New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je pát 22. lis 2019, 09:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 294 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: GAME THREAD: Základní část
PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 20:47 
MVP
MVP

Josef píše:
Dnes na tréninku údajně

Kreider - Ziba - Kakko
Panarin - Strome - Buč

Chtělo by to Chytila do TOP 6 a klidně Kravtsovem pomoct 3. lajně, za mě ...

Kreider - Zibanejad - Chytil
Panarin - Anderson - Kakko
Kravtsov - Howden - Bučněvič
Lemieux - Strome - Fast

Chytil hrál minulý rok nejlíp s Kreiderem v lajně, Anderson by si zasloužil za odměnu i někoho, kdo nemá hokejku jenom na opírání a ta 3,lajna by asi hodně hořela do obrany, ale to hoří i tak a Kravy by měl k sobě aspoň rusáka ...

Tak ty dvě lajny na treninku konečně vypadaj, že mají hlavu a patu. Třetí dobrá Lemieux-Howden-Fast, ale proč tam není Andersson. Howden nepředvedl nic na víc než Andersson a furt hraje víc. Myslím že s Anderssonem by to byla dost nepříjemná řada pro soupeře. Chytil bych klidně ještě nějakej zápas nechal na farmě, pak muže naskočit místo někoho v top 9. Jinak se ukazuje jaká hloupost byla podepsat Haleye. Mohli kjsme místo něho podepsat Boyla, ten má leadership, pomůže v oslabení, když je potřeba popere se, nedělá zbytečný fauly a ve čtyřce s ním mohl rust jeden mladý centr, Boyle by mu z křídla pomohl.

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 21:25 
All-Star
All-Star

Já se prostě budu modlit, aby se s tím JD ***** a vyrazil s ním do Vánoc dveře.

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 21:26 
Veterán
Veterán

Pogec píše:

snad driv

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 21:30 
The Great One
The Great One

javoj13 píše:
Začínám nacházet víc a víc článků všude možně toho typu. Kakko je nespokojený s jeho využitím, nebo Vrátí se Kravtsov do Ruska? Hrozně se mi na nás kouká a už se mi o nás i hrozně čte. Náš trenér je fakt natvrdlej a ty výsledky stojí hlavně za nim. Velký naděje smrdí na farmě a Kaapo si tu hru u nas prý moc neužívá. Tak sakra !

Kakko si posteskl v rozhovoru pro finské novináře. Neřekl ale vůbec nic hrozného, jen v podstatě to, že doufal, že bude hrát více, ale chápe, že si o to musí říct výkony a sám je od sebe čekal lepší. Čili docela střízlivé hodnocené a zároveň projevená touha být co nejdřív tahounem týmu. Pro mě je to jeho vyjádření sympatický.

Kravcov je větší otazník, podle řady spekulací přesunutí do AHL vzal špatně a je fakt, že má ve smlouvě klauzuli, která mu umožňuje vrátit se na sezonu KHL (mělo by se ale jednat jen o jednu sezonu KHL, ještě před koncem sezony v NHL by se vrátil zpátky do Rangers). Zatím ovšem Kravcov v Hartfordu zůstává takže ty zvěsti o jeho úprku do KHL asi naštěstí byly jen spekulace.

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 21:32 
The Great One
The Great One

habidek píše:
Kakko hlavne hraje se samyma zebrakama, to mu asi vadi nejvic a to se mu nedivim

No, Kreider úplně žebrák není, jen je letos zoufale neproduktivní. Možná má v hlavě nový kontrakt, podobně poloviční byl vloni dlouho Zuccarello. Na Stroma mám jiný názor než většina tady, podle mě je to solidní hráč a v té naší letošní bídě patří k tomu lepšímu.

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 21:32 
Bitkař ze 4. řady
Bitkař ze 4. řady

habidek píše:
Pogec píše:

snad driv

Mozna by to jeste chtelo pockat jak to pujde Knoblauchovi v Hartfordu a pak ho jim nahradit, jinak myslim ze JD se do toho zatim moc nechce pest, predevsim je zde novy a sam rikal ze bysme nemeli mit prehnana ocekavani, kdyz je tym v prestavbe.

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 21:34 
The Great One
The Great One

habidek píše:
Pogec píše:

snad driv

Zase je otázka, zda ho vyrazit a zkusit letos zachránit play off nebo jít po první volbě v draftu. :E :drunken:

Nicméně vážně vzato si stojím za to, že se mladí budou lépe rozvíjet v týmu, který bude hrát solidně, bude mít i nějaké dobré veterány a bude přiměřeně vyhrávat. V odevzdaném mužstvu, co prohraje osm zápasů z deseti se nejspíš nikdo moc zlepšovat nebude.

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 21:57 
Legenda
Legenda

J.K.Kožíšek píše:
habidek píše:
Kakko hlavne hraje se samyma zebrakama, to mu asi vadi nejvic a to se mu nedivim

No, Kreider úplně žebrák není, jen je letos zoufale neproduktivní. Možná má v hlavě nový kontrakt, podobně poloviční byl vloni dlouho Zuccarello. Na Stroma mám jiný názor než většina tady, podle mě je to solidní hráč a v té naší letošní bídě patří k tomu lepšímu.

Kreider je v podstatě žebrák.
Často ho vůbec není vidět.
Když je už vidět, tak většinou zrovna zahazuje nějakou tutovku.
Nebo nahazuje z jízdy puk gólmanovi do náručí.
Do formace s Kakkem úplně zbytečný hráč.

“Someone asked me: ‘What do you want to be remembered as when you’re done playing.’ I said, ‘If anyone remembers that I was a Ranger, that’s good enough for me.’ ”
-- Brian Leetch

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 22:43 
Junior
Junior

https://amp.lohud.com/amp/4070199002?__ ... ssion=true

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 23:12 
Junior
Junior

Kreider byl vždy v poho , těžko říct co se děje prostě přestavba a chaos. Ti kluci se asi fakt musí znát a udělat partu. Viz Bruins.. mrkněte jak válí Buffalo a Oilers. Tedy kdo vi jak dlouho jim to vydrží. Taky válčili s přestavbou a jedou. Ale naše sestava musí vypadat jinak a dopracovavame se k tomu dlouho :) nejsem trpělivější než trenér. :)

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 23:16 
Junior
Junior

Jenom jako dlouholotej fanda a sběratel karet chci víc než porazku od LA ve Finale. Doufám že tu ještě budu než to někdo z těch mladejch zvedne nad hlavu.:)

PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2019, 23:28 
The Great One
The Great One

javoj13 píše:
Jenom jako dlouholotej fanda a sběratel karet chci víc než porazku od LA ve Finale. Doufám že tu ještě budu než to někdo z těch mladejch zvedne nad hlavu.:)

On to z nich někdo určitě zvedne. Jen doufejme, že v našem dresu. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: čtv 24. říj 2019, 02:00 
Opora týmu
Opora týmu

J.K.Kožíšek píše:
Takový zájem o Rangers tu byl na začátku sezony a teď po pěti porážkách v řadě už sem skoro ani nikdo nepíše ani nenadává. :co:

Já už si svoje řekl, navíc jsem poslední 2 zápasy neviděl. :E

PříspěvekNapsal: čtv 24. říj 2019, 02:10 
Opora týmu
Opora týmu

tall píše:
habidek píše:
Pogec píše:

snad driv

Mozna by to jeste chtelo pockat jak to pujde Knoblauchovi v Hartfordu a pak ho jim nahradit, jinak myslim ze JD se do toho zatim moc nechce pest, predevsim je zde novy a sam rikal ze bysme nemeli mit prehnana ocekavani, kdyz je tym v prestavbe.

Kdo tady před sezonou čekal play-off? Kdo ano, tak je blázen. :E

Myslím, že na play off vůbec nemá cenu myslet, ani tomu podřídit vše. To je naprosto v pořádku. Je naprosto v pořádku, že prohráváme a že si jdeme pro první volbu v draftu. Říkám to tu furt, ale všichni mě ignorují afurt mluví o nějakým play off. Podívejte se na náš tým, zejména obranu.

Ale ***** očekávám, že prostor dostanou mladí, kteří nám ty zápasy budou prohrávat (a ne že nám je budou prohrávat Haley a Strome) a přitom získávat zkušenosti a růst. A ne že bude Andersson hrát 5 minut za zápas v lajně s nějakým bitkařem. Vím, že tento příklad tu opakuju furt dokola, ale je to jen špička ledovce, která je nejvíc vidět.

Uvidíme, zatím bych Quinna nevyhazoval a rozhodně bych ho nevyhazoval ani za poslední místo v konferenci na konci sezóny. Tohle má být development coach, který přišel kvůli tomu, jak prý umí pracovat s mladými hráči. Jeho práci bych posuzoval čistě na tom, jak moc se mu bude dařit pracovat s těmi mladými a jak se oni budou zlepšovat.

A pokud naopak právě práce s mladými bude pokulhávat, tak jako doteď, tak bych ho nejpozději v půlce sezony vyrazil, i kdybychom to měli rozjetý na President's Trophy (což se stejně nestane). :E :E :E

PříspěvekNapsal: čtv 24. říj 2019, 08:42 
The Great One
The Great One

Už se na nás bodově dotáhla i Ottawa. Namestnikov měl velký podíl na rozhodující brance v oslabení. :D

A obecně při čtení této diskuse si říkat, proč vůbec dávat prostor mladým? Není to zbytečné? Vždyť za pět let z těch mladých stejně budou zase staří neschopní neperspektivní žebráci, které budeme vyhazovat, aby mohli dostat prostor noví mladí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 294 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]