New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je stř 12. srp 2020, 20:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1310 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 88  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tým pro sezónu 2019-2020
PříspěvekNapsal: pát 14. čer 2019, 22:44 
Opora týmu
Opora týmu

Ale Eberle hraje za Asslanders, ne?

PříspěvekNapsal: sob 15. čer 2019, 09:13 
Stálý hráč
Stálý hráč

PROCHEY píše:
Ale Eberle hraje za Asslanders, ne?

Pravda... mea culpa... Názvy těchle méně významných týmů se mi občas pletou... A nebo jsem si spletl Eberle a Hall?

PříspěvekNapsal: sob 15. čer 2019, 21:29 
MVP
MVP

O Veseyho se zajímá Buffalo a celkem intenzivně.

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 09:08 
Stálý hráč
Stálý hráč

Podle New York Post usilujeme o Jacoba Troubu ... a spekuluje se protihodnota naše 20. volba v draftu, kterou máme právě od Jets za Kevina Hayese a k tomu RFA Pavel Buchnevich a prý možná Nils Lundkvist, nebo Lias Anderson.

https://nypost.com/2019/06/15/rangers-rivals-set-to-battle-for-jets-jacob-trouba-at-steep-cost/

Trouba má velice solidní čísla na obránce, je velký (191 cm, 92 kg), je mu 25 a má za sebou 6 sezón v NHL. Odehrál 408 zápasů, 42g + 137a = 179 bodů (0,44 PPG) a má celkem +37 v bilanci +/-. Je pravoruký a hrál i nalevo... Bylo by super ho získat na místo Shattenkirka (toho pryč za cokoliv)..

Aktuálně máme na pravé obraně právě Shattenkirka, DeAngela, Foxe, Pionka, možná Smitha, na farmě je Raddysh, Keane a Day a v systému je kromě Tylera Nanne top talentem právě Nils Lundkvist, kterému bude za cca 10 dní 19 let, patří k menším, nebo průměrně velkým obráncům (180 cm, 79 kg) a odehrál za poslední dvě sezóny 69 zápasů ve švédské nejvyšší hokejové lize SHL s bilancí 5+10=15 a +9. Kromě toho letos a loni odehrál 30 zápasů v Švédské SuperElit a celkem 43 zápasů v reprezentacích U18 (loni) a U20 (letos).

Pavel Buchnevich - nedávno mu bylo 24, 186 cm, 87 kg, velký rychlík a ofenzivní talent, aktuálně také RFA jako Trouba. Ve 179 zápasech v NHL má bilanci 43+58=101 (0,56 PPG) a -7.

Lias Anderson má slušnou váhu na defenzivně laděného 20 letého centra (93 kg) a kvůli příležitostem, které (ne)dostal a dosaženým číslům (49 zápasů, 3+5=8, -12) zatím vypadá jako chybná celková 7. volba v draftu roku 2017. Ale to by bylo dost zjednodušující... po 49 zápasech.

Jaký potenciální talent může být na 20. pozici letošního draftu? Každý to vidí jinak, ale mohl by tam být k dispozici třeba Kaliyev, Dorofeyev, Sider, Robertson, Cajkovič, Bjornfot...

Já bych řekl, že (mě) bude tahle výměna bolet, jestli proběhne tak jak ji popsal Post. A to mám Troubu rád...

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 09:30 
MVP
MVP

Lancer píše:
Podle New York Post usilujeme o Jacoba Troubu ... a spekuluje se protihodnota naše 20. volba v draftu, kterou máme právě od Jets za Kevina Hayese a k tomu RFA Pavel Buchnevich a prý možná Nils Lundkvist, nebo Lias Anderson.

https://nypost.com/2019/06/15/rangers-rivals-set-to-battle-for-jets-jacob-trouba-at-steep-cost/

Trouba má velice solidní čísla na obránce, je velký (191 cm, 92 kg), je mu 25 a má za sebou 6 sezón v NHL. Odehrál 408 zápasů, 42g + 137a = 179 bodů (0,44 PPG) a má celkem +37 v bilanci +/-. Je pravoruký a hrál i nalevo... Bylo by super ho získat na místo Shattenkirka (toho pryč za cokoliv)..

Aktuálně máme na pravé obraně právě Shattenkirka, DeAngela, Foxe, Pionka, možná Smitha, na farmě je Raddysh, Keane a Day a v systému je kromě Tylera Nanne top talentem právě Nils Lundkvist, kterému bude za cca 10 dní 19 let, patří k menším, nebo průměrně velkým obráncům (180 cm, 79 kg) a odehrál za poslední dvě sezóny 69 zápasů ve švédské nejvyšší hokejové lize SHL s bilancí 5+10=15 a +9. Kromě toho letos a loni odehrál 30 zápasů v Švédské SuperElit a celkem 43 zápasů v reprezentacích U18 (loni) a U20 (letos).

Pavel Buchnevich - nedávno mu bylo 24, 186 cm, 87 kg, velký rychlík a ofenzivní talent, aktuálně také RFA jako Trouba. Ve 179 zápasech v NHL má bilanci 43+58=101 (0,56 PPG) a -7.

Lias Anderson má slušnou váhu na defenzivně laděného 20 letého centra (93 kg) a kvůli příležitostem, které (ne)dostal a dosaženým číslům (49 zápasů, 3+5=8, -12) zatím vypadá jako chybná celková 7. volba v draftu roku 2017. Ale to by bylo dost zjednodušující... po 49 zápasech.

Jaký potenciální talent může být na 20. pozici letošního draftu? Každý to vidí jinak, ale mohl by tam být k dispozici třeba Kaliyev, Dorofeyev, Sider, Robertson, Cajkovič, Bjornfot...

Já bych řekl, že (mě) bude tahle výměna bolet, jestli proběhne tak jak ji popsal Post. A to mám Troubu rád...
Day je levý obránce, což nic nemění. Pokud hráče ze sestavy pak ADA ne Buch a prospekt do útoku (Liase bych asi obětoval). Pokud chtějí Buche, pak prospekt a bez 20. volba. To co píše Brooks je hodně. Oni Troubu musí vyměnit a nechtějí salary zpět, což výrazně snižuje jejich možnosti.

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 09:41 
The Great One
The Great One

Lancer píše:

Kdyby šlo Troubu získat tak, jak píše Post, tak bych do toho šel. Klidně i za toho Andersona, který toho u nás ve dvou sezonách moc nepředvedl (ani na farmě) a jestli z něj má nakonec být solidní hráč pro čtvrtou řadu a oslabení, tak je postradatelný. Bučněvič je zase hrozně nevyrovnaný.

Shattenkirk by se vyplatil, docela smutný konec dva roky poté, co podepsal u nás, přestože mu v jiných týmech nabízeli více peněz či delší smlouvu...

V létě bych ještě zkusil podepsat Panarina a vyměnil někoho z trojice Namestikov/Kreider/Vesey aby bylo místo pod stropem.

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 12:31 
MVP
MVP

J.K.Kožíšek píše:
Lancer píše:

Kdyby šlo Troubu získat tak, jak píše Post, tak bych do toho šel. Klidně i za toho Andersona, který toho u nás ve dvou sezonách moc nepředvedl (ani na farmě) a jestli z něj má nakonec být solidní hráč pro čtvrtou řadu a oslabení, tak je postradatelný. Bučněvič je zase hrozně nevyrovnaný.

Shattenkirk by se vyplatil, docela smutný konec dva roky poté, co podepsal u nás, přestože mu v jiných týmech nabízeli více peněz či delší smlouvu...

V létě bych ještě zkusil podepsat Panarina a vyměnil někoho z trojice Namestikov/Kreider/Vesey aby bylo místo pod stropem.
Troubu zkusit určitě. Pokud za něj Bučněvič, příjde mi hodně dát dobrého prospekta a ještě 20. výběr. Pokud půjde Buč, pak nechat Kreidera i za předpokladu získaní Panarina. Jinak těch top 6 útočníků bude málo. Nemůžeme chtít mít v top 6 Chytila, Kravtsova, Kakka/Hughese a ještě jednoho mladýho najednou. Namestnikov pro mě není top 6 hráč a nechtěl bych tam vidět ani Veseyho, Fasta možná Stroma (i tam mám pochyby).

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 13:23 
Opora týmu
Opora týmu

Já bych nad Bučem hůl nelámal. S větším prostorem po TDL šel výkonostně docela nahoru... Příští sezonu by to mohlo být ještě lepší. Pořád věřím i Veseymu. Podle mě ani jednomu z této dvojice neprospělo, že začínali pod AV...

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 14:17 
MVP
MVP

PROCHEY píše:
Já bych nad Bučem hůl nelámal. S větším prostorem po TDL šel výkonostně docela nahoru... Příští sezonu by to mohlo být ještě lepší. Pořád věřím i Veseymu. Podle mě ani jednomu z této dvojice neprospělo, že začínali pod AV...
Jde o to, že přibude jeden top 6 útočník Kakko (PK) nebo Hughes (C). Pokud Hughes pak 2. centr za Zibu, pokud tým vyhodnotí, že je NHL ready. Na křídlech je Kreider a Buč, předpokládejme, že zkusíme Panarina a jsou tu mladí Chytil, Kravtsov teoreticky Strome. Pokud budem mít Kakka je jeho pozice celkem jasná v top 6. Je to křídlo a chybět bude centr. Zde může hrát Chytil, Strome nebo Andersson (z našich zdrojů) a není žádné potenciální místo pro Kravtsova na křídle. Takže s Kakkem dle mě musí Kreider nebo Buč pryč a spíše přivézt centra schopného hrát 2. centra. Neřeším vůbec bottom 6 kde je celkem přetlak (Howden, Nieves, Namest, Fast, Strome, Vesey, Andersson/Chytil. Samozřejmě Kravtsov může skončit na farmě a pak je to akorát. Otázkou je i zisk Panarina. uvidíme, leč získat N1 beka za Buče mi příjde dobrý trejd i přes to, že budeme muset něco přihodit.

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 14:49 
MVP
MVP

mess píše:
PROCHEY píše:
Jde o to, že přibude jeden top 6 útočník Kakko (PK) nebo Hughes (C). Pokud Hughes pak 2. centr za Zibu, pokud tým vyhodnotí, že je NHL ready. Na křídlech je Kreider a Buč, předpokládejme, že zkusíme Panarina a jsou tu mladí Chytil, Kravtsov teoreticky Strome. Pokud budem mít Kakka je jeho pozice celkem jasná v top 6. Je to křídlo a chybět bude centr. Zde může hrát Chytil, Strome nebo Andersson (z našich zdrojů) a není žádné potenciální místo pro Kravtsova na křídle. Takže s Kakkem dle mě musí Kreider nebo Buč pryč a spíše přivézt centra schopného hrát 2. centra. Neřeším vůbec bottom 6 kde je celkem přetlak (Howden, Nieves, Namest, Fast, Strome, Vesey, Andersson/Chytil). Samozřejmě Kravtsov může skončit na farmě a pak je to akorát. Otázkou je i zisk Panarina. uvidíme, leč získat N1 beka za Buče mi příjde dobrý trejd i přes to, že budeme muset něco přihodit.

A to jsem zapoměl na Lemiuexa.

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 16:47 
All-Star
All-Star

PROCHEY píše:
Příští sezonu by to mohlo být ještě lepší.

A neříkalo se to o něm i loni v létě?

Buč šel výkonnostně nahoru především proto, že je to Buč, tzn. že je schopnej měsíc hrát na úrovni 1. lajny a pak 2 měsíce pomale na pomezí sestavy, prostě jako na houpačce. Což by bylo ok u nováčka druhou sezónu v lize, Buč je ale ve věku, kdy by už určitou stability výkonů předvádět měl, kór v top 6.

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 16:49 
All-Star
All-Star

Jinak Vesey možná furt vypadá na 17, ale už mu je 26, takže případnýho přibalení k nějakýmu trejdu bych vůbec nebál.

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 20:46 
Veterán
Veterán

Elliotte Friedman píše, že Dallas a Zucc jsou na nejlepší cestě, aby se domluvili. Jaký pick nám to hodí?

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 21:22 
All-Star
All-Star

habidek píše:
Elliotte Friedman píše, že Dallas a Zucc jsou na nejlepší cestě, aby se domluvili. Jaký pick nám to hodí?

18.

PříspěvekNapsal: ned 16. čer 2019, 21:35 
Veterán
Veterán

Pogec píše:
habidek píše:

18.

Hmm, to nezní špatně, to by případně tolik nebolelo to další první kolo, které by se teoreticky dalo za Troubu...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1310 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 88  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]