Gomez nastoupí možná už dnes

Madison Square Garden dnes uvidí další divizní souboj, tentokrát se New York Rangers utkají proti New Jersey Devils. Poslední výsledky „Jezdců“ daly tak trochu zapomenout na nedávnou fantastickou 13-zápasovou bodovou sérii. Přesto 6 bodů z posledních 5 zápasů není nikterak ošklivý součet. Sestava kouče Toma Renneyho by se měla, jak je poslední dobou zvykem, opět měnit. Připraveni do zápasu by měli být centr Scott Gomez a obránce Michal Rozsíval. Na koho tedy pro dnešní večer nezbude místo? První tři útoky by se měly představit tak, jak je známe: 1.Avery-Dubinsky-Jágr, 2.Dawes-Gomez-Shanahan, 3. Straka-Drury-Callahan. Otázkou zůstává 4. útok. Petr Průcha v minulém zápase s Flyers rozhodně ostudu neudělal a dnes možná dostane příležitost před bijcem „Jezdců“, Coltonem Orrem – to je ovšem pouze čirá spekulace. Pak bychom poslední řadu mohli vidět následovně: Sjostrom-Hollweg-Průcha.
Nyní obrana. Po návratu nejproduktivnějšího beka Rangers, Rozsívala byse měl posadit nikoliv Mara, ale Malík. V brance se jistě představí „King Henrik“. Teď něco k dnešnímu soupeři z New Jersey. „Ďáblové“ mají za sebou sérii 4 proher v řadě. „Pikantní“ je především poslední dvojzápas svěřenců trenéra Suttera. V Pittsburghu podlehli domácím Penguins 1:7 a v následném utkání, tentokrát na svém ledě, nedali stejnému soupeři ani gól a výsledkem byla prohra 0:2. U Devils je na seznamu zraněných zapsán pouze Salvador.

Martin Brodeur o Rangers: „Já je nenávidím. Každé vítězství nad nimi je pro mě slast“. Slasti ze vzájemných zápasů této sezóny si tedy první brankář Devils moc neužívá. Realita je taková, že „Ďáblové“ prohráli s Rangers všechny zápasy tohoto ročníku. Když budeme počítat i jeden přípravný zápas, dospějeme k číslu 7.

Statistiky ...

Platnost uložené stránky vyprší: 6. 4. 2020 06:16:26