Na závěr přípravy výhra nad Devils

V sestavě, která se pravděpodobně hodně podobala té, s níž vyjedou k prvnímu utkání sezóny do Philadelphie, se Jezdcům na závěr přípravy podařilo napravit nedobrý dojem z přechozích zápasů, když porazili rivaly z New Jersey 3:2. Vůbec poprvé Blueshirts neprohráli první třetinu a dokonce v ní ani neinkasovali, i když v ní soupeři poskytli hned čtyři početní výhody. Celkem měli Devils v utkání 8 přesilovek, ale nevyužili ani jednu. Přesto šli v polovině zápasu do vedení po trefě Gomeze. Závěr druhé části však Rangers vyšel dokonale. Nejdříve Průcha svým prvním gólem za New York vyrovnal a 18 sekund před druhou sirénou otočil skóre v přesilovce Nylander. Necelou minutu po začátku třetí třetiny sice odpověděl Brylin, ale vítězství na stranu Blueshirts strhnul v 56. minutě Jaromír Jágr, který převzal puk ve středním pásmu, individuálně se probil až před hostující branku a překonal Brodeura.
Poznámky: Rangers vyhráli i závěrečný penaltový rozstřel poměrem 2:1. ... Kevin Weekes odchytal celý zápas a pustil jen dva góly ze 33 střel. ... Michael Nylander byl u všech tří gólů Rangers (1+2). ... Ryan Hollweg prohrál v první třetině bitku s Janssenem. ... Do zápasu nenastoupil Ville Nieminen, který má poraněná třísla. ... Jaromír Jágr byl se 7 body a 4 góly nejlepším bodovačem i střelcem Rangers v přípravě. ... Nejvíce asistencí měl Michael Nylander (5). ... Nejaktivnějším střelcem přípravy byl překvapivě Petr Průcha, který ohrozil soupeřovu svatyni 19krát, ale poprvé se trefil až dnes.