Výborná první třetina na Devils dnes stačila. Strome vstřelil dva góly

Trojice Kevin Hayes, Mats Zuccarello a Adam McQuaid zůstala nakonec přeci jen na tribuně, a tak se k Zibanejadovi přesunul Jimmy Vesey. Filip Chytil se vrátil zpět na levé křídlo. Čtyřstý zápas v NHL odehrál Ryan Strome, který si k tomu nadělil dva góly.

Po třech minutách vrazil Seney na hrazení Smithe a po krátké rozmíšce si Rangers zahráli v početní výhodě. Do první přesilovkové formace se dostal Filip Chytil. První minuta ale nic nepřinesla. Druhá minuta nevypadala o moc lépe, ale o moc lépe skončila. Vteřinu před koncem přesilovky doklepnul pod ležícím Schneiderem puk do branky Jimmy Vesey a otevřel skóre.

Hned z následného protiútoku Devils si Palmieri vynutil faul a Brady Skjei dostal menší trest za držení.

Deset vteřin před koncem oslabení ujeli Zibanejad a Namestnikov. Ruského hráče podrazil Stafford a znovu se vylučovalo.

A opět na kostce svítila jedna vteřina do konce přesilovky a opět se měnilo skóre. První gól byl sice nakonec označen jako gól při plném počtu hráčů. To ovšem nemění nic na tom, že druhý gól, který vstřelil Ryan Strome padl po rychlé a pěkné kombinační hře na jeden dotek. Pavel Buchnevich a Filip Chytil si vyměnili puk, Buchnevich pak nahrál Kreiderovi, který se rychle otočil před brankou, zadovkou nahrál na Stromea a ten v podstatě střílel do prázdné branky.

Při reklamní přestávce hostující Gabriel něco prohodil u střídačky Rangers. Po následném buly pak mělo dojít k domluvené bitce se Smithem. Bohužel hostující hráč při snaze o bitku upadl a byl akorát pro smích.

Rangers byli tak nějak všude, Devils se na puk moc během třetiny nedostávali a pět a půl minuty před koncem první třetiny to tak bylo již 3-0. Nejprve skvěle hrála řada Ryana Stromea. Následně první řada tlak ukončila gólem. Jimmy Vesey zavezl puk, před Scheniderem operoval Kreider, který také nakonec jako poslední do puku plácnul a dostal ho před beton hostujícího brankáře do branky.

Úvodní pětiminutovka druhé třetiny byla výrazně klidnější než prvních dvacet minut.

V šesté minutě dostal další dvě minuty za vražení na hrazení hostující Gabriel. V oslabení nastřelil Coleman tyčku domácí branky. S koncem přesilovky se do zakončení dostal Jimmy Vesey, ale přesilovka zůstala nevyužitá.

Hosté přeci jen začali pokukovat po útočné třetině. Těsně před polovinou zápasu jim k tomu pomohlo také vyloučení Kevina Shattenkirka za sekání.

Devils několikrát Georgieva konečně otestovali. Domácí gólman ale ukázal, že v brance nezmrnul.

Až tři a půl minuty před koncem prostřední části se domácí publikum dostalo trochu do varu. Díky své rychlosti se za obranu hostí dostal Kreider, jeho klička ale nakonec minula Scheniderovu branku.

V následném střídání se do dobré palebné pozice dostal Filip Chytil, který trefil připraveného Coryho Schneidera.

Druhá třetina góly nepřinesla.

Fredrik Claesson se na konci druhé minuty závěrečné části snažil vyhodit puk zpoza vlastní branky. Trefil však brusle Seneyho, od něj se puk odrazil k Agostinovi a ten prostřelil Georgieva.

Po dalších třech minutách Agostino nahrával Seneymu, Georgiev si s jeho zakončením poradil naprosto přesně.

Rangers se občas zapomínali na útočné polovině. Georgiev musel řešit další přečíslení dvou na jednoho.

Třígólové vedení vrátil Rangers ranou od modré Brady Skjei ve dvanácté minutě. Před brankou výtečně clonili Kreider a Gryba, kteří se strkali a osekávali. Po gólu se do sebe pustili a oba dostali dvě minuty.

Hosté se pokusili napadnout gól za nedovolené bránění gólmanovi, což sudí po shlédnutí videa zamítli.

Sedm minut chybělo do konce, DeAngelovi se nepodařilo odebrat puk Palmierimu a zapomenutý Green opět snížil na dva góly.

Zhruba dvě a půl minuty před koncem zápasu odjel Schneider na střídačku a Devils hráli bez gólmana.

Do prázdné branky uzavřel zápas svým druhým gólem v zápase Ryan Strome.

Platnost uložené stránky vyprší: 22. 9. 2019 16:17:56