New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je sob 08. srp 2020, 01:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 471 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Trade bait
PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 20:49 
The Great One
The Great One

Zajímalo by mě, jestli je ale nějak ošetřeno, že Carolina před draftem nemůže vyměnit 1. kolo od vítěze Stanley Cupu a pak nám předat tuto celkově 31. pozici. :E

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 20:54 
Veterán
Veterán

J.K.Kožíšek píše:
Zajímalo by mě, jestli je ale nějak ošetřeno, že Carolina před draftem nemůže vyměnit 1. kolo od vítěze Stanley Cupu a pak nám předat tuto celkově 31. pozici. :E

To už by bylo jednodušší, kdyby si prosadili, aby to bylo lottery protected. A jestli to ošetřený není, tak je to mnohem horší, než když by ten pick byl lottery protected, protože takhle teoreticky můžeme počítat s tím, že budeme mít 31. volbu v draftu za jakýchkoliv okolností.

A pokud jsme si tohle neošetřili a přistoupili jsme na to, tak by měl dostat Gorton od Pogece rákoskou. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 21:34 
MVP
MVP

J.K.Kožíšek píše:

Já myslím, že je tam uvedeno draft caroliny nebo toronta, ale pro lidi do medií se to přesně nepřepisuje.

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 21:36 
The Great One
The Great One

mess píše:
Já myslím, že je tam uvedeno draft caroliny nebo toronta, ale pro lidi do medií se to přesně nepřepisuje.

Jo, asi to tak bude. Já si s tím hlavně dělal srandu. :D

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 21:39 
MVP
MVP

J.K.Kožíšek píše:
mess píše:

Jo, asi to tak bude. Já si s tím hlavně dělal srandu. :D

Jo to jsem si myslel, ale jiní by se mohli začít bát.

PříspěvekNapsal: stř 26. úno 2020, 22:16 
MVP
MVP

jp píše:
Uznávám, že jsme to včera s tou negativitou možná trochu přehnal. :D

Jako první věc mě dost rozladila ta havarka a pak už jsem byl a priori *******. :D

Trochu jsem to zpracoval, popřemýšlel o tom a naznal jsem, že to nebude až taková hrůza.

Pořád mám nicméně strach ze dvou věcí:

že Kreider dopadne (nebo spíš odpadne) stejně jako Lucic nebo Neal v druhé polovině smlouvy. Spousta lidí se snaží věštit z křišťálové koule, že bude stárnout líp než Lucic, ale reálně nemůžeme vědět, co bude. Docela se toho bojím, na druhou stranu bude vyšší čáp hit, přinejhorším si můžeme pomoci dalším buy outem a být by to byl problém, tak by nás to vyloženě nezabilo. Nezbývá než věřit, že vedení se neplete ohledně jeho přínosu a že to za to hude stát. Já sám jsem byl pro jeho podpis namísto výměny, pokud by býval podepsal do 5 let. Jinak Edge píše, že na stole byly za Kreidera aspoň 2 nabídky, se kterými by Rangers byli spokojeni...

Druhá věc, které se opravdu bojím, je, že se nám teď obrana nalevo dost zhroutí a že najednou budeme nadávat na Lindgrena stejně jako na Pionka (kterému se teď mimochodem daří velmi dobře) nebo právě Skjeie, protože stejně jako oni dva dostane větší sousto, než bude schopen zvládnout. Aby to nakonec nedopadlo tak, že v létě stejně budeme muset pomocí trejdu přivést nějakého levého obránce, bude nás to stát majlant a ještě ta jeho smlouva bude taková, že si ohledně plážového stropu nepomůžeme. Varianta, že vyměníme DeAngela za stejně kvalitního levého beka a na jeho místo se posune Lundkvist, se mi nezdá příliš reálná. DeAngleova produkce se nedá lehce nahradit (je koneckonců top 5 v bodování obránců) a pokud navíc chceme, aby byl onen levý obránce schopen defenzivně zvládnout minuty v prvním párů, tak se bavíme o kandidátovi na Norris Trophy. A ti už teprve nerostou na stromě.

O tom, že si nemyslím, že tu levou stranu zvládnou uhrát sami zelenáči, jsme už mluvil. Rád se ale budu plést a pokud se do konce sezony defenzivně nezhorsime, tak si do popisu klidně napíšu, že DaTeLově moudrosti nesahám ani po kotníky. :mrgreen:

Nicméně musím zpětně uznat, že 1. kolo za Skjeie je fér a že jsem se nechal unést. To byla asi fakt blbost čekat něco víc.
Navíc co tady nezaznělo vzhledem k expansion draftu můžeme pokrýt jen 3 beky, Trouba tutovej, DeAngelo a Lindgren davaj smysl, takže 1st za Skjeie je super (po této sezóně mu začínala NTC), takže bychom přišli ne Skjeie, ale o Lindgrena nebo DeAngela. Takhle přijdem z obrany maximálně o Hájka pokud bude zajímavej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 471 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]