Také druhý přípravný zápas s Devils rozhodlo prodloužení

Příprava se přehoupla do své druhé poloviny. O branku domácích Rangers se podělili Henrik Lundqvist a Marek Mazanec. Oba čeští hráči do pole měli dnes volno. Marek Mazanec naskočil do závěrečné třetiny, ve které Devils vyrovnali. Výhru v prodloužení si však připsali Rangers, když poslední akci zápasu rozehrál dlouhou přihrávkou právě český gólman.
Aktivněji vstoupili do zápasu Rangers, a během dvou minut dvakrát prověřili připravenost Eddieho Lacka.

V páté minutě se museli Rangers poprvé bránit ve čtyřech. Za podražení byl vyloučen Matt Beleskey. V polovině oslabení se blýskl Lundqvist rychlým přesunem od pravé k levé tyčce a betonem zastavil pohotový pokus Jespera Bratta. Celkem si Lundqvist v oslabení připsal pět zákroků.

V polovině třetiny se do zakončení před brankou Devils dostal Lettieri, byl ale blízko a musel si puk zpracovávat bruslí. Přestřelil.

Následovala první přesilovka Rangers. Na začátku početní výhody vystřelil Zibanejad, pak ale nějakou dobu trvalo usadit se v útočném pásmu. Nakonec došlo i k ohrožení Lackovi branky, ale skrumáž před bránou ukončil hvizd a následně vyhození puku a ubráněné oslabení z pohledu Devils.

Před první přestávkou se ještě stihla hra ve čtyřech, ale gól do konce první třetiny nepadl.

Hned po úvodním buly druhé třetiny se před hostující branku protlačil Brady Skjei, jeho teč ale netrefila brankový prostor.

Po třech minutách se nakonec podařilo protlačit puk do hostující branky. Lack sice předvedl dobrý zákrok, ale dotírajícím hráčům Rangers se podařilo propasírovat puk do branky pod ležícím gólmanem. Gól si připsal Steven Fogarty.

Odpověď přišla lehce po uplynutí minuty. Staal přišel o puk v rohu kluziště, nutno podotknout, že Buchnevich mu přihrávkou pozici neusnadnil, Hall nahrál před bránu a Palmieri překonal Lundqvista.

Fredrick Claesson po další minutě zaskočil v brankovišti za Lundqvista a zblokoval pokus Johanssona.

Další střídání patřila Rangers. Nejprve se pěknou, ale nepřesnou, kombinací ukázala dvojice Smith – Zuccarello. Pak Pionk vybojoval puk na polovině hřiště, přiťukl Gettingerovi, který se dostal k puku po své první, zblokované, střele a po ledu prostřelil Lacka. V polovině zápasu tak Rangers vedli 2-1.

Podruhé šli Rangers do oslabení na začátku dvanácté minuty. Palmieri trefil tyčku, Rangers se ubránili.

Konec třetiny odehráli Rangers v početní výhodě a pětasedmdesát vteřin si přenesli do závěrečné části.

Jesper Fast z preventivních důvodů, po hitu z druhé třetiny, nenastoupil do třetí třetiny.

Marek Mazanec naskočil do třetí třetiny a hned si připsal první zákrok. Hra se přesunula na druhou stranu, kdy po pravém křídle zatáhl Zibanejad puk do útočné třetiny, svým pohledem zmátl Lacka a křižnou přihrávkou našel najetého Kreidera, který gólem v přesilovce zvýšil na 3-1.

S koncem druhé minuty závěrečné části šli Rangers do oslabení, které v pohodě ubránili.

Sedmá minuta znamenala snížení. Sami Vatanen poslal dlouhou přihrávku na Palmieriho, který za útočnou modrou zadovkou našel Hischiera a ten střelou z kruhu pod vyrážečku překonal Mazance.

V osmé minutě si pěstní souboj vyzkoušeli McLeod a Gryba. Andersson hitoval Seneyho, načež si bitku domluvili právě McLeod a Gryba. Na body vyhrál domácí borec a oba hráči dostali pět minut.

O minutu později bylo srovnáno. Taylor Hall naskočil z lavičky a v plné rychlosti ze zadních pozic zaskočil kompletní lajnu Rangers, která se celá věnovala hráčům u levého mantinelu, nabruslil si po druhé straně a střelou do stejného místa jako Hirschier, pod lapačku, vyrovnal.

Devils byli v polovině závěrečné třetiny lepším týmem.

Šest minut před koncem se konečně Rangers dostali také do útočné třetiny, ale nerozhodné skóre se neměnilo.

Konec řádné hrací doby patřil domácím Rangers. Sto vteřin před koncem Skjei nahazoval na teč a Fogarty usměrňoval. Bohužel Lack se stihl zorientoval a puk zastavil.

Stejně jako před týdnem v New Jersey, tak i dnes se za stavu 3-3 prodlužovalo.

Obrovské příležitosti si v prodloužení připravovali Devils a Mazancovi jednou pomohla tyčka. Minutu před koncem Mazanec nahrál na útočnou modrou, Hayes podržel a přihrál do brankoviště, kde Lettieri tečoval pod víko. Sudí nejdříve gól neuznali, ale video ukázalo, že nebyl sebemenší důvod k neuznání. Rangers tak podruhé v přípravě zvítězili v prodloužení 4-3.