New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je pát 22. lis 2019, 10:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: GAME THREAD: Přípravné zápasy
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2019, 09:05 
Bitkař ze 4. řady
Bitkař ze 4. řady

J.K.Kožíšek píše:
Lancer píše:
Bylo by lepší, aby jeho vývoj probíhal poněkud rychleji, než například u Buchneviche, u kterého tak nějak ztrácím trpělivost.

Bučnevič má teď obrovskou šanci, i když stejně spíš čekám/doufám, že bude sezonu v první lajně dohrávat Kakko. Ale bylo by hezké, pokud by se Bučněvič rozjel a uchytil se natrvalo v TOP 6.

Jinak z tréninku přesilovek by vyplývalo tohle složení, na druhá pětka nevypadá nic moc, ale snad si to tam Kakko bude mít s kým dát.

1 - Panarin, Zibanejad, Bučněvič, Kreider, Trouba
2 - Lemieux, Strome, Kakko, Fox, DeAngelo (případně místo jednoho z beků Skjei)

Kreider a Lemieux by měli hrát v předbrankovém prostoru. Lemiuexe mám sice docela rád a myslím, že takového hráče potřebujeme, ale na přesilovce jsem ho stejně moc nečekal. Možná bych v té roli zkusil spíš Andersona, v přípravě dokázal byl v okolí brankoviště nebezpečný.

Potom se ještě asi zvažuje zajímavá alternativa v sestavě, kdy by ve čtvrté řadě nakonec místo McKegga hrál Smith, který by zároveň chodil i na oslabení a to jako obránce.

S Buchem je to pravda... a byl bych fakt rád, kdyby se prokázal jeho top potenciál. Lemieux se mi taky docela líbí a tak nějak jsem myslel, že jako tvrďák na obranu našich ofenzivních klenotů bude stačit. Trošku mě překvapuje Haley.. A pro mě osobně je nejpříjemnější jak se v kempu prezentoval Andersson. Loni byl tak trochu za očekáváním, takže pokud by výsledkem například prvních 30 zápasů bylo, že se prosadí Kakko, Buch, Hájek, Fox a Lias a do prvního týmu nakoukne Kravtsov .. tak je to docela dobrý co se týče budoucnosti a vývoje mladých. A jestli na 2C bude Strome nebo Andersson místo Chytila ... to je asi jedno, hlavně aby nebrzdili Kakka.

PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2019, 17:54 
The Great One
The Great One

Koukal jsem, že na HF Boards spousta lidí Andersona tipuje, že sezonu zakončí jako druhý centr. Bylo by to dobrý, kdyby zažil průlomovou sezonu. :)

Když se zamýšlím nad tou naší očekávanou sestavou, tak mě trochu překvapuje Anderson a Lemiuex až ve čtvrté řadě místo Howden, Fast. Ale je i dost možný, že v tomhle podání bude třetí a čtvrtá řada prakticky vyrovnaná co se týká icetimu. A pak jde jen o to poskládat hráče tak, aby se k sobě co nejvíc hodili.

Navíc, stejně se s tou sestavou bude v průběhu sezony hodně točit. :D

PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2019, 18:59 
MVP
MVP

Lancer píše:

Nic ve zlým, ale ani já nemůžu souhlasit.
1. nelze prostým průměrováním z minulého roku stanovit produktivitu žádné řady, natož naší 3. a 4.
2. roster na 1. zápas, nebo prvních pár zápasů, není rozhodně něco, z čeho lze průměrovat celou sezónu. Ani půlku a to čekam ještě další trejdy (Namestnikov a možná Kreider). Takže jak si to sedne, se dle mého fakt nedá predikovat.
3. S ohledem na to, že probíhá rebuild, bych nečekal, že budeme bojovat o SC. Bylo by fajn, kdyby jsme hráli o play off, ale je to v podstatě první rok, kdy se budou zapracovávat mladý, takže by v play off stejně nebylo moc šancí.

Bylo by dle tvého lepší, aby hrál Chytil to co loni Lias? Takže pod 10 minut na zápas ve 3. - 4. lajně? A že si Kravtsov zahraje v 1. týmu vidím jako jistotu. Pár zápasů v AHL a pak zase něco v NHL.. Bylo by lepší, aby jeho vývoj probíhal poněkud rychleji, než například u Buchneviche, u kterého tak nějak ztrácím trpělivost.
Vůbec si nepochopil o čem sem psal. Ne o jednotlivých jménech. Ale o ofenzivní síle bottom 6. Ta je prostě mizerná. Psal jsem to v kontextu, toho, že tu někdo psal jak budeme mít větší šanci na lepší výsledky s touto sestavou. Prostě zkušenosti a defenziva na úkor ofenzivního potenciálu, který bude dělat chyby do obrany.

PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2019, 21:56 
Bitkař ze 4. řady
Bitkař ze 4. řady

mess píše:
Lancer píše:

Nic ve zlým, ale ani já nemůžu souhlasit.
1. nelze prostým průměrováním z minulého roku stanovit produktivitu žádné řady, natož naší 3. a 4.
2. roster na 1. zápas, nebo prvních pár zápasů, není rozhodně něco, z čeho lze průměrovat celou sezónu. Ani půlku a to čekam ještě další trejdy (Namestnikov a možná Kreider). Takže jak si to sedne, se dle mého fakt nedá predikovat.
3. S ohledem na to, že probíhá rebuild, bych nečekal, že budeme bojovat o SC. Bylo by fajn, kdyby jsme hráli o play off, ale je to v podstatě první rok, kdy se budou zapracovávat mladý, takže by v play off stejně nebylo moc šancí.

Bylo by dle tvého lepší, aby hrál Chytil to co loni Lias? Takže pod 10 minut na zápas ve 3. - 4. lajně? A že si Kravtsov zahraje v 1. týmu vidím jako jistotu. Pár zápasů v AHL a pak zase něco v NHL.. Bylo by lepší, aby jeho vývoj probíhal poněkud rychleji, než například u Buchneviche, u kterého tak nějak ztrácím trpělivost.
Vůbec si nepochopil o čem sem psal. Ne o jednotlivých jménech. Ale o ofenzivní síle bottom 6. Ta je prostě mizerná. Psal jsem to v kontextu, toho, že tu někdo psal jak budeme mít větší šanci na lepší výsledky s touto sestavou. Prostě zkušenosti a defenziva na úkor ofenzivního potenciálu, který bude dělat chyby do obrany.

Myslíš, že jsem tě nepochopil? :roll: Průměry si vytvářel z čeho? Z předpokládaných výkonů jednotlivých hráčů, nebo ne? Myslíš že bottom six má předurčenu mizernou sílu, ať je tam kdo chce, nebo vycházíš z nějakého složení týmu? A z tvého "Dvě řady nás gólově do play off nedotáhnou. Všichni co loni postoupili do play off dali přes 250 branek to znamená čistě statisticky, že naše 1. a 2. řada musí dát 170-180 branek v závislosti na obráncích. Je to reálné. Dle mě prostě není to je prostě víc než branka na zápas od každé z těchto řad. Nebo všichni v top 6 víc než 30 branek. Prostě tým není vždy lepší tím, že nechá hrát zkušené na úkor ofenzivního talentu." mě tak nějak vyplynulo, že bys patrně chtěl, aby tento tým v tomto stavu (včetně toho co je na farmě) hrál v play off. A já pouze vyjádřil názor, že podle mého cílem není play off, ale vývoj mladých a jejich zařazení do budoucího rosteru. Nic jiného..

PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2019, 22:34 
All-Star
All-Star

Letos bez kapitana...

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 00:59 
Opora týmu
Opora týmu

Podle vyjádření DQ je letos cílem dostat se do PO.

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 07:03 
Bitkař ze 4. řady
Bitkař ze 4. řady

PROCHEY píše:

Očekávané prohlášení... management by formálně neměl vyjadřovat nic jiného... jde o motivaci hráčů, aby to jenom neodjezdili.

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 07:05 
Bitkař ze 4. řady
Bitkař ze 4. řady

... a co teprve, kdyby tam byl ještě Chytil a Kravtsov..

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 14:06 
The Great One
The Great One

Lancer píše:
... a co teprve, kdyby tam byl ještě Chytil a Kravtsov..

Nepochybuji, že do konce sezony budou. :)

BTW, kde je zalezlý jp? Dneska si už může změnit avatar. :D

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 15:45 
The Great One
The Great One

Phlambo píše:
Letos bez kapitana...

Napadá mě, že to může mít dva důvody:
1) Faktickým hlavním leadrem v kabině je Henrik Lundqvist, ale v hokeji nebývá moc ve zvyku volit kapitánem brankáře (ani si teď takový případ nevybavuji), takže proto oficiálně zůstává místo kapitána volné.
2) Vedení nechce céčkem zatížit Zibanejada. Přeci jen, třeba McDonagh šel po zvolení kapitánem s výkony o něco dolů a dost se spekulovalo, nakolik jej to céčko tíží. Podobné problémy měl dříve i třeba Leetch apod.

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 18:06 
Opora týmu
Opora týmu

J.K.Kožíšek píše:
Phlambo píše:
Letos bez kapitana...

1) Faktickým hlavním leadrem v kabině je Henrik Lundqvist, ale v hokeji nebývá moc ve zvyku volit kapitánem brankáře (ani si teď takový případ nevybavuji), takže proto oficiálně zůstává místo kapitána volné.
2) Vedení nechce céčkem zatížit Zibanejada. Přeci jen, třeba McDonagh šel po zvolení kapitánem s výkony o něco dolů a dost se spekulovalo, nakolik jej to céčko tíží. Podobné problémy měl dříve i třeba Leetch apod.

1) Luongo, Canucks (08-09, 09-10). “C” nosil na masce. Hank měl kdysi na dresu “A” během přípravného zápasu s Frolundou.

2) Jak bylo řečeno včera během Rangers Roundtable, tak kapitán bude jmenován, až do té role ve správný čas někdo dozraje...

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 20:03 
Opora týmu
Opora týmu

ivas píše:
jp píše:
Bohužel jsem žádný preseason zápas neviděl.

Mě přijde hlavně nechutný, že jsi se s novym a poctive vyhranym avatarem odmlčel z diskuze :mrgreen:

Ale já přísáhám, že jsem jen neměl čas, protože jsem se teď v září učil poté, co jsem si chytře většinu zkoušek nechal až po prázdninách. :E

Jsem zvědav na dnešní zápas. Jak říkám, přípravu jsem neviděl, takže pro mě je ten náš tým velká neznámá.

Podle toho, kdo mě nejvíc zaujme, si vyberu nový profilový obrázek, zatím nechávám nejkrásnější momentku z letošního play off. :twisted:

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 20:06 
Opora týmu
Opora týmu

J.K.Kožíšek píše:
Phlambo píše:
Letos bez kapitana...

Podle naprosto nepochopitelných pravidel být kapitánem brankář ani nemůže (aspoň jsem to někde četl), nejen, že to není zvykem. Takže podle mě jasná známka toho, že Henrik je náš kapitán, jen to nesmí mít na dresu.

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 20:10 
Opora týmu
Opora týmu

Lancer píše:
PROCHEY píše:

Očekávané prohlášení... management by formálně neměl vyjadřovat nic jiného... jde o motivaci hráčů, aby to jenom neodjezdili.

Jedna věc je oficiální prohlášení, aby hráči a fanoušci neměli depresi, a druhá skutečný cíl... Lafreniere. :twisted: :evil5:

PříspěvekNapsal: čtv 03. říj 2019, 20:20 
MVP
MVP

Lancer píše:

Myslíš, že jsem tě nepochopil? :roll: Průměry si vytvářel z čeho? Z předpokládaných výkonů jednotlivých hráčů, nebo ne? Myslíš že bottom six má předurčenu mizernou sílu, ať je tam kdo chce, nebo vycházíš z nějakého složení týmu? A z tvého "Dvě řady nás gólově do play off nedotáhnou. Všichni co loni postoupili do play off dali přes 250 branek to znamená čistě statisticky, že naše 1. a 2. řada musí dát 170-180 branek v závislosti na obráncích. Je to reálné. Dle mě prostě není to je prostě víc než branka na zápas od každé z těchto řad. Nebo všichni v top 6 víc než 30 branek. Prostě tým není vždy lepší tím, že nechá hrát zkušené na úkor ofenzivního talentu." mě tak nějak vyplynulo, že bys patrně chtěl, aby tento tým v tomto stavu (včetně toho co je na farmě) hrál v play off. A já pouze vyjádřil názor, že podle mého cílem není play off, ale vývoj mladých a jejich zařazení do budoucího rosteru. Nic jiného..

Ale sám Gorton uvedl, že chtějí už letos být konkurence schopní, to znamená minimálně průměrní a to je postup do play off. Všichni se shodneme, že pokud chceme dál budovat tým nedávalo smysl získat a podepsat Troubu, Panarina. Kvůli tomu všemu vyplatit Shattenkirka a udělat si tak do budoucna díru v platovém stropu. Jestli se tohle vše obětovalo tomu, abychom udělali o 5 bodů víc než loni, tak v tom já postrádám logiku.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]