New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Rozpis zápasů | Soupiska | Transakce | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Tipovačka |

Právě je pon 06. dub 2020, 06:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1286 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 86  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tým pro sezónu 2019-2020
PříspěvekNapsal: úte 18. úno 2020, 21:16 
Farmář
Farmář

Takže čekám do zítřejšího zápasu další škatulata.

PříspěvekNapsal: úte 18. úno 2020, 21:41 
The Great One
The Great One

javoj13 píše:
Takže čekám do zítřejšího zápasu další škatulata.

No buď před ním nebo po něm. Ale nebylo by překvapení, kdyby už zítra byli Kreider a Fast healthy scratch.

PříspěvekNapsal: úte 18. úno 2020, 22:13 
The Great One
The Great One

https://www.tsn.ca/trade-bait-colorado- ... -1.1444682

Podle (nejen) TSN jsou hlavními favority na zisk Kreidera Colorado a Boston. Oba týmy mají dost ofenzivních prospektů, kteří by nám udělali radost

PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2020, 07:18 
Stálý hráč
Stálý hráč

mess píše:
Dobrej trejd, v nejhorším z něho bude důraznej hráč do 4. řady se solidním skilem, teoreticky může hrát silové křídlo ve 2. řadě. Hlavně nám takový typ hráče chyběl v systému, kde máme naopak obránců, že jim nedokážem dát pořádnou šanci.

Pravda - máme tolik obránců, že by vznikla ještě horší situace než máme v bráně. A je to ten typ trejdu, který jsme čekali, obránce mimo sestavu za někoho do útoku na stejném levelu vývoje.. jen ne na této úrovni. Gauthier je opravdu hodně velkej s velmi solidní střelou. Je to pravé křídlo, takže se logicky nabízí, že bude náhrada za Fasta. Gauthiera jsem měl v seznau možných cílů trejdu a někde jsem to tu zmínil, ale nečekal jsem, že to bude Keane z naší strany... ale je to logické.
Dobrá výměna.

PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2020, 07:41 
Stálý hráč
Stálý hráč

J.K.Kožíšek píše:
https://www.tsn.ca/trade-bait-colorado-avalanche-boston-bruins-emerge-as-front-runners-for-chris-kreider-1.1444682

Podle (nejen) TSN jsou hlavními favority na zisk Kreidera Colorado a Boston. Oba týmy mají dost ofenzivních prospektů, kteří by nám udělali radost

Colorado a Boston vždy byli největší favoriti na zisk Kreidera... Spolu se St.Louis, ale jak píšou, ti teď budou spíš řešit náhradu za Bouwemeestera. Zajímavý sestup Buuche... a nepřítomnost Fasta v tabulce..

Co může kdo nabídnout?
Boston: Jack Studnicka C, Jakub Lauko C, Anders Bjork W, Urho Vaakanainen D, Jake DeBrusk W, Danton Heinen C/W, John Beecher C, Oskar Steen C

Colorado: Shane Bowers C, Tyson Jost C/LW, Josh Dickinson C, Travis Barron LW, Alex Beaucage W, Alex Newhook C, Luka Burzan C, Martin Kaut RW

Samosebou, že je někdo nepravděpodobný jako třeba Newhook, ale možnost to je

PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2020, 13:33 
Stálý hráč
Stálý hráč

Pěkný.... Kdo jiný než Smithy je za top frajera, že jo..

PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2020, 14:00 
The Great One
The Great One

https://www.expressen.se/sport/hockey/n ... ttemycket/

Jelikož jistě všichni umíte švédsky, tak není třeba překládat. :mrgreen:

Ale kdyby se někdo chtěl pobavit nad strojovým překladem, tak přidám pár citací Henrika Lundqvista přelousknutých od strejdy Googla:

Citace:
Kdy jste naposledy mluvil s generálním ředitelem Jeffem Gortonem, jak tento dialog vypadá?
- Eh, během sezóny jsem měl diskuse. To je ... to říkám.

Diskutovali jste o tom, že byste měli uvolnit klauzuli no trade?
- Žádné komentáře.

Nebylo to ne ...
- Jak říkám, důraz je kladen na trénink a dělá to tak dobře, jak umím. Pak ... diskuse, které vedeme, udržujeme je interně, není to něco, o čem s vámi mluvíme.

Dále měl Henrik říct, že je nespokojený se svojí rolí u Rangers. Ono bral bych to s rezervou a to jednak proto, že ten překlad nemusí být přesný a pak nevím na kolik je hodnověrný originál (aspoň dle podoby webu to vypadá spíš na nějakou švédskou obdobu Blesku), ale něco by na tom být mohlo. A pokud jsou ty citace pravé, tak pokud by se Henrik nebavil s Gortonem o zrušení NMC, tak nevidím důvod, proč by na to odmítal odpovědět.

PříspěvekNapsal: stř 19. úno 2020, 15:23 
The Great One
The Great One

Jinak v tom článku ještě Henrik mluví o tom, že je pro něj rodina číslo 1. To nakonec může být ten důvod, proč se nenechá vyměnit - jeho rodina by nejspíš zůstala v New Yorku a on by rok a půl musel být po většinu času bez nich. Tohle by jej naopak mohlo vést k tomu, že NMC neodvolá a možná i v létě ukončí kariéru, aby nepokračovalo to současné trápení. O práci by pak stejně neměl nouzi, je snadné si jej představit třeba jako častého hosta/komentátora na MSG apod.

A ještě v článku na otázku o vykoupení ze smlouvy odpovídá, že o tom se s Gortonem dosud nebavili. (BTW, není těžké číst mezi řádky, když řekne, že se nebavili o buyoutu a odmítne odpovědět na dotaz, zda se bavili o výměně...)

PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2020, 03:42 
Farmář
Farmář

Web super info taky , jen mě štvou vaše zkratky. CK20. TDA. DQ. a tak dále. To je tak zdlouhavý napsat Kreids , Tony , Trenér ? Možná by se tu dala do kupy daleko větší banda ale s těma zkratkama se tu nováček nevyzná. Hrozná lenost psát . Jak nazvezte Gauthiera? GT ? Takhle se tu bavite asi tak v 8-9 lidech. Co zbytek?

PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2020, 08:32 
Stálý hráč
Stálý hráč

javoj13 píše:
Web super info taky , jen mě štvou vaše zkratky. CK20. TDA. DQ. a tak dále. To je tak zdlouhavý napsat Kreids , Tony , Trenér ? Možná by se tu dala do kupy daleko větší banda ale s těma zkratkama se tu nováček nevyzná. Hrozná lenost psát . Jak nazvezte Gauthiera? GT ? Takhle se tu bavite asi tak v 8-9 lidech. Co zbytek?

JG přeci :lol:
Tak trochu máš pravdu... je to lenost, člověk chce vyjádřit myšlenku a psát stále jména je složitý... Navíc ty problémy s přepisem ruských jmen: Buuuch = Buchnevich = Bučněvič, Igor = Shesty = Šesťorkin = Shestyorkin ... A to ještě ADA=TDA :E

No vem si, když probíráš situaci, jestli trenér nasadí Chrise Kreidera:

David Quinn se musí rozhodnout, jestli s Mikou Zibanejadem nasadí na levé straně Chrise Kreidera a je otázka, jestli mu do toho mluví John Davidson (prezident) a Jeff Gorton (generální manažer).

A oproti tomu:
DQ se musí rozhodnout, jestli se Zibou nasadí na levé straně CK20 a je otázka, jestli mu do toho mluví JD a JG.

:roll: :lol:

To chce klid..

PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2020, 09:53 
Opora týmu
Opora týmu

Lancer píše:
javoj13 píše:

JG přeci :lol:
Tak trochu máš pravdu... je to lenost, člověk chce vyjádřit myšlenku a psát stále jména je složitý... Navíc ty problémy s přepisem ruských jmen: Buuuch = Buchnevich = Bučněvič, Igor = Shesty = Šesťorkin = Shestyorkin ... A to ještě ADA=TDA :E

No vem si, když probíráš situaci, jestli trenér nasadí Chrise Kreidera:

David Quinn se musí rozhodnout, jestli s Mikou Zibanejadem nasadí na levé straně Chrise Kreidera a je otázka, jestli mu do toho mluví John Davidson (prezident) a Jeff Gorton (generální manažer).

A oproti tomu:
DQ se musí rozhodnout, jestli se Zibou nasadí na levé straně CK20 a je otázka, jestli mu do toho mluví JD a JG.

:roll: :lol:

To chce klid..

docela tě chápu, taky v tom kolikrát nejasno a říkám si koho tím myslel :thumbright: a pak si vem, když ti tu někdo napíše někdo křestní jméno bez zkratky, ale to jméno nepatří nikomu z hráčů ze sestavy,ale je tím myšlený hráč, to je seš pak v háji úplně a když se to za nákou dobu rozluští a pobaví to třeba jen 3 lidi, tak ten člověk to v tom uvádění jiného jména provokativně pokračuje dál :E

PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2020, 10:06 
The Great One
The Great One

Naopak já, když jsem to tu někdy patnáct let zpátky poprvé chodil číst, tak jsem si myslel, že jj = Jaromír Jágr. A ono se tím myslelo "jo". :mrgreen: Ale po chvilce jsem se dokázal ve všem vyznat. :)

PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2020, 10:26 
Opora týmu
Opora týmu

J.K.Kožíšek píše:
Naopak já, když jsem to tu někdy patnáct let zpátky poprvé chodil číst, tak jsem si myslel, že jj = Jaromír Jágr. A ono se tím myslelo "jo". :mrgreen: Ale po chvilce jsem se dokázal ve všem vyznat. :)

to neokecáš :tudle: :blah: :E

PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2020, 10:27 
Opora týmu
Opora týmu

J.K.Kožíšek píše:

to neokecáš :protest: :tudle: :E

PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2020, 10:37 
Veterán
Veterán

https://www.nhl.com/flyers/news/flyers- ... -315283014
trade alert

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1286 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 86  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]