New York Rangers.CZ - Forum

| WEB | Schedule | Soupiska | Smlouvy a platy | Transakce | Statistiky | Tabulky | Klub | Loga | Dresy | Rekordy | Drafty | Historie | Wallpapery |

Právě je úte 23. črc 2019, 06:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 23. pro 2018, 12:23 
All-Star
All-Star

habidek píše:
Z toho Anderssona taky nejsem vůbec nadšený, čekal jsem víc, nicméně chce to trochu trpělivosti. Viděl jsem nedávno nějakou tabulku odehraných zápasů v NHL hráčů, kteří byli draftovaní mezi 6.-11. místem. Takový Meier, co teď září u Sharks, měl odehraný jeden, W. Nylander žádný a A. Nylander 4. Dokonce i takový Scheifele jenom 17 oproti Liasovým 26. Neříkám, že bude stejně dobří jako oni, nicméně je mu 20 a při nejhorším z něj bude další Callahan, co se týče přístupu a vůdcovství. Nikdo od něj nemůže chtít, aby předváděl výkony hodné prvního centra. Šlo asi vybrat i líp, ale dejme mu čas.
Nevím jestli šlo vybrat výrazně líp. Andersson bude jak píšeš nejhůře Callahan, ale mnohem šikovnější. Chtěli jsme Glasse a Pettersona, bohužel šli těsně před ním. Chtěli jsme i jít výš na draftu, nebyla možnost. Jediná věc která se nabízela byl Mittelstatd, ale ten úplně propadl ve fyzických testech. Taky z něj nemusí být nic moc letos 37 zápasů 5+5 a to je typicky ofenzivní hráč. Pak tam jsou dva finští beci. Jeden v Torontu pořád o něm píšou, že je to bůh ví co, ale koukněte na obranu Toronta kde nehraje a druhej v Chicagu, kde nepředčil Ruttu. Je brzo, ale prostě výrazně lépe vybrat nešlo. Vědět jak na tom budem, tak jsme asi zkusili Mitteltsatda nebo jednoho z obránců, ale v tý době dle mě normální výběr.

PříspěvekNapsal: ned 23. pro 2018, 12:40 
Veterán
Veterán

Jojo, myslel jsem přesně na Mittelstadta nebo Liljgrena. Foote může být taky solidní, brala ho Tampa, mám dojem.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]