :E

tomu se človek neubráni ,je to super je takhle videt bojovat :cheers: trochu som sa bál po zraneni Igora,že brana bude naše achilova pata,ale Geo hraje suprove :cheers: :co: snad mu to vydrži a :king: ukáže,že ešte do stareho železa nepatrí :lol:Ani moje vždy,proto si trochu pomáham i onlajnami,aby to melo hlavu a patu i pro kluky,čo ešte záznam nevideli,nebo nemaji čas koukat :lol: :ok:

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:41 
MVP
MVP

hodne duležitý byli 2 veci dnes,ta první,že náš golman pustil jen 2 branky za ty 2 tretiny ,kdy mel Montreal nekdy velke šance a ten gol na 2:1 chvili po golu Tatara,který kluky správne namotivoval a prišiel ten obrat v 3 tretine :ok:

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:42 
MVP
MVP

tahle výhra je hodne cenná,Montreal udržel za námi ješte o neco vic a pred duelmi s Phillkou i psychicky a bodovo aby na ne po prípadny prohre dnes nebyl tlak od nich samých,že musia vyhrat :ok:

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:46 
MVP
MVP

Dobrou noc a pekný vikend kluci,čekaji derby dueli s Phillkou,ty byvaji vždy hodne tvrde,držme palce nech to kluci zvládnou :ok: :nyr:

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:48 
MVP
MVP

pri tom gole do prázdnej brany má asistenci i Georgiev :ok: snad nekdy klukum vyjde podobná parada ako Rinnemu který v dueli Chicaga skoroval do prázdny brany supera,ješte aby svoji :lol:

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 04:52 
MVP
MVP

držme palce Blues aby obrátili skore s rybama je to 1:2 na začatku 3 tretiny,2 vyhrali na strely 10:1 domáci,snad jim ten obrat vyjde ako nám,ked už Toronto cennou výhru nad Bobrom urvalo

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 05:47 
MVP
MVP

Tak Blues to nakoniec otocili,sice az v pp ale aspon jim.ten 2 bod nenechali.Skoda,pri.troche stesti mohli mit ryby 0 s nami I dnes,ale sou to.bojovnici,ked uz se nedari az tak strelecky,tak to ubrani ako dnes,pred TDL ,se dost pisalo,ze po ni nebude proc byt vzhuru,bude odpiskana sezona a dlouha doba do ty novy,nase vedeni se postaralo,ze bude o co hrat az do konce ZC ,samozrejme kluci taky su borci.

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 05:51 
MVP
MVP

Este 1,vec,dost sa pred podpisom Chrise pisalo,ze kto vie,ci bude bodovat,ci se na to nevyprdne kdyz prachy dostane,zminilo se ,ze ma pozitivni vliv na mlady borce v satni,ale ked si pozorne vsimnete kto mel okrem.samotnych strelcov lvi podil na goloch 2 a 3 byl.to Chris,ne bodovo,ked si niekto kukne len skore,tam bude 0 rekne si,zase hral prd.Ale pozorne si vsimnite ako Chris pri gole Foxe I tom.gole z pp se skvelo postavil pred Pricea,jak byl dlouhy mu zakryl vyhled,ten nevidel ani prd a ten pustil.strely,ktore by inak kryl,nebyly to nejake zazracne strely a Price aj pred golom Foxe chytal paradne ale Chris to udelal.tak,ze komentatori jen opakovali Good joob Chris,neboji se jit pred branu,skvelo cloni a neboji se osekavani od obrancu a to bude taky dulezity,mit takeho borce v kadru I kdyby zrovna nebodoval,nejak zazracne nejakou dobu.

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 08:23 
Veterán
Veterán

WE WANT THE CUP :nyr: :nyr:

PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2020, 08:34 
Stálý hráč
Stálý hráč

Jako fakt boží... 5. výhra v řadě. 9 z posledních 10 zápasů vítězství. Před měsícem jsem si myslel, že po dnešku budeme usilovat o draftové top 10 a cíl do konce ligy bude top 5. A teď ještě že máme tu druhou volbu v 1. kole. :ok: :E

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]