Marek Malík bude možná v nejbližších hodinách vyměněn

Spekuluje se o tom už hodně dlouho, nyní by se to mohlo stát skutečností. Poslední zprávy z Ameriky hlásí, že se Marek Malík nezúčastnil dopoledního tréninku. Jisté je, že večer proti Atlantě nenastoupí (do sestavy se vrátí Paul Mara) a protože Malík stejně jako celé mužstvo zahrál naposledy proti Atlantě velmi dobře, nezdá se pravděpodobné, že by se ho Tom Renney rozhodl jen tak vyřadit ze sestavy. Navíc ze šatny Rangers zmizela většina Malíkovi výstroje.

Tom Renney na otázky novinářů ohledně Malíkovy situace nebyl příliš sdílný: "Právě teď je to interní záležitost. Malík je stále hráčem Rangers." Avšak na otázku, zda český obránce bude hráčem Jezdců až za pár hodin vyjedou Blueshirts k utkání proti Atlantě, odmítl už odpovědět. Stejně tak se nevyjádřil k dotazu, zda nebyl Malík suspendován týmem, což by také mohlo vysvětlit jeho absenci na tréninku a zmizení jeho věcí v kabině.

Marek Malík přišel do Rangers z Vancouver po výluce s pověstí dobrého defenzivního beka. Toto renomé si zpočátku svého angažmá držel, ale postupně ztrácel oblibu u většiny fanoušků a v posledních týdnech ztratil zastání i u vedení. Místo s Rozsívalem v prvním páru hrál většinou až ve třetí obraně a často ani to ne. Z posledních devíti zápasu sledoval čtyři pouze z tribuny.


Nejlepší okamžik v dresu Rangers Marek Malík zažil, když krásnou fintou přelstit Kolziga a rozhodl jednu z nejdelších sérií nájezdů v historii NHL.
Platnost uložené stránky vyprší: 12. 7. 2020 18:35:56