Rangers vs Blue Jackets: Shesterkin proti rozjetému Columbusu

Columbus do MSG přijíždí s vidinou páté výhry v řadě a s nulou v zádech, když včera porazili Devils hladce 5-0. Rangers mají za sebou úspěšné dvouutkání proti Islanders, které v obou případech porazili.

Islanders vs Rangers: bitva o New York pokračuje na Long Islandu

Druhý vzájemný zápas ze tří v rozmezí devíti dní dnes v noci přivítá předchozí domácí hala Islanders - Nassau Colliseum. Duel v MSG jasně vyzněl pro Rangers a především pro Artemi Panarina, který vyrovnal své bodové maximum na zápas s pěti body (2+3).

Rangers vs Devils: Shesterkina čeká druhý zápas v řadě

Igor Shesterkin, který v minulém zápase zaznamena 29 úspěšných zásahů a připsal si v prvním startu první výhru, dnes poprvé zažije derby proti Devils. Stejně jako proti Avalanche bude na střídačce připraven Henrik Lundqvist.

Po těžkém úvodu si Shesterkin připsal první výrhu

Nebyl to jednoduchý start kariéry. První střela po teči skončila v brance. Třetí střela, po hrubici obrany, zaplula mezi betony do branky. V rozmezí páté a šesté minuty Shesterkin musel dvakrát tahat puk z brány. Obrana Rangers možná byla nervóznější než samotný nováček v bráně. Od nějaké desáté minuty se Rangers uklidnili a hráli vcelku dobrý hokej. Do konce třetiny se povedlo vyrovnat a následně zápas otočit. Přestože třetí gól dostal Shesterkin opět po nezvládnutém řešení hry před brankou, výhru si domácí tým dokázal pohlídat.

Rangers vs Avalanche: Shesterkina nečeká lehký debut

Zatímco Nathan MacKinnon nastoupí do svého 500. zápasu, v brance Rangers se poprvé v soutěžním zápase objeví Igor Shesterkin. Colorado včera nezvládlo zápas proti Islanders, kde prohráli 1-0.

Strome a Georgiev zastavili vítěznou šňůru Leafs

Ryan Strome si připsal 4 body (2+2), což je jeho nejlepší kariérní zápas. Alexandar Georgiev ukázal, že rád proti Torontu chytá. Byl to pro poslední dva roky typický zápas proti Torontu, protože Maple Leafs byli prostě aktivnější a nebezpečnější. Nicméně Rangers domácím nedali prostor zadarmo a Georgiev se rychle dostal do tempa a hráči Toronta tak jen bušili na branku Rangers. Leafs sice v poslední minutě vyrovnali, ale rozhodnutí v prodloužení přišlo z hole Tonyho DeAngela.

Maple Leafs vs Rangers: Zastaví Rangers vítězní tažení Toronta?

Poslední zápas roku, alespoň pro nás v Evropě, čeká na Rangers v Torontu, kde tým z Manhattanu zahajuje sérii zápasů s kanadskýmy týmy. Toronto však vyhrálo posledních šest zápasů, včetně utkání v MSG (6-3), s impozantním skóre 32-18.

Rangers porazili Hurricanes také ve třetím zápase sezony

Rangers zvládli návrat po vánoční přestávce a porazili Hurricanes potřetí. Domácí tým gólově odkočil ve druhé třetině, když v ní střelil tři branky. Carolina na začátku závěrečné třetiny rychle snížila na rozdíl jedné branky. Rangers obdržený gól naštěstí nepoložil a ve čtrnácté minutě dal definitivní podobu výsledku Ryan Strome. Mika Zibanejad přidal další dvě branky, což se mu v posledních sedmi zápasech povedlo potřetí. Rangers k tomu využili dvě přesilové hry.

Rangers vs Hurricanes: Do třetice všeho dobrého?

Hurricanes prohráli poslední dva zápasy před vánoční pauzou. Rangers hodně chtěli přivézt body z Philadelphie, ale selhali v poslední třetině. Oba týmy tak mají o motivaci postaráno. V letošní sezóně se Hurricanes a Rangers střetávají již potřetí. Předchozí dva zápasy vyhrál tým z New Yorku. Uspějí Rangers také po Vánocích?

Výhru pro svůj tým vychytal Carter Hart

Zápas byl dlouho vyrovnaný, ikdyž při pohledu na konečný stav to tak nevypadá. Rangers se ujali vedení gólem v oslabení. Domácí vyrovnali necelé dvě vteřiny před koncem druhé třetiny. Ve třetí třetině po druhém a třetím gólu Ranges vsadili vše na útok, ale v domácí brance kouzlil Carter Hart. Vyprávět o tom bude dlouho především Pavel Buchnevich. Vánoční přestávku tak Rangers musí přestát s prohrou v zádech.

Flyers vs Rangers: ukradnou Rangers Grittimu Vánoce?

Bývalý kouč Rangers Alain Vigneault se poprvé postaví, v řádném zápase, proti svému bývalému týmu. Henrik Lundqvist by měl nastoupit do druhého zápasu ve dvou dnech.

Rangers zabrali a neškodné kačery poslali domů s pěti góly

Anaheim má na marodce řadu hráčů, pro Rangers se tak otevřela velká šance na zisk dvou bodů. A to si nenechali domácí, před zraky mnoha dětí, ujít. Zápas odstartovaly góly mladíků Chytila a Howdena. Doplnil je pak především dvougólový Kreider a mazácky v oslabení Mika Zibanejad. Přesilovky tak zůstávají jedinou noční můrou.

Rangers vs Ducks: Dokáží Rangers po třech porážkách konečně vyhrát?

Do domácí branky se vrací Henrik Lundqvist, který odchytal své poslední utkání před týdnem na ledě dnešního soupeře (prohra 3-2 po nájezdech). Ducks uzavírají čtyřzápasový trip, když v posledním zápase včera porazili Islanders 6-5 po nájezdech.

Nezvládnutá třetí třetina stála Rangers slušný výsledek

Rangers v zápase sice pořád tahali za kratší konec, ale vaz jim zlomily dva rychlé góly v úvodu třetí třetiny a pojistka před koncem zápasu. Leafs vyhráli v této sezóně 18 zápasů - včetně toho dnešního - a všechny výhry v bráně odchytal Frederick Andersen.

Rangers vs Maple Leafs: Proti Torontu opět s Georgievem v brance

Alexandar Georgiev nastoupí do sedmého z posledních deseti zápasů, které Rangers odehráli. Prosincové výsledky Rangers jsou jako na houpačce. Na řadě je výhra. Zvládnou Rangers zápas original six?

Čtyřzápasový trip přinesl 5 bodů. Nájezdy v Anaheimu Rangers prohráli

Rangers se po týdenním tripu se zastávkami v Kalifornii a Nevadě vrací domů s pěti body. Dnešní zápas na ledě Ducks si tak trochu nechali útéct. Po čtyřech minutách vedli 2-0, když se již po 10 vteřinách zápasu trefil Mika Zibanejad. Domácí v první třetině snížili a na začátku druhé vyrovnali. Rangers druhou třetinu vůbec nezvládli a mohli být rádi, že do třetí třetiny šli za vyrovaného stavu. Rangers se rychle ve třetí třetině ujali vedení, aby o něj v závěru přišli. V prodloužení mohl o výhře rozhodnout Zibanejad, zápas se ale dostal do nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí.

Devils vs Rangers: Prodlouží Ranger bodou sérii na pět zápasů?

Poté, co Rangers neuspěli v prodloužení na ledě Bruins, se přesunuli do New Jersey, kde je opět po poledni amerického času čekají Devils.

Bruins vs Rangers: Zastaví Rangers Davida Pastrňáka?

Rangers čekají dva odpolední venkovní zápasy ve dvou dnech. Dnes večer změří síly s Bruins, kteří aktuálně mají v zádech pět výher a v první řadě úderné duo Marchand - Pastrňák.

Přestřelka skončila po nájezdech. Rangers neuspěli

Na odpolední zápas, který byl věnován dětem, dorazil jeden z nejofenzivnějších týmů aktuální ligy - Florida Panters. Na konci první třetiny vstřelili hosté dva rychlé góly, čímž otočili průběh zápasu. Ve druhé části pak během sedmi minut padlo celkem pět gólů a do poslední třetiny šli ve vedení Rangers. Zápas však rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých byli hosté lepší.

Rangers vs Panthers: Zvládnou Rangers poprvé v sezoně tři výhry v řadě?

Panthers se po nočním zápase přesunou jen o pár bloků na Manhatten, kde je po poledni amerického času čeká další tým z New Yorku. V noci prohráli s Islanders 1-2. Rangers před sebou mají jasný úkol - vyhrát poprvé v sezoně třetí zápas za sebou. Uvidíme, zda jim včerejší trénink v Central Parku přinese štěstí.

Král rozhodně není mrtev. Lundqvist vychytal výhru na ledě Hurricanes

Jen, co Rangers porazili Red Wings, sedli na letadlo a vypravili se do Caroliny, kde je 23 hodin po začátku zápasu v MSG čekal další duel. Do brány se postavil opět Henrik Lundqvist a byl to jednoznačně jeho zápas. Celé utkání by se dalo shrnout jako když vám hurikán buší na vrata domu, ale ne a ne ho poslat k zemi.

Hurricanes vs Rangers: Využijí Rangers výhry v zádech a připraví Hurricanes třetí porážku za sebou?

Rangers se pokusí o čtvrtou výhru z pěti posledních zápasů. Na ledě překvapení z Caroliny to ale nebude jednoduché ani přes to, že Hurricanes dva poslední zápasy prohráli.

Rangers odevzdali kontrolu nad zápasem v patnácté minutě. Ottawa poprvé vyhrála na hřitšti soupeře

Jako Robin Hood. Když do MSG přijede tým, kterému se momentálně nedaří, mohou si být fanoušci téměř jistí, že se jejich nedobrá série zlomí. Nejinak tomu bylo i dnes, kdy do MSG přijel aktuálně nejhorší tým ligy, který navíc na hřištích soupeřů zatím nevyhrál. Rangers sice rychle vedli, ale do konce první třetiny nechali Senators dvakrát skórovat a pak zkolabovali ve druhé třetině. V závěrečné části místo snahy o rychlý gól a dostání se zpět do zápasu přišla dvě rychlá vyloučení a bylo po zápase. Jediným pozitivem tak jsou dva body pro Kappa Kakka, jeho první vícebodový zápas. Zklamáním je (alespoň pro mě) dosavadní přínos osmimilionového Jacoba Trouby. Nebo jsou snad tito top obránci prokletím Rangers? Vladislav Namestnikov se poprvé představil proti svému bývalému týmu.

Rangers vs Senators: Prodlouží Rangers čekání Senators na výhru z venkovních zápasů?

Rangers čeká poprvé v sezoně soupeř, se kterým již mají jeden vzájemný zápas za sebou. Do MSG přijede Ottawa. Před měsícem Rangers vyhráli na ledě Senators 4-1 a hattrickem se ve svém bývalém působišti připomněl Mika Zibanejad. Ten by však zatím neměl nastoupit. Třetí zápas v řadě by měl chytat Alexandar Georgiev. Marc Staal by měl opět být v pozici zdravého náhradníka.

Výhru na ledě Predators odstartovala akce českého dua Hájek - Chytil

Rangers nakonec na led v Bridgestone aréně v Nashvillu vyjeli ve stejné formaci jako naposledy proti Lightning. Marc Staal opět pouze jako zdravý náhradník. Alexandar Georgiev podruhé v řadě v brance. A chytal opět skvěle. Oba gólmani předváděli výborné zákroky a drželi nízké skóre. Filip Chytil se trefil i ve druhém zápase v sezoně, Libor Hájek odehrál další povedený zápas. Ryan Strome pokračuje ve sbírání bodů, aktuálně bodoval v šestém zápase za sebou.

Platnost uložené stránky vyprší: 25. 1. 2020 06:15:08