Hokej se pomalu vrací. Jak by měl vypadat zbytek sezony a los draftu?

Již v minulém týdnu hráčská asociace kývla na návrh playoff s 24 týmy. Dnes ve 21 hodin našeho času proběhl konferenční hovor generálních manažerů a ve 22:30 vydala NHL prohlášení týkající se formátu zbytku sezony a draftu. Jak by to tedy mělo vše být?

Rangers vs Devils: playoff na dohled. Nastoupí Shesterkin?

Po skvělém představení Miki Zibanejada proti Capitals je potřeba opět přeladit a soustředit se zcela jiný typ hokeje. Poslední část souboje o řeku Hudson uvidí dnes MSG. Do branky Rangers by se mohl po zranění postavit Igor Shesterkin.

Rangers vs Flyers: Vigneault a Hayes zpátky v New Yorku

Kouč Philadelphie Alain Vigneault a útočník Kevin Hayes se poprvé v dresu Flyers představí v MSG. Rangers mají šanci nejen napravit páteční porážku 5-2, ale také přeskočit Carolinu v tabulce a přiblížit se playoff, když hlavní soupeři ztrácejí.

Úspěšný únor končí porážkou ve Philadelphii. Kreider nedohrál

Série výher na hřištích soupeřů je u konce. Rangers padli na kluzišti týmu, která má v lize nejlepší bilanci zápasů ve své aréně. Utkání zcela jistě poznamenalo zranění Chrise Kreidera, kterému zblokovaná střela v první třetině zlomila nohu. Rangers hráli pomalu, nepřesně. Domácí hodně a rychle napadali. Hart v domácí bráně byl výtečný. Odvetu uvidí MSG v pravé nedělní poledne východoamerického času.

Flyers vs Rangers: důležitý víkendový dvouzápas startuje ve Philadelphii

Alexandar Georgiev nastoupí do třetího zápasu v řadě. Rangers se vezou na vítězné vlně playoff mají doslova před očima. O víkendu je čekají dva zápasy s Flyers a Rangers se tak buď mohou výrazně přiblížit ke svému cíli nebo si Flyers mohou vybudovat náskok.

Rangers vs Sharks: na skok doma. Přiblíží se Rangers playoff také dnes?

Rangers čeká druhý z back-to-back zápasů. V letošní sezoně se jim ve druhých zápasech těchto minisérií celkem daří 6-3-0. Henrik Lundqvist by se měl poprvé od 3. února postavit mezi tyče. Celková bilance se Sharks hovoří pro Rangers 28-10-3 a jedna remíza.

Rangers si připisují sedmou venkovní výhru v řadě. Carolina nevyhrála ani na čtvrtý pokus

Poslední výkony Rangers pomaličku přibližují playoff a možná přidělávají vrásky vedení klubu zda prodat nebo podepsat. Rangers nastupovali do zápasu se sedmnácti ubráněnými oslabeními v řadě v posledních osmi zápasech a tuto statistiku dnes rozšířili o dvě oslabení než Hurricanes jednu přesilovku využili. Artemi Panarin překonal hranici 400 bodů v NHL. Igor Shesterkin v brance čaroval. Filip Chytil většinu třetí třetiny chyběl.

Rangers vs Hurricanes: padne Carolina i ve čtvrtém vzájemném zápase?

Rangers se pokusí uzavřít duely s Hurricanes čtvrtou výhrou v sezóně. Canes ovšem z posledních 11 zápasů vyhráli 7. Do branky Rangers se opět postaví nováček Igor Shesterkin, který vychytal šest výher v řadě na hřištích soupěřů.

Rangers vs Bruins: získají Rangers skalp lídra NHL a vyhrají popáté za sebou?

Bruins útočí na devátou výhru v deseti posledních zápasech. Rangers se pokusí posunout své sezonní maximum výher v řadě na pět. Bilance Rangers na domácím hřišti v posledních dvanácti utkáních je 8-4-0.

Rangers vybojovali čtvrtou výhru v řadě na ledě Blue Jackets

Čtyři výhry v řadě uhráli Rangers v letošní sezóně poprvé. Vyhráli všechny tři zápasy na hřištích soupeřů v tomto krátkém tripu a když se podíváme na posledních pět venkovních zápasů, jsou to všechno výhry. Během dne povolaný Keane do zápasu ještě nezasáhl, do obrany se tak vrátil Brendan Smith. Rangers zápas orámovali góly v první minutě a dvěma v poslední trojminutovce. Domácí Columbus v závěru srazilo do kolen špatné střídání a vítězný gól Chrise Kreidera těsně po skončení početní výhody.

Blue Jackets vs Rangers: vyhrají Rangers také třetí venkovní zápas v řadě?

Rangers útočí na čtvrtou výhru v řadě, domácí Blue Jackets se mohou vyšvihnout na třetí místo Metropolitní divize.

Rangers tahali za kratší konec. Poslední dvouminutovka dojem ze zápasu nezlepšila

Přestože Rangers měli být odpočatí, a to nejen kvůli tomu, že Sabres včera hráli a museli cestovat, ale také proto, že Rangers hrají pět zápasů doma, působili téměř celý zápas unaveněji a pomaleji. První dvě řady nebyly, až na pár výjimek, vidět. Buffalo pokračuje ve slušných obranných zápasech a také dnes se jim dařilo blokovat hodně střel a nahrávek. Rangers prohrávali 0-3 a až v 58. minutě dokázali skórovat. O minutu později dokonce snížit na jeden gól, ale k vyrovnání se již nedostali.

Rangers vs Sabres: dalším domácím soupeřem je Buffalo

Rangers pokračují v sérii domácích zápasů. Od začátku února je to jejich pátý zápas a cílem není nic jiného než čtvrtá únorová výhra.

Rangers vs Maple Leafs: Odčiní Rangers prosincovou domácí porážku?

Souboj záložních gólmanů uvidí MSG. Na straně Maple Leafs to bude Michael Hutchinson a na domácí straně pak Igor Shesterkin.

Red Wings vs Rangers: do odvety s Lundqvistem v bráně

Doslova několik desítek minut po skončení zápasu v MSG sedli Rangers na letadlo a odskočili si do Detroitu před tím, než se vrátí do své haly na sérii pěti zápasů. Henrik Lundqvist naposledy chytal zápas 11. ledna. Po necelém měsíci se tak vrací do branky.

Po dlouhé herní pauze se Rangers radují z výhry nad Red Wings

V domácí brance se podle očekávání objevil Igor Shesterkin, který byl, na rozdíl od dua Lundqvist – Georgiev, v zápasovém zápřahu v Hartfordu. V brance hostí nastoupil Jimmy Howard, kterému se letošní sezona, jako celému Detroitu, nedaří. Howard ale proti Rangers umí zachytat a přesto, že dnes opět připisoval prohru, chytal skvěle a půl zápasu držel domácí útočníky zkrátka.

Rangers vs Red Wings: po dvou porážkách je potřeba vyhrát. V cestě stojí Detroit

Bye-week skončil a Rangers se vrací do poslední cca třicítky zápasů základní části ve dvouutkání proti Red Wings, týmu z Original Six, kterému se v sezoně nedaří. Detroit nevyhrál v šesti posledních zápasech, Rangers prohráli dvě poslední utkání před pauzou.

Rangers vs Blue Jackets: Shesterkin proti rozjetému Columbusu

Columbus do MSG přijíždí s vidinou páté výhry v řadě a s nulou v zádech, když včera porazili Devils hladce 5-0. Rangers mají za sebou úspěšné dvouutkání proti Islanders, které v obou případech porazili.

Islanders vs Rangers: bitva o New York pokračuje na Long Islandu

Druhý vzájemný zápas ze tří v rozmezí devíti dní dnes v noci přivítá předchozí domácí hala Islanders - Nassau Colliseum. Duel v MSG jasně vyzněl pro Rangers a především pro Artemi Panarina, který vyrovnal své bodové maximum na zápas s pěti body (2+3).

Rangers vs Devils: Shesterkina čeká druhý zápas v řadě

Igor Shesterkin, který v minulém zápase zaznamena 29 úspěšných zásahů a připsal si v prvním startu první výhru, dnes poprvé zažije derby proti Devils. Stejně jako proti Avalanche bude na střídačce připraven Henrik Lundqvist.

Po těžkém úvodu si Shesterkin připsal první výrhu

Nebyl to jednoduchý start kariéry. První střela po teči skončila v brance. Třetí střela, po hrubici obrany, zaplula mezi betony do branky. V rozmezí páté a šesté minuty Shesterkin musel dvakrát tahat puk z brány. Obrana Rangers možná byla nervóznější než samotný nováček v bráně. Od nějaké desáté minuty se Rangers uklidnili a hráli vcelku dobrý hokej. Do konce třetiny se povedlo vyrovnat a následně zápas otočit. Přestože třetí gól dostal Shesterkin opět po nezvládnutém řešení hry před brankou, výhru si domácí tým dokázal pohlídat.

Rangers vs Avalanche: Shesterkina nečeká lehký debut

Zatímco Nathan MacKinnon nastoupí do svého 500. zápasu, v brance Rangers se poprvé v soutěžním zápase objeví Igor Shesterkin. Colorado včera nezvládlo zápas proti Islanders, kde prohráli 1-0.

Strome a Georgiev zastavili vítěznou šňůru Leafs

Ryan Strome si připsal 4 body (2+2), což je jeho nejlepší kariérní zápas. Alexandar Georgiev ukázal, že rád proti Torontu chytá. Byl to pro poslední dva roky typický zápas proti Torontu, protože Maple Leafs byli prostě aktivnější a nebezpečnější. Nicméně Rangers domácím nedali prostor zadarmo a Georgiev se rychle dostal do tempa a hráči Toronta tak jen bušili na branku Rangers. Leafs sice v poslední minutě vyrovnali, ale rozhodnutí v prodloužení přišlo z hole Tonyho DeAngela.

Maple Leafs vs Rangers: Zastaví Rangers vítězní tažení Toronta?

Poslední zápas roku, alespoň pro nás v Evropě, čeká na Rangers v Torontu, kde tým z Manhattanu zahajuje sérii zápasů s kanadskýmy týmy. Toronto však vyhrálo posledních šest zápasů, včetně utkání v MSG (6-3), s impozantním skóre 32-18.

Rangers porazili Hurricanes také ve třetím zápase sezony

Rangers zvládli návrat po vánoční přestávce a porazili Hurricanes potřetí. Domácí tým gólově odkočil ve druhé třetině, když v ní střelil tři branky. Carolina na začátku závěrečné třetiny rychle snížila na rozdíl jedné branky. Rangers obdržený gól naštěstí nepoložil a ve čtrnácté minutě dal definitivní podobu výsledku Ryan Strome. Mika Zibanejad přidal další dvě branky, což se mu v posledních sedmi zápasech povedlo potřetí. Rangers k tomu využili dvě přesilové hry.

Platnost uložené stránky vyprší: 31. 5. 2020 02:38:57