Průcha a Mara proti Flyers zpět v sestavě

New York Rangers dnes čeká na domácím ledě Madison Square Garden poslední zápas proti týmu Philalphia Flyers v základní části. „Jezdci“ jistě budou chtít oplatit soupeři porážku na nájezdy před třemi dny. Určitě to ale nebudou mít lehké, sestava hlásí další zraněné. Blair Betts podstoupil operaci chodidla a jeho absence bude trvat 2-3 týdny. Scott Gomez si zase v utkání ve Philadelphii narazil žebra, když spadl a v plné rychlosti narazil do mantinelu. Ovšem podle vlastních slov se cítí lépe, důkazem toho je i jeho dobrá nálada před novináři: „Má to modravě-nahnědlou barvu s trochou fialové,“ vtipkoval nejproduktivnější hráč Rangers. Kdyby se hrálo play-off, tak by Gomez nejspíš nastoupil již dnes, ale trenéři se rozhodli dát jeho naraženým žebrům trochu času.
Nově zapsaným na seznam zraněných je nejproduktivnější obránce „Blueshirts“, Michal Rozsíval. Toho trápí natažený stehenní sval. Kvůli těmto absencím musí trenér Tom Renney zamíchat sestavou, která by měla vypadat následovně:

Martin Straka - Brandon Dubinsky - Jaromír Jágr

Nigel Dawes - Sean Avery - Brendan Shanahan

Petr Průcha - Chris Drury - Ryan Callahan

Fredrik Sjöström - Ryan Hollweg - Colton Orr

Christian Bäckman - Marc Staal

Fedor Tyutin - Daniel Girardi

Marek Malík - Paul Mara

Henrik Lundqvist

A v takovém složení by se měli ukázat přesilovkové formace:

Martin Straka - Brandon Dubinsky - Jaromír Jágr

Christian Bäckman - Paul Mara

Chris Drury - Sean Avery - Brendan Shanahan

Fedor Tyutin - Daniel Girardi

„Letci“ do utkání vlétnou s pocitem 3 vítězných zápasů za sebou. Naposledy přehráli newyorské Islanders 4:1. Ovšem i soupiska Flyers hlásí zraněné - trenér John Stevens nejspíš nebude mít k dispozici Hatchera, Umbergera, Jonese, Gagneho a Rathjea.

Vzájemné zápasy hlásí 5 výher Rangers (2 po samostatných nájezdech) a 2 výhry Flyers (1 po samostatných nájezdech).

Platnost uložené stránky vyprší: 6. 4. 2020 07:55:24