Jezdci skončili na turnaji v Traverse City šestí

Mladíci Rangers po zápase s Buffalem hráli další dva zápasy, a to s Carolinou a Minnesotou. Jeden ještě ve skupině a druhý o umístění. Ani jeden nedokázali vyhrát a tudíž skončili šestí. Turnaj vyhrál tým Columbusu, který si vedl po celou dobu turnaje suverénně.
Proti Carolině až v prodloužení
I ve třetím zápase museli „Baby Blueshirts“ hrát v prodloužení, tentokrát s Carolinou. Skapski si proti Buffalu vedl skvěle, ale trenéři rozhodli, že do branky se tentokrát postaví letošní první volba Jezdců Brandon Halverson. Hurricanes otevřeli skóre až v patnácté minutě první třetiny poté, co Rangers ubránili dvě oslabení, tak Halversona pokořil Brock McGinn v tom třetím. I přes to, že dostal gól, tak Halverson předvedl v první třetině deset zákroků. V druhé třetině se podařilo srovnat Rangers, za které se – taktéž po přesilovce – prosadil Nickolas Latta, kterému asistoval Petr Zámorský, pro něhož to byl premiérový bod v dresu Jezdců.

Tři minuty po zahájení třetí třetiny znovu v přesilovce skórovali Hurricanes, za které se prosadil svým třetím gólem na turnaji Victor Rask. Jenže Rangers se podařilo něco stejného, a to gól v přesilovce. Na druhém gólu se podíleli všichni tři nejlepší hráči Rangers v Traverse City. Haggerty skóroval, Hayes a Duclair asistovali. Zápas šel do prodloužení, ve kterém se štěstí přilepilo znovu na soupeře. Halversona pokořil znovu Victor Rask a Jezdci tak končili skupinu s bilancí 1-0-2, což jim přineslo boj o páté místo s Minnesotou.

Zápas znovu sledovala Leslie Treffová, která ocenila zákroky Halversona, Chrise McCarthyho a jeho skvělou práci s pukem u mantinelů, stejně tak se jí s pukem líbil i Hayes. Největší pochvalu udělila Haggertymu, jenž se podle ní lepší každým zápasem a je silný na puku.

Minnesota porazila Rangers 6:3
Poslední zápas Jezdců byl o páté místo, který odehráli s Minnesotou. Tento duel přinesl devět gólů, ale bohužel pro fandy Rangers většinu do sítě jejich oblíbenců. Po první třetině byl stav 2-1 pro Minnesotu, která využila dvě přesilovky, jmenovitě Brady Brassart a Matt Dumba. Mezi tyto dva góly se vměstnala branka Kevina Hayese. V druhé periodě navýšil náskok Zach Mitchell. Ano, bylo to v přesilovce Wild.

Třetí třetina začala nejhůře, jak mohla. Po necelých čtyřech minutách se prosadil opět Zach Mitchell a opět v přesilovce, což muselo dát realizačnímu týmu něco k zamyšlení. Pak sice přišli dvě branky Rangers (také v přesilovkách), protože se prosadili Haggerty s Duclairem. Špetka naděje vyhasla s góly Ryana Grahama a Tylera Gravace, kteří upravili stav skóre na konečných 6-3. S turnajem se tedy Jezdci loučili s bilancí 1-1-2, která není moc dobrá.