New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je úte 11. srp 2020, 03:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 471 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Trade bait
PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 04:33 
MVP
MVP

Presne Datliku,super povedane.Keby dosla ponuka na Newhooka ci nieco fakt bombasticke ani chvilu by nevahali vedeniu,take ale evidentne nic nedorazilo,rozhodli sa.predlzit Chrise,tymto ludom co.su u kormidla doverujem a viem,ze potrebuju cas a podporu a postavia vitazny tim.Viac ma mrzi ta nehoda,mali kluci stastie v nestasti,mohlo.to.byt mnohem.horsi,tak aspon,ze to neni nic,co by trvalo poskodilo ich zdravie,skore uzdravenie kluci a nech sa podobne veci objavuju co nejmin.Nejen.u nas,celkovo v NHL.

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 07:20 
Stálý hráč
Stálý hráč

Takže bych to shrnul z mého pohledu - podle důležitosti:

- Ti dva pitomci mají obrovský štěstí, že to nedopadlo hůř. Buuch se možná ochránil před výměnou, možná jeho odchod vůbec nebyl na stole. Každopádně doufám, že to Igor přežije bez následků - nějaký ty porušený nervy a podobně by mohli jeho schopnosti ovlivnit..

- Kreids 7x$6.5M - teď před 6. ráno ještě nejsou zveřejněny detaily, ale určitě tam bude nějaký to NMC, NTC... pokud bude modified, hodnota té smlouvy se pro nás značně vylepší. Jinak jeho role v týmu, ať už boduje nebo ne, je velmi vysoká. Pokud zařazujeme mladý do týmu MUSÍ tam mýt nějaký true blue veterán, který v pravou chvíli bude klidnit mladý. V obraně je to prý role Staala a v útoku to už nějakou dobu dělá právě Kreids. Je srdečný, přátelský, otevřený.. umí rusky. Že jsme ho mohli prodat za velký ranec? Nikdo neví jaká nabídka byla na stole a IMO po oznámeném podpisu se jeho hodnota ještě zvýšila - v létě by dostal víc. Ostatní do začátku platnosti nové smlouvy budou mít možnost dát na stůl nabídku, která se nedá odmítnout. Jinak jeho cap hit po odchodu Skjeie není nijak závažný problém (+$1,25M?). Za mně no problemo.

- Skjei za pozdější 1. kolo Caroliny.. s tím, že jejich 1. kolo od Toronta by se přesunulo na 2021, kdyby bylo v top 10 - to se nestane.. Takže to bude asi volba Toronta a to se uvidí, jak daleko se v play off dostanou, jestli vůbec.. Boží by bylo, kdyby se tam nedostal ani jeden... blouznim. Odchod Skjeie přinesl místo pod stropem. Super. Navíc má od příští sezóny m-NTC. Ten kluk nepodával top výkony, určitě ne takový, jaký jsme čekali.. ale na druhou stranu u nás to není sranda. Obecně bych řekl, že celá pravá strana obrany je lepší než Skjei (TVL, před pár lety jsme zoufale hledali slušnýho obránce napravo) a Lindgren ač mladý je v obraně jistější. Máme celkem dost možností, co s tím: Rykov a Hájek je logická varianta. Staal tam stále je a pokud ho nevykoupí, ještě rok bude.. a samozřejmě TDA, nebo Fox můžou hrát nalevo. TDA prý hrál dlouho nalevo... Pokud by se prosadil TDA nalevo, tak by nebyl problém ho v létě prodloužit za slušný prachy. Jinak by docela hrozilo, že ho v létě prodají... Trouba je loženej a Fox je lepší dozadu a ofenzivně je v něm taky obrovský potenciál.. Mít 3.PO za cenu, jakou TDA dostane by byl asi příliš velký luxus..

- Fast - čekal jsem, že ho prodají... ale když se Buuuch takhle upravil, tak by nás to asi oslabilo až moc.. takže buď podepíše velmi rozumně, nebo o něj v létě přijdem. Nebo ho trejdnem před draftem za nějaký 4.kolo...

- Georgiev / Lundqvist - výměna padla s dalším expertem Igorem... Henrik prohlásil něco v tom stylu, že bude naslouchat potřebám týmu. To může znamenat cokoliv, buy out by byla nejhorší varianta, lepší by byl retirement.. každopádně teď si pár zápasů zachytá. V odchod ani v létě nevěřim.

- Andersson - nečekal jsem, že bude vyměněn. Ale docela mě překvapilo, že nebyl vyměněn Puljujarvi a to může být nějakým měřítkem co bude i s Liasem.

- Strome - jeho prodej v tuhle chvíli by odpískal sezónu. Chytil na to zatím stabilně nemá, Howden vůbec... Takže když se náhodně nedostaneme ke slušnýmu 2C, tak u nás asi zůstane. Že bychom vydraftovali Byfielda, nebo Stutzleho asi těžko .. takže to nebude nikdo, koho bychom mohli nasadit už v příští sezóně. Strome má šanci se u nás chvíli udržet a dál si pěstovat tu chemii, kterou má s Panarinem.

Takže za mně OK. Z poměrně velkého množství potenciálních odchodů prodali jen Skjeie a to mluví o tom, že sledují nějaký big picture.

P.S.: sorry, ale naříkat nad tím, co jsme za koho mohli dostat je nesmysl. Nikdo neví co bylo na stole a všechno jsou to jen zbožná přání fanoušků živená novinářema a jejich spekulacema a nebo generátorama blbostí typu Eklund. Reálné nabídky se zveřejňují málokdy.

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 07:59 
The Great One
The Great One

Lancer píše:
- Ti dva pitomci mají obrovský štěstí, že to nedopadlo hůř. Buuch se možná ochránil před výměnou, možná jeho odchod vůbec nebyl na stole. Každopádně doufám, že to Igor přežije bez následků - nějaký ty porušený nervy a podobně by mohli jeho schopnosti ovlivnit..

Proč pitomci? Z toho, co říkal Davidson mi vyplynulo, že nehodu zavinil ten druhý řidič (špatné otáčení). Na silnici tě může nějaký blázen sestřelit a ty s tím nic neuděláš. Navíc byli připoutaní. Pitomcema bych je nazval kdyby se vraceli napitý z flámu a přitom se vybourali, ale takové zprávy jsem neviděl.

Bučněvič by měl být rychle zpátky (spekuluje se i o dnešku), takže si nemyslím, že by jsme si Fasta nechávali kvůli té nehodě. Ten zůstal, protože má pro klub větší cenu, než když bychom za něj dostali třeba 3. kolo. Šesťjorkin by také neměl být zlomený vážně. Podle popisu jeho zranění a obvyklé léčby v takových případech by měl být na play off zpátky. :D

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 08:03 
Stálý hráč
Stálý hráč

J.K.Kožíšek píše:
Lancer píše:

Proč pitomci? Z toho, co říkal Davidson mi vyplynulo, že nehodu zavinil ten druhý řidič (špatné otáčení). Na silnici tě může nějaký blázen sestřelit a ty s tím nic neuděláš. Navíc byli připoutaní. Pitomcema bych je nazval kdyby se vraceli napitý z flámu a přitom se vybourali, ale takové zprávy jsem neviděl.

Bučněvič by měl být rychle zpátky (spekuluje se i o dnešku), takže si nemyslím, že by jsme si Fasta nechávali kvůli té nehodě. Ten zůstal, protože má pro klub větší cenu, než když bychom za něj dostali třeba 3. kolo. Šesťjorkin by také neměl být zlomený vážně. Podle popisu jeho zranění a obvyklé léčby v takových případech by měl být na play off zpátky. :D

Aha .. já jsem večer četl komentář, že JD byl velký diplomat a o nějakém předjíždění nebo co a že je vina na straně hráčů a že Buuch je na tom sice líp, ale že minimálně týden nezasáhne... dál jsem se po tom nepídil. Holt JPP

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 08:48 
The Great One
The Great One

Lancer píše:
Aha .. já jsem večer četl komentář, že JD byl velký diplomat a o nějakém předjíždění nebo co a že je vina na straně hráčů a že Buuch je na tom sice líp, ale že minimálně týden nezasáhne... dál jsem se po tom nepídil. Holt JPP

Těžko říct, jak to bylo. A Hank může být taky rád, že jej nikdo nechytil, jak řídil to druhé auto. :E

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 09:04 
The Great One
The Great One

Co se týká té volby v 1. kole, tak opravdu platí, že si Carolina může vybrat, jestli nám dá pick svůj nebo pick Toronta. Nezbývá než doufat, že oba týmy vypadnout brzo.

Taky jsem někde četl, že Skjeiovi měla po sezoně naběhnout do smlouvy NTC, takže dost možná i to mělo vliv na to, proč byl vyměněn teď.

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 09:21 
Stálý hráč
Stálý hráč

J.K.Kožíšek píše:
Co se týká té volby v 1. kole, tak opravdu platí, že si Carolina může vybrat, jestli nám dá pick svůj nebo pick Toronta. Nezbývá než doufat, že oba týmy vypadnout brzo.

Taky jsem někde četl, že Skjeiovi měla po sezoně naběhnout do smlouvy NTC, takže dost možná i to mělo vliv na to, proč byl vyměněn teď.

JJ - CapFriendly je docela slušný zdroj
https://www.capfriendly.com/players/brady-skjei

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 09:23 
The Great One
The Great One

Lancer píše:

Citace z NY Post:
"Shesterkin was driving a 2019 Porsche southbound on Ocean Avenue near Avenue Z around 8:30 p.m. when a 2017 Honda sedan driven by a Connecticut man made an illegal U-turn in front of their vehicle, police said Monday. The Rangers’ vehicle struck the sedan and a parked SUV, police said. No charges have been filed and no summonses have been issued."

https://nypost.com/2020/02/24/rangers-s ... -accident/

Dle vyjádření policie nehodu zavinil řidič druhého vozu. Takže to byla smůla, těžko to označit za blbost hráčů.

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 10:04 
Stálý hráč
Stálý hráč

J.K.Kožíšek píše:
Lancer píše:

Citace z NY Post:
"Shesterkin was driving a 2019 Porsche southbound on Ocean Avenue near Avenue Z around 8:30 p.m. when a 2017 Honda sedan driven by a Connecticut man made an illegal U-turn in front of their vehicle, police said Monday. The Rangers’ vehicle struck the sedan and a parked SUV, police said. No charges have been filed and no summonses have been issued."

https://nypost.com/2020/02/24/rangers-s ... -accident/

Dle vyjádření policie nehodu zavinil řidič druhého vozu. Takže to byla smůla, těžko to označit za blbost hráčů.

Oukéééj. Beru zpět. :oops: ... Policie - to je hodně seriózní zdroj. An illegal U-turn je svinstvo v každý zemi..
Včera jsem to četl v nějakém tweetu na mobilu.. a naletěl jsem jako nějaký nazdárek.

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 16:20 
Veterán
Veterán

Uznávám, že jsme to včera s tou negativitou možná trochu přehnal. :D

Jako první věc mě dost rozladila ta havarka a pak už jsem byl a priori *******. :D

Trochu jsem to zpracoval, popřemýšlel o tom a naznal jsem, že to nebude až taková hrůza.

Pořád mám nicméně strach ze dvou věcí:

že Kreider dopadne (nebo spíš odpadne) stejně jako Lucic nebo Neal v druhé polovině smlouvy. Spousta lidí se snaží věštit z křišťálové koule, že bude stárnout líp než Lucic, ale reálně nemůžeme vědět, co bude. Docela se toho bojím, na druhou stranu bude vyšší čáp hit, přinejhorším si můžeme pomoci dalším buy outem a být by to byl problém, tak by nás to vyloženě nezabilo. Nezbývá než věřit, že vedení se neplete ohledně jeho přínosu a že to za to hude stát. Já sám jsem byl pro jeho podpis namísto výměny, pokud by býval podepsal do 5 let. Jinak Edge píše, že na stole byly za Kreidera aspoň 2 nabídky, se kterými by Rangers byli spokojeni...

Druhá věc, které se opravdu bojím, je, že se nám teď obrana nalevo dost zhroutí a že najednou budeme nadávat na Lindgrena stejně jako na Pionka (kterému se teď mimochodem daří velmi dobře) nebo právě Skjeie, protože stejně jako oni dva dostane větší sousto, než bude schopen zvládnout. Aby to nakonec nedopadlo tak, že v létě stejně budeme muset pomocí trejdu přivést nějakého levého obránce, bude nás to stát majlant a ještě ta jeho smlouva bude taková, že si ohledně plážového stropu nepomůžeme. Varianta, že vyměníme DeAngela za stejně kvalitního levého beka a na jeho místo se posune Lundkvist, se mi nezdá příliš reálná. DeAngleova produkce se nedá lehce nahradit (je koneckonců top 5 v bodování obránců) a pokud navíc chceme, aby byl onen levý obránce schopen defenzivně zvládnout minuty v prvním párů, tak se bavíme o kandidátovi na Norris Trophy. A ti už teprve nerostou na stromě.

O tom, že si nemyslím, že tu levou stranu zvládnou uhrát sami zelenáči, jsme už mluvil. Rád se ale budu plést a pokud se do konce sezony defenzivně nezhorsime, tak si do popisu klidně napíšu, že DaTeLově moudrosti nesahám ani po kotníky. :mrgreen:

Nicméně musím zpětně uznat, že 1. kolo za Skjeie je fér a že jsem se nechal unést. To byla asi fakt blbost čekat něco víc.

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 17:15 
The Great One
The Great One

jp píše:
O tom, že si nemyslím, že tu levou stranu zvládnou uhrát sami zelenáči, jsme už mluvil. Rád se ale budu plést a pokud se do konce sezony defenzivně nezhorsime, tak si do popisu klidně napíšu, že DaTeLově moudrosti nesahám ani po kotníky. :mrgreen:

Skvělé, už se těším. Víme, jak to dopadá, když se tu s někým sázíš. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 20:15 
Opora týmu
Opora týmu

jp píše:
Druhá věc, které se opravdu bojím, je, že se nám teď obrana nalevo dost zhroutí a že najednou budeme nadávat na Lindgrena stejně jako na Pionka (kterému se teď mimochodem daří velmi dobře) nebo právě Skjeie, protože stejně jako oni dva dostane větší sousto, než bude schopen zvládnout.

20 zápasů do konce ZČ je možná dost na to, zvlášť v téhle fázi sezony, abychom ho v nové roli dostatečně prověřili a zároveň pobral nějaký ty zkušenosti. Na druhou stranu, pokud vyloženě selže a prohraje nám to spoustu zápasů, budeme mít aspoň reálnou šanci na top ten pick.
Obecně taknkování nefandím, ale takovýhle “neúmyslný” je akceptovatelný. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 20:21 
Stálý hráč
Stálý hráč

PROCHEY píše:
jp píše:
Druhá věc, které se opravdu bojím, je, že se nám teď obrana nalevo dost zhroutí a že najednou budeme nadávat na Lindgrena stejně jako na Pionka (kterému se teď mimochodem daří velmi dobře) nebo právě Skjeie, protože stejně jako oni dva dostane větší sousto, než bude schopen zvládnout.

20 zápasů do konce ZČ je možná dost na to, zvlášť v téhle fázi sezony, abychom ho v nové roli dostatečně prověřili a zároveň pobral nějaký ty zkušenosti. Na druhou stranu, pokud vyloženě selže a prohraje nám to spoustu zápasů, budeme mít aspoň reálnou šanci na top ten pick.
Obecně taknkování nefandím, ale takovýhle “neúmyslný” je akceptovatelný. :mrgreen:

Souhlas... navíc teď už se stejně neprotankujeme do top 5..

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 20:24 
The Great One
The Great One

Lancer píše:

Netřepa tankovat, stačí, když Toronto skončí deváté od konce a Carolina vyhraje loterii. Jestli to dobře chápu, v případě. že by výběr Toronta byl top 10 pick, tak se letošní 1. kolo vrací do Toronta (a Carolina dostane od Toronta 1. kolo příští rok). A jelikož nám Carolina musí za Skjeie dát 1. kolo, tak pokud by jim zbylo jenom to jejich, tak by nám ho museli dát, i když by to byla celkově první volba. :E :drunken:

PříspěvekNapsal: úte 25. úno 2020, 20:37 
Veterán
Veterán

J.K.Kožíšek píše:
Lancer píše:

Netřepa tankovat, stačí, když Toronto skončí deváté od konce a Carolina vyhraje loterii. Jestli to dobře chápu, v případě. že by výběr Toronta byl top 10 pick, tak se letošní 1. kolo vrací do Toronta (a Carolina dostane od Toronta 1. kolo příští rok). A jelikož nám Carolina musí za Skjeie dát 1. kolo, tak pokud by jim zbylo jenom to jejich, tak by nám ho museli dát, i když by to byla celkově první volba. :E :drunken:

Přesně tak to je. A co víc, ono to není až tak nereálné, aby se oba dva týmy nedostaly do play off. Metropolitní divie je našlapaná a i když Carolina posílila, tak spoléhat na 2 brankáře z AHL po minimálně celý měsíc je obrovský risk. Toronto by se do play off podle mě nedostalo ani náhodou, kdyby neplatil ten dementní systém top 3 týmů z každé divize. A i tak mu dýchá na záda Florida možná Montreal s Buffalem (Buffalo se navíc včera rozhodlo nakupovat, takže to evidentně nehodlá vzdávat).

A pokud se Toronto do play off nedostane, tak možná i v top 10 skončí, vzhledem k tomu jak slabá je jejch divize. Pak už stačí jediná haluz, a to aby vyhrála Carolina tu loterii. To je jediná nepravděpodobná věc v tomto scénáří, takže to zas až tak mimo mísu není. :E

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 471 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]