Jednoletá smlouva s Rangers je na spadnutí, tvrdí agent Frolova

To by nebyl Glen Sather, aby se na volném trhu hráčů nepokusil ulovit velkou rybu. Prezident a generální manažer newyorských Rangers se podle ruského portálu sovsport.ru blíží dohodě s Alexandrem Frolovem. Informuje o tom hráčův agent Sergej Isakov, který dodává, že by se mělo jednat o jednoletou smlouvu.

Ačkoliv je podle ruských zdrojů kontrakt téměř uzavřený, kanadské stránky TSN.ca tvrdí, že obě strany jsou stále v jednání.

Pokud by se Frolov s Rangers dohodl na jednoletém kontraktu, jednalo by se o podobnou smlouvu, jakou si před minulým ročníkem vysloužil Maxim Afinogenov. Ten kývl na jednoletý kontrakt na 800 tisíc dolarů od Atlanty. V případě Frolova by se ale zřejmě jednalo o vyšší částku.

28letému útočníkovi, jenž naposledy oblékal dres Los Angeles Kings, leželo na stole i několik nabídek z KHL. Frolov ale podle tvrzení svého agenta dává minimálně na rok přednost NHL.

Rodák z Moskvy a celkově 20. hráč draftu NHL v roce 2000 odehrál v nejvyšší zámořské soutěži 536 zápasů, ve kterých zaznamenal 381 bodů (168+213). V minulé sezoně si vydělal čtyři miliony amerických dolarů.

Platnost uložené stránky vyprší: 14. 8. 2020 05:25:25