Představujeme: nový web

Léto se netýkalo pouze přestavby týmu, ale také přestavby našeho webu. Po dlouhých letních večerech a víkendech jsme se rozhodli jej dnes spustit a to přesto, že některé věci stále chybí a jiné budeme muset ladit. Ale protože víc očí více vidí, pouštíme stránky na veřejnost, věříme, že po úvodním šoku z nastalé změny si zvyknete a prosíme, abyste dali vědět, pokud narazíte na nějaké podivnosti. V následujícím článku bych rád představil změny a další plány.
Největší změnou (pominuli design) je výrazné zapojení NHL statistik přímo do webu. V podstatě jakékoliv hráčské, zápasové a týmové statistiky se načítají z dat NHL. Přestože jsou některá data ukládána na náš server, abychom uspořili čas s načítáním webu, může se stát, že se bude něco načítat poněkud déle. Hráčské statistiky jsou také doplněny některými našimi údaji a nám občas může déle trvat je zaktualizovat.

Zápasové a týmové statistiky se v průběhu času měnily. Dnes nemáme remízy, nebývaly divize nebo konference. Proto se mohou vyskytnout prázdné stránky při načítání starých sezón. Chybové stránky prosíme nahlaste.

U zápasů jsou poslední cca 2 sezóny k dispozici sestřihy utkání. Takže není chybou, že se nezobrazí zápasové video např. z roku 2000. Uvidíme, zda NHL starší věci doplní, ale moc tomu nevěřím.

Vzhledem k tomu, že web byl kompletně přepsán a zatím běží na alternativním hostingu, nemáme dodělané tipování zápasů a hlasování o hráče utkání. To se pokusím dodělat před začátkem základní části. Stejně tak je zatím rozpracované komentování článků. To by mělo být nasazeno během týdne.

Verze pro mobilní zařízení by měla také v podstatě fungovat. Testováno bylo zařízení iPhone 6, pro menší zobrazení se mohou vyskytnout problémy se zobrazením.

Věřím a doufám, že i přes chybějící věci, bude nový web úspěšný, nadále čtený a bude poskytovat informace, na které jste si za těch 18 let zvykli.

Platnost uložené stránky vyprší: 12. 7. 2020 19:17:53